Dzisiaj jest czwartek 23 marca 2017, imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (31219) SPORT FORUM FIRMY (5344) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
12 / 2oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Konsekwencje dla gmin objętych planami budowy o ... (37)Reforma IV ligi? WZPN chce, by powstała nowa klasa rozg ... (10)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościTylko u nas! Człowiek z Konina, który rządzi Wirtu ...

Tylko u nas! Człowiek z Konina, który rządzi Wirtualną Polską

Dodano: 26.12.2016 12:00

Jakie były początki LM.pl? I jaką drogę przebył Jacek Świderski z Konina od lokalnego portalu do internetowej korporacji?

Odpowiedzi szukajcie w materiale filmowym, przygotowanym w siedzibie Wirtualnej Polski, którą zarządza nasz "rodak". Ze wspólnikami znalazł się na liście najbogatszych przed 40-tką. Lider biznesu, gracz roku, człowiek mediów to tylko niektóre tytuły, nagrody i wyróżnienia za dotychczasową działalność.

A u nas o początkach. Jak „zawiesił” Konin? Czy łatwo było wprowadzać nowe technologie? Komu dał „popalić”? Jacek Świderski, absolwent I LO w Koninie, SGH w Warszawie, a od 2014 prezes zarządu Wirtualna Polska Holding S.A.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Jacek Świderski,   Wirtualna Polska,   prezes,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Prowadząca żenada
Dodano: 26.12.2016 12:25    Przez: ~ola
Eeee Tam przecież Wp właścicielem jest jakiś Niemiecki szmatławiec. On jest pewnie tylko Słupem.. Albo ma ze 20% akcji Wp na społę z jakimi milionerami. Ale i tak gratulacje za to że się wybił z tego szarego miasta którym nic nigdy się nie dzieje. To już wiemy dlaczego Nikola z Konina jest w WP HAHA
Dodano: 26.12.2016 14:01    Przez: ~AVE
Tylko pogratulować, człowiek sukcesu. Zapewne nigdy nie użalał się nad sobą jak co niektórzy komentujący na tym portalu. Człowiek pracy, człowiek wykształcony, człowiek dużego formatu.
Dodano: 26.12.2016 13:57    Przez: ~Olaf Rejent
Brawo
Dodano: 26.12.2016 12:21    Przez: ~ja
Wszędzie już jest właściciel niemiecki lub amerykański - czyli żydowski.
Dodano: 26.12.2016 21:10    Przez: ~tadlik

