Dzisiaj jest niedziela 22 stycznia 2017, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28776) SPORT FORUM FIRMY (5253) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
-1 / -4oC
Pojutrzepogoda
0 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Pogrom KKF na koniec rundy. Strzelał nawet bramkarz (26)Konin. Społeczne obchody 154. rocznicy Powstania Styczniowego (40)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 24.11.2016 14:02

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Kto podkłada głos pod postać Rybaka w oryginalnej wersji filmu "Vaiana: Skarb oceanu"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Vaiana: Skard oceanu".

Konkurs skończył się dnia 24.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Dawid Adamczyk

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "Plan Maggie"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Plan Maggie" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 28 listopada o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 24.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Adam Kwiatkowski

KONKURS

Kto wciela się w rolę Pana z harmonijką w filmie "Na granicy"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Na granicy" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 1 grudnia o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 24.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Alicja Konicka

KONKURS

Jak brzmi azerbejdżański tytuł filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

Konkurs skończył się dnia 24.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Mateusz Kacprzak

KONKURS

Gdzie powstały zdjęcia do filmu "Dziewczyna z szafy"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Dziewczyna z szafy". Seans odbędzie się 28 listopada o godzinie 9:30.

Konkurs skończył się dnia 24.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Cezary Szymczak, Bogumiła Szymczak

KONKURS

Kto podkłada głos pod postać Harpera w oryginalnej wersji filmu "Trolle"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Trolle".

Konkurs skończył się dnia 24.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Beata Sompolska

KONKURS

W którym roku założono Konin Gospel Choir?

Do wygrania 2 bilety pojedyncze do CKiS Oskard w Koninie na urodzinowy koncert Konin Gospel Choir. Koncert odbędzie się 27 listopada o godzinie 17:00.

Konkurs skończył się dnia 24.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Wojciech Naskręcki, Iwona Andrzejaszek

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap!,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Mam pytanie o zasady konkursu, czy decyduje szybkość odpowiedzi czy zwycięzca jest losowany z wszystkich osób , które udzieliły prawidłowej odpowiedzi?
Dodano: 25.11.2016 13:38    Przez: ~M