Dzisiaj jest sobota 21 stycznia 2017, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28559) SPORT FORUM FIRMY (5253) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
KKF Automobile Torino Konin - Cityzen Poznań [TRANSMISJA] (4)Konin. Społeczne obchody 154. rocznicy Powstania Styczniowego (24)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 17.11.2016 14:00

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Jak brzmi norweski tytuł filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

Konkurs skończył się dnia 17.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Maria PŁOCHARSKA

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "Baby bump"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Baby bump" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 24 listopada o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 17.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Kornelia Jakubowicz

KONKURS

Ile filmów zostanie wyświetlonych w ramach Filmowego Poranka - Kosmoloty?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na Filmowe Poranki - Kosmoloty. Seans odbędzie się 20 listopada o godzinie 10:30.

Konkurs skończył się dnia 17.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Emilia Napierała

KONKURS

Kto jest autorem scenariusza do filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

Konkurs skończył się dnia 17.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Paweł Kulbacz, Justyna Popardowska

KONKURS

Jakie studio jest odpowiedzialne za produkcję filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Konkurs skończył się dnia 17.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Eliza Mysior, Tomasz Brawata

KONKURS

Kto wciela się w rolę Szelki w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Konkurs skończył się dnia 17.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
oliwia michalak

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

wysyłałem jak mnie jakiś film czy kabaret interesował NIE wygrałem biletu a z tego repertuaru nic mnie nie interesuje więc nie wysyłam !
Dodano: 17.11.2016 14:52    Przez: ~cdcvwsdcvwsdrf
I bardzo dobrze, dzięki takim osobą zwiększa się szansa dla osób zainteresowanych.
Dodano: 17.11.2016 15:48    Przez: ~asdas
jest 19:10 a okienka na 19 nie ma