Dzisiaj jest środa 22 listopada 2017, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23760) SPORT FORUM FIRMY (5102) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 5oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wyciskali ponad 260 kg. I Mistrzostwa Konina Bench ... (4)Konin. Platforma Obywatelska chce swojego prezyden ... (70)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościCzym żyliśmy w tym roku?  Filmowe podsumowanie 201 ...

Czym żyliśmy w tym roku?  Filmowe podsumowanie 2016 

Dodano: 30.12.2016 19:36

Protesty, marsze i manifestacje. Dużo polityki, ale też wiele bulwersujących spraw. Jaki był rok 2016? Zobaczcie nasze subiektywne podsumowanie mijającego roku.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:yearinreview,   YearInSearch,   zeitgest,   podsumowanie filmowe roku,   Konin,   ,   Portal LM.pl,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Przepraszam bardzo drogo redakcjo, ale zdaje mi się, iż mamy teraz 2015, a nie 2016 rok... Naprawdę taki błąd to aż wstyd...
Dodano: 30.12.2016 19:58    Przez: ~Julian
Mada?
Dodano: 30.12.2016 20:04    Przez: ~mor
Julek, powinieneś chłopaku przeprowadzić proces autotranspozycji świadomości, gdyż można odnieść wrażenie że lewitujesz w strefie zagięcia czasowego.
Dodano: 30.12.2016 21:05    Przez: ~jaś
julian ale jesteś do tyłu!!!az wstyd....
Dodano: 31.12.2016 17:14    Przez: ~xxxxx
Z ta efkom to przesada
Dodano: 30.12.2016 20:11    Przez: ~dejtaluz
Ty tak na poważnie pytasz? Wytrzeźwiej
Dodano: 30.12.2016 20:15    Przez: ~abc
Postawiono krzyzyk betonowy na Zatorzu wbrew woli mieszkancow, teraz przyjda po kolendzie za pieniedzmi i zobacza srodkowy palec i slowa " Won !!!
Dodano: 30.12.2016 20:32    Przez: ~Leon
Brawo! Popieram
Dodano: 31.12.2016 21:44    Przez: ~Marcin
Waldek szkoda że odszedłeś! CHWAŁA Twojej pamięci.
Dodano: 30.12.2016 20:47    Przez: ~MOSiR Konin
Złodzieje z POmuny sami sie POdsumowali nawet,w czasie strajku kradli to bydło żulia i mega kloaczny sort.
Dodano: 31.12.2016 08:57    Przez: ~Jagoda
Jagoda jebnij sobie baranka takiego z przytupem 😚
Dodano: 31.12.2016 11:06    Przez: ~une
Szkoda, że autor filmiku nie zauważył, że jednym z najważniejszych wydarzeń w Polsce i także w Koninie były Światowe Dni Młodzieży. Konin gościł różne zagraniczne grupy i aktywnie się włączył w program obchodów. