Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17779) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent odwołał się od decyzji o zamknięciu stra ... (2)W konińskim szpitalu kilkanaście osób czeka na wyn ... (5)

Frekwencyjny sukces I Konińskiego Tygodnia Przedsiębiorczości

Dodano: 25.11.2016 10:21
Źródło: LM.pl

Pierwszy Koniński Światowy Tydzień Przedsiębiorczości przeszedł do historii. Wzięło w nim udział blisko pół tysiąca osób.

Tydzień Przedsiębiorczości organizowany przez fundację „Munilab” otworzyła konferencja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Uczniowie i nauczyciele ze szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci wysłuchali wystąpień pochodzącego z Konina Wojciecha Sacha, eksperta Banku Światowego, Mateusza Koniecznego, właściciela warszawskiej firmy The New Answer, a także konińskich przedsiębiorców: Kornelii Walczak, Pauliny Korzyniewskiej i Wiktora Ruminkiewicza.

Wśród 200 młodych uczestników konferencji przeprowadzono ankietę dotyczącą planów migracyjnych i preferencje zatrudnienia. Okazało się, że co siódmy ankietowany chce założyć własną firmę. Ponad połowa po ukończeniu szkoły zamierza zostać w powiecie konińskim, ponad 20 procent wiąże przyszłość z branżą finansową, a 22 procent myśli o wyjeździe za granicę.

Poza spotkaniem w auli PWSZ, w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości zaprezentowane zostały filmy z konferencji naukowych amerykańskiej fundacji TED, zorganizowano pierwsze śniadanie dla konińskich przedsiębiorców, a o przedsiębiorstwach społecznych zainteresowanym opowiadał Przemysław Piechocki, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych.  

fot. fundacja Munilab

  • Frekwencyjny sukces I Konińskiego Tygodnia Przedsiębiorczości
  • Frekwencyjny sukces I Konińskiego Tygodnia Przedsiębiorczości
  • Frekwencyjny sukces I Konińskiego Tygodnia Przedsiębiorczości
  • Frekwencyjny sukces I Konińskiego Tygodnia Przedsiębiorczości
  • Frekwencyjny sukces I Konińskiego Tygodnia Przedsiębiorczości

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

nie dość, że spowalniają PKB w totalitarnym kraju to jeszcze im jakieś zloty robią. Jak się Jaruś o tym dowie to każe ustawą wymazać (jak gumką ołówek) Kunin z mapy Polski.
Dodano: 25.11.2016 11:03    Przez: ~szuwary
Żałuję, że nie zdążyłem na wystąpienie Kornelii Walczak.
Dodano: 25.11.2016 11:05    Przez: Paweł Sikorski
Szkoda, że nie ma sukcesu nasz Józef w przyciąganiu inwestorów. Ściema z firmą meblarską z ostatniej kampanii wyborczej i na tym koniec, a zalane tereny inwestycyjne gniją. Może niech ten tramwaj wodny na stałe dorzucą do obsługi tych terenów.
Dodano: 25.11.2016 11:22    Przez: ~Ja
A gdzie dopisek Magerial Promocyjny?
Dodano: 25.11.2016 11:59    Przez: ~Ciekawski
Ale kogo to obchodzi? Chyba samych organizatorów wyłącznie? Qżwa jaki news !
Dodano: 25.11.2016 12:27    Przez: ~Łup
Życie wszystko zweryfikuje. Wszystko ładnie i cudowanie jak się słucha prelekcji.
Dodano: 25.11.2016 14:37    Przez: ~Kka
No i w końcu coś pozytywnego w tym smutnym mieście. A na zdjęciach nie widać żadnego urzędnika ani polityka - przypadek? nie sądzę :)
Dodano: 25.11.2016 15:02    Przez: ~Gruby

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.