Dzisiaj jest wtorek 24 stycznia 2017, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (27708) SPORT FORUM FIRMY (5256) PRACA (48) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Land Rover wpadł do rowu pod Słupcą. Pięć osób zostało rannych (28)Pogrom KKF na koniec rundy. Strzelał nawet bramkarz (31)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPrezydencki półmetek. Debata z Józefem Nowickim. N ...

Prezydencki półmetek. Debata z Józefem Nowickim. Na żywo

Dodano: 01.12.2016 17:55

Półmetek drugiej kadencji prezydenta Józefa Nowickiego. To czas na refleksję, ale też pytania. Dajemy Wam taką możliwość.  Portal LM.pl zaprasza na debatę z udziałem prezydenta Konina. Na żywo.

  • Prezydencki półmetek. Debata z Józefem Nowickim. Na żywo

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:live,   józef nowicki,   polityka

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

żenująca formuła, zero możliwości zadawania pytań, monolog ustawiony wcześniej z góry wiadomo było jakie będą pytania i odpowiedzi. po co to komu? Wszyscy widzą, że Konin umiera, a pod takim przywódźtwem spadamy równią pochyłą do katastrofy. Zero rozwoju, zero inwestycji ocena dla prezydenta N? Zero.
Dodano: 1.12.2016 19:17    Przez: ~ostatni gasi światło
Nic nie powiedział. Kręci jak zwykle. Pytania ustawione. Prowadząca do niczego. To była rozmowa mikołaja w przedszkolu. Naprawdę szkoda pisać i wypowiadać się. To jest już dno Konina. A jeszcze jedno, obserwowałem Lorka. Uśmiałem się jak nigdy.
Dodano: 1.12.2016 19:58    Przez: ~dd
bardzo wymowne stwierdzenie pani redaktor " jako prezydent jest pan atrakcyjny.
Dodano: 1.12.2016 19:01    Przez: ~jolaa
Prezydent jest wielki. Tak ich wszystkich rozpracować:)
Dodano: 1.12.2016 20:36    Przez: ~master:)
Pensję dla PUP przyznaje starosta a nie prezydent !!!
Dodano: 1.12.2016 19:17    Przez: ~ktoś

KOMENTARZE

I znów meczycie tym samym?
Dodano: 01.12.2016 18:00    Przez: ~Pn
Ale smęci !!!!
Dodano: 01.12.2016 18:31    Przez: ~szkoda czasu
Kończ waść ! wstydu oszczędż!
Dodano: 01.12.2016 18:39    Przez: ~PZPR
A gdzie są księża,nie widzę kapłanów-co się stało???
Dodano: 01.12.2016 18:50    Przez: ~WILKowiak
POznali się na nim!
Dodano: 01.12.2016 18:54    Przez: ~MINISTRANT
żenująca formuła, zero możliwości zadawania pytań, monolog ustawiony wcześniej z góry wiadomo było jakie będą pytania i odpowiedzi. po co to komu? Wszyscy widzą, że Konin umiera, a pod takim przywódźtwem spadamy równią pochyłą do katastrofy. Zero rozwoju, zero inwestycji ocena dla prezydenta N? Zero.
Dodano: 01.12.2016 19:17    Przez: ~ostatni gasi światło
Konin umiera, a pod takim przywódźtwem a Polska pod innym. I taka prawda.
Dodano: 01.12.2016 19:26    Przez: ~Pn
Nic nie powiedział. Kręci jak zwykle. Pytania ustawione. Prowadząca do niczego. To była rozmowa mikołaja w przedszkolu. Naprawdę szkoda pisać i wypowiadać się. To jest już dno Konina. A jeszcze jedno, obserwowałem Lorka. Uśmiałem się jak nigdy.
Dodano: 01.12.2016 19:58    Przez: ~dd
co to za debata z mieszkańcami? jak to był wywiad przy publiczności która nie mogła zadać żadnego pytania, po za tym prezydent który mówi ze; "miasto nie ma realnych szans na rozwój" czyli inaczej; "idzie ku upadkowi" mówi wszytko o naszym prezydencie miasta i jego rządach BO DZIADEK NIE MA SIŁ I NIC DOBREGO DLA MIASTA NIE ZROBIŁ I NIE ZROBI
Dodano: 01.12.2016 20:11    Przez: ~Antencjusz
zresztą widzicie tam zwykłych mieszkańców czy samych znajomych to mówi samo za siebie
Dodano: 01.12.2016 20:13    Przez: ~Antencjusz
Mój ojciec ma na imię Józef, ja mam na imię Józef i Mój Prezydent to Józef! Brawo Prezydencie Józefie Nowicki!
Dodano: 01.12.2016 22:49    Przez: ~Józef z Konina
Jak 18.00, to 18.00, co znowu prezydent spóźniony?
Dodano: 01.12.2016 18:06    Przez: ~Konin
Ludzie obudźcie się Leszno - inwestycja VMI 400 miejsc pracy, Piła Thule docelowo do 400 miejsc pracy, Kalisz Zetor, Raben, teraz plotki o Panatonii Park - to jest realne KILKASET miejsc pracy. Tyle, że w Kaliszu bezrobocie góra 6%, a w Koninie prawie 14%! Dzięki dziadek, załatwiłes miasto na amen!
Dodano: 01.12.2016 23:29    Przez: ~obiektyw
Jest nowy,atrakcyjny ustrój,który daje ci możliwość działalności gospodarczej.Zakładaj firmę i tłucz kokosy,a nie czekaj na prezia.
Dodano: 02.12.2016 15:45    Przez: ~życzliwy
Kiedy doczekamy się nowego stadionu w Koninie? Wstyd, żeby pokazywać tę ruinę całemu światu (występy Medyka w LM). To jest raczej antypromocja. Tylko niech Pan Prezydent nie mówi, że jest to zależne od wykorzystania źródeł geotermalnych, bo w innych miastach nie bacząc na nic, czynione są inwestycje w infrastrukturę sportową na miarę XXI wieku.
Dodano: 01.12.2016 18:11    Przez: ~Koninianin
nie działa....
Dodano: 01.12.2016 18:15    Przez: ~ja
A GDZIE SĄ CIEPLIKI ZAŁOŻONE NA ŚWIĘTOJAŃSKIEJ TAK OBIECAŁ PRZED WYBORAMI, WSTYD
Dodano: 01.12.2016 18:19    Przez: ~PINOKIO
Kto z Pana rodziny jest zatrudniony na stanowiskach urzędniczych?
Dodano: 01.12.2016 18:29    Przez: ~dds
lepiej nie wiedzieć...
Dodano: 02.12.2016 19:25    Przez: ~...
Dlaczego zgadza się Pan na podniesienie pensji pracowników PUP w momencie gdy zdecydowana większość mieszkańców miasta pracuje za minimalną krajową nie ws4pominająć o wielkim bezrobociu? Dlaczego te pieniądze nie zostaną przeznaczone na pomoc najbiedniejszym? Czy urzędnicy, którzy zarabiają więcej niż większość pracowników prywatnych mają dostawać dodatkowe środki pochodzące z podatków tych najbiedniejszych?
Dodano: 01.12.2016 18:31    Przez: ~wewe
Pensję dla PUP przyznaje starosta a nie prezydent !!!
Dodano: 01.12.2016 19:17    Przez: ~ktoś
jakim najbiedniejszym. macie przecież 500 plus, caritas i ????
Dodano: 01.12.2016 20:11    Przez: ~bolo
prezydent do odwołania
Dodano: 01.12.2016 18:32    Przez: ~mm
Kiedyś będzie inny i wtedy zapłaczemy.
Dodano: 03.12.2016 13:13    Przez: ~tubylec miejscowy
IPieniądze są na toalety za miliony, na premie dla urzędników, na bulwary z których nikt nie korzysta. A co z ludźmi, którzy żyją w ubóstwie?
Dodano: 01.12.2016 18:33    Przez: ~wewe
Bulwary to pijarowski ukłon w kierunku wyborców pisu