Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18662) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Miasto zapomniało o Gosławicach? Mieszkańcy się skarżą 

Dodano: 2.12.2016 11:56

Kolejna interwencja w sprawie Gosławic. - Miasto zapomniało o naszym osiedlu – pisze czytelnik. 

Nie będę rozpisywał się o kurnikach i kurach - bo wszystkim przeszkadzają, ale w okresie świąt czy innych rodzinnych wydarzeń chętnie są one oblegane przez ludzi nabywających jajka właśnie z tych "śmierdzących czeluści".

Podczas, codziennych, wieczornych spacerów przemierzam trasę między ul. Gosławicką a Muzealną i muszę stwierdzić, że Miasto zapomniało o naszym osiedlu. Kosze na śmieci przy ulicy są czyste i dają złudne odczucie, że tak jest na całym osiedlu. Niestety kosz na śmieci zlokalizowany między kościołem a wjazdem do muzeum (ul. Gotycka) od trzech miesięcy powoli zaczyna żyć swoim życiem. Śmieci wylewają się z nieopróżnianego pojemnika.

Oczywiście nie grzmię dlatego, że jest to obok kościoła, bo nie taki jest mój cel. Bardziej zastanawia mnie to czy problem zauważyła nasza Straż Miejska, która pozbawiona możliwości wlepiania mandatów znalazła sobie inny sposób na zasilenie budżetu miejskiego i "nękanie mieszkańców" za brak przypiętego małego psa czy przegląd owych kurników. Nie widząc przy okazji pełnych koszy na śmieci, potłuczonych butelek przy wjeździe na osiedle przy Sklepie ABC czy nieuprzątniętych z liści chodników na ul. Muzealnej na wysokości byłej masarni-dworku -byłej przychodni zdrowia. 

  • Miasto zapomniało o osiedlu Gosławice? Mieszkańcy się skarżą

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:alert,   osiedle Gosławice,   Gosławice,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Słyszałem, ze na goslawicach jeden gościu bigos głową miesza...
Dodano: 2.12.2016 13:25    Przez: ~Oni
Nie mieszkam w Gosławicach ale często bywam tam w bloku na Gosławickiej u znajomych. Bloki nieodnawiane od czasów PRL-u, nierówne chodniki a o zieleni... szkoda mówić. Nie jest to osiedle emerytów ani dopalaczy jak napisał "Kary" i nie wieś podkonińska ( jak napisał "a" ) tylko już Konin. Nikt mieszkańców nie pytał, czy chcą mieszkać w Koninie czy na wsi Gosławice. A skoro to jest Konin to o tę dzielnicę KONINA też trzeba zadbać. Tam mieszkają LUDZIE!!!!!
Dodano: 2.12.2016 18:39    Przez: ~Nina
W Goslawicach bylo dobrze jak byliśmy gminą i wszystkie pieniądze z Elektrowni do gminy dostawalismy na remonty a teraz jak pod Konin to wszystko do kieszeni
Dodano: 2.12.2016 19:21    Przez: ~Paweł
Osiedle emerytów i dopalaczy
Dodano: 2.12.2016 13:46    Przez: ~Kary
Nie rozpisuję się o kurach...Nie grzmię,bo obok kościoła...Kto to pisał?Ksiądz hodujący kury?
Dodano: 2.12.2016 12:30    Przez: ~Jasio

KOMENTARZE

Nie rozpisuję się o kurach...Nie grzmię,bo obok kościoła...Kto to pisał?Ksiądz hodujący kury?
Dodano: 02.12.2016 12:30    Przez: ~Jasio
Widać, że ty raczej kury hodujesz, bo czytanie ze zrozumieniem idzie kiepsko (a co dopiero z większą nauką np. matmą). Ksiądz by raczej pisał, słusznie zresztą, że pod kościołem śmiecą itd. A poza tym, to Gosławice to wieś podkoninska, a nie żaden Konin. Jak się zgadzają na przyłączanie do obcych miast, to niech się nie dziwią, że są okradani.
Dodano: 02.12.2016 15:15    Przez: ~a
do ~A chyba głupi/a jesteś albo nie znasz konina lub sam/a ze wsi jesteś skoro nie wiesz ze Gosławice to osiedle Konina!
Dodano: 03.12.2016 08:58    Przez: ~Starszy
Jakbyś był w szkole podstawowej "starszy", to byś umiał czytać ze zrozumieniem, a tak to nie zauważyłeś, że moim oczywistym założeniem jest to, że Gosławice są "osiedlem" Konina.
Dodano: 03.12.2016 11:06    Przez: ~a
Cytuję "A poza tym, to Gosławice to wieś podkoninska, a nie żaden Konin" teraz tez używasz cudzysłowia Gosławice są "osiedlem" Konina. Gosławice nie są w cudzysłowu osiedlem jak piszesz one są realnym osiedlem o którym urząd zapomina... a więc o kulturalnym zrozumieniu tematu odnoś się i patrz przedrzymskim na siebie
Dodano: 03.12.2016 14:20    Przez: ~Starszy
Dbamy o swoje osiedle najlepiej wybierając radnego ze swojego osiedla oraz corocznej akcji KBO (podczas tegorocznych wyborów KBO na 2017 rok nie było ani jednego wniosku z Gosławic).
Dodano: 02.12.2016 12:48    Przez: ~Miro
Straszne!!! I co z Gosławicami będzie?!!l Nie było ich w KBO !!!l Tragedia!!! Straszne !!l
Dodano: 03.12.2016 08:57    Przez: ~Ehh....
Jasio piszesz głupoty ksiądz nie bedzie hodował kur bo sam mu dasz na jajka nie długo będzie chodził po koledzie
Dodano: 02.12.2016 13:19    Przez: ~głupi jasio
Słyszałem, ze na goslawicach jeden gościu bigos głową miesza...
Dodano: 02.12.2016 13:25    Przez: ~Oni
Idiota jesteś!
Dodano: 02.12.2016 18:40    Przez: ~Max
twoja, bo tak glupi leb do innych czynnosci sie nie nadaje, inwalido umyslowa....
Dodano: 03.12.2016 07:15    Przez: ~z Goslawic
Oczywiście że miesza głową bigos jest w tym specjalistą :) na warsztaty związane z tym sposobem gotowania jeździł w końcu do centrum Konina gdzie są najlepsi specjaliści w tej dziedzinie i celebryci kulinarni.
Dodano: 03.12.2016 10:57    Przez: ~wieśniak z Gosławic
Osiedle emerytów i dopalaczy
Dodano: 02.12.2016 13:46    Przez: ~Kary
A centrum tego wielkiego Konina to co. Jeszcze parę lat i też sami emeryci będą mieszkać.
Dodano: 02.12.2016 20:16    Przez: ~Leszek
Centrum tego zaścianka nazywane jest Ciechocinek...
Dodano: 03.12.2016 11:35    Przez: ~Żyć
A u kogo te dopalacze można dostać?
Dodano: 02.12.2016 16:59    Przez: ~Chętny
Musisz przyjechać do Kuniowa,bo te WSI-oki mają tego w brud.
Dodano: 02.12.2016 19:26    Przez: ~yaya
Ale afera ;-)
Dodano: 02.12.2016 17:58    Przez: ~Wstrząśnięty i zmieszany
Nie mieszkam w Gosławicach ale często bywam tam w bloku na Gosławickiej u znajomych. Bloki nieodnawiane od czasów PRL-u, nierówne chodniki a o zieleni... szkoda mówić. Nie jest to osiedle emerytów ani dopalaczy jak napisał "Kary" i nie wieś podkonińska ( jak napisał "a" ) tylko już Konin. Nikt mieszkańców nie pytał, czy chcą mieszkać w Koninie czy na wsi Gosławice. A skoro to jest Konin to o tę dzielnicę KONINA też trzeba zadbać. Tam mieszkają LUDZIE!!!!!
Dodano: 02.12.2016 18:39    Przez: ~Nina
W Goslawicach bylo dobrze jak byliśmy gminą i wszystkie pieniądze z Elektrowni do gminy dostawalismy na remonty a teraz jak pod Konin to wszystko do kieszeni