KOMENTARZE

Brawo
Dodano: 26.12.2016 12:21    Przez: ~ja
avatar Judasz,najemniek z polskojęzycznej gadzinóki.Propaganda antypolska i nic nad to.Wstyd dla miasta.Pfuj!!!! Resortowy bachor .
Dodano: 26.12.2016 20:29    Przez: Tomasz Kobrzycki
Panie Jacku,niech pan zrobi coś pożytecznego dla mieszkańców Konina i wytoczy sprawę za znieważanie temu Kobrzyckiemu ,jak dostanie odróbek z 200 godzin ,to może nauczy się co to konsekwencja plucia na tym portalu
Dodano: 26.12.2016 21:00    Przez: ~czytelnik
Należy zająć się może również stroną lm.pl gdzie admin dopuszcza do jawnwgo łamania prawa poprzez tolerowanie przemocy i obrażania władz państwowych i zwykłych ludzi. To jest po prostu rzecz ktora całkowicie dyskredytuje dalsze pańskie osiągnięcia. Administrator lm do zwolnienia i ukarania
Dodano: 26.12.2016 23:05    Przez: ~Czytelnik
To jest idealny temat dla zmarnowanych zyciem fanow lmu
Dodano: 27.12.2016 06:53    Przez: ~wlk
Prowadząca żenada
Dodano: 26.12.2016 12:25    Przez: ~ola
Leczenie kompleksów.Chłopczyna z Konina trzęsie ogólnopolskim portalem.Dni chwały i potęgi-husaria i powstańcy. Hóra,na bagnety.A do roboty nie ma nikogo.Takie czasy.
Dodano: 27.12.2016 09:28    Przez: ~jan mayen
Tylko pogratulować, człowiek sukcesu. Zapewne nigdy nie użalał się nad sobą jak co niektórzy komentujący na tym portalu. Człowiek pracy, człowiek wykształcony, człowiek dużego formatu.
Dodano: 26.12.2016 13:57    Przez: ~Olaf Rejent
WP sprzedane i pan ,jak mu tam to żart.
Dodano: 27.12.2016 09:22    Przez: ~misiu
Teraz nastanie w Polsce dobrobyt.
Dodano: 27.12.2016 09:23    Przez: ~ciotka
Eeee Tam przecież Wp właścicielem jest jakiś Niemiecki szmatławiec. On jest pewnie tylko Słupem.. Albo ma ze 20% akcji Wp na społę z jakimi milionerami. Ale i tak gratulacje za to że się wybił z tego szarego miasta którym nic nigdy się nie dzieje. To już wiemy dlaczego Nikola z Konina jest w WP HAHA
Dodano: 26.12.2016 14:01    Przez: ~AVE
No widać, że jesteś na bieżąco.
Dodano: 26.12.2016 14:16    Przez: ~gpw
Pomyliles z Onetem, tam wlasciciel jest niemiecki.
Dodano: 26.12.2016 21:00    Przez: ~Do ave
Wszędzie już jest właściciel niemiecki lub amerykański - czyli żydowski.
Dodano: 26.12.2016 21:10    Przez: ~tadlik
Wiem co mówię. WP jest zwykłą niemiecką propagandą opłacaną przez Tusko-Kodowców. I nie myśl, że jeśli słup milioner ma paszport Polski to znaczy że Firma jest Polska. Wp jedzie po Pisie każdego dnia. Tak samo jak wszystkie inne media którę nie są w Polskich łapach. Jak chcesz wiedzieć to większościowym udziałowcem. WP około 50,7% akcji jest w rękach trzech firm i jedna z nich należy do Pana Świderskiego. Więc Pan ten jest udziałowcem wp i prezesem zarządu jednocześnie a nie właścicielem.
Dodano: 26.12.2016 21:12    Przez: ~ave
Dzieci,puknijcie sie w głowę,kto s wielkich świata na to pozwoli.
Dodano: 27.12.2016 09:21    Przez: ~życzliwa
Gratulacje jako osobie się należą. Choć to nic niezwykłego, że ludziom się (jak chcą i zapracują sobie) udaje w życiu czy to pochodzą ze Ślesina, Konina czy Poznania. Poza tym szkoda o WP pisać. Merytorycznie DNO, ale co w tym dziwnego - tak jest tendencja. To nie jest portal z wiadomościami co z showneews'ami albio infotainmentem i to bardziej entertaiment niż rzetelne info. Całe to ustrojstwo nie jest polski (choć żyje z polskich kliknięć), ale co gorsze w dziale polityka i zagranica mają punkt wiedzenia niemiecko-francuski, czyli jak Nas doić. Plus duży za czytelne tabelki w dziale sport.
Dodano: 27.12.2016 11:48    Przez: ~lo
O jaką Nikolę chodzi?
Dodano: 29.12.2016 22:24    Przez: ~karmen
Przeprowadził się do prawdziwego miasta ;-)
Dodano: 26.12.2016 14:34    Przez: ~Tomek
Z takiej wsi do prawdziwego miasta ;-)
Dodano: 26.12.2016 14:34    Przez: ~Tomek
Ze wsi to ty jesteś słoma ci z buta wystaje
Dodano: 26.12.2016 14:51    Przez: ~xmen
No zatrząsł świateeeeeeeem,żeeeeee strach.
Dodano: 27.12.2016 09:30    Przez: ~tralala
Pomnik mu trzeba postawić!Potem jak spocznie w grobie 2 metry pod ziemią kto o nim wspomni?
Dodano: 26.12.2016 15:38    Przez: ~prawda
Nie znam człowieka!
Dodano: 26.12.2016 15:39    Przez: ~maj
Żałuj
Dodano: 26.12.2016 17:44    Przez: ~znajomy
Zawsze miał ambicję czegoś dokonać i był w tym konsekwentny. Spokojny, ułożony facet bez schizy. Świetny przykład, że sobie samemu można wiele zawdzięczać, jeśli tylko się chce.
Dodano: 26.12.2016 17:14    Przez: ~QAZ
Ja bym się wstydził że jestem z konina, miasta gdzie wlodarze nie potrafią ściągnąć inwestorów. Dzieje się w Polsce, Wirtualnej Polsce. Brawo wy!
Dodano: 26.12.2016 17:28    Przez: ~Mieszkaniec
Ale Ty to dziwny jesteś, mieszkaniec.
Dodano: 26.12.2016 17:45    Przez: ~buzz aldrin
Ja bym sie wstydzil za WP a nie Konin
Dodano: 28.12.2016 12:45    Przez: ~xYz
"Brawo wy", to jest niepoprawnie po polsku. Tak mówią prymitywni ludzie, narody, które nie znają odmiany wyrazów przez przypadki. Prawidłowo powinno być jak już, brawa " dla was". Co do treści, wstyd co do pochodzenia jest cechą ludzi prostackich i ograniczonej zdolności postrzegania świata i oceny rzeczywistości.
Dodano: 30.12.2016 10:07    Przez: ~ktoś
1 z 4
1234>>