Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18422) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa świata. Koniec marzeń Mateusza Sztrauc ... (0)Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)

Koło. Przy komendzie hufca ZHP powstał sztab "orkiestrowy"

Dodano: 17.11.2016 09:00

W 25. finał WOŚP zaangażuje się także Koło. Przy Komendzie Hufca Związku Harcerstwa Polskiego powstał sztab WOŚP, który został zarejestrowany pod numerem 3783.

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom już 15 stycznia 2017 roku zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Szefem kolskiego sztabu podobnie jak w roku ubiegłym został Lech Brzeziński, który będzie odpowiedzialny za przeliczenie zebranych datków wraz z powołaną w tym celu komisją, w składzie której znaleźli się: Leonard Jaroszewski, Mirosław Kwiręg, Robert Jokiel. W ramach finału odbędzie się kwesta uliczna, plenerowa impreza, licytacja gadżetów (które można dostarczać do siedziby sztabu), światełko do nieba.

Osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami w czasie kolskiego finału WOŚP, 15 stycznia2017r,  mogą zgłaszać się po odbiór ankiet i zarejestrowanie się do siedziby kolskiego sztabu działającego przy Komendzie Hufca ZHP na ul. Blizna 45, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00.Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP Kołu,   kolski sztab WOŚP,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Coś wygląda na to, że harcerze nie przyswoili sobie jeszcze woli wodzusia mówiącej o wrogim oddziaływaniu Orkiestry na morale prawdziwych Polaków-patriotów. Trza będzie przeprowadzić wśród tej zdemoralizowanej trzódki prace wychowawcze, których celem będzie uświadomienie młodym, że jedyną i obowiązującą religią jest wola Naczelnego Kurdupla, a ta nie konweniuje z wybrykami Owsiaka.
Dodano: 17.11.2016 09:31    Przez: ~jaś
oj nie pogłaszcze ich z czułością jak kota Prezes naczelny. Teraz znalazł winnych w przedsiębiorcach - jutro żydzi będą mu przeszkadzać. Znamy to z historii.
Dodano: 18.11.2016 07:48    Przez: ~Wojtek
Druhowie zapytajcie tego różowego cwaniaka jak jego,, Złoty Melon" wydymał ,,Mrówkę Całą"i gdzie się kasa POdziała?????????????????????
Dodano: 17.11.2016 17:01    Przez: ~WOŚNiemocy
O którym cwaniaku koleś opowiadasz? Czyżby o tym gościu z Torunia posuwającym się dostojnym krokiem, odzianym w pocieszne fatałaszki i żebrzący nieustannie o kasę? A może opowiadasz o pewnym konusie w rozdeptanych kapciach i kiepskich spodenkach którego co poniektórzy wodzem zwą?
Dodano: 17.11.2016 19:29    Przez: ~zdzich@
a gdzie podziewa się kasa tego cwaniaka z torunia, którą obdziela to coś obecny reżym i to za co? zgadłeś kołtunie, za agitację wyborczą i za wygrane wybory, a nade wszystko za ciągłe i nieustanne ogłupianie tych troszeczkę mniej wykształconych.
Dodano: 17.11.2016 19:50    Przez: ~rokita
Już taki jeden wesoły bloger musiał odszczekiwać niedawno pomówienia wobec Owsiaka.
Dodano: 18.11.2016 11:05    Przez: ~życzliwy
I znowu ten buc owsiakowy będzie szalał.
Dodano: 17.11.2016 17:54    Przez: ~daniel
Ano będzie,a my razem z nim,a ty idź w tym czasie pomódl sie,żeby sąsiadowi krowa zdechła.Jak to u was w zwyczaju.
Dodano: 18.11.2016 11:07    Przez: ~suzuki

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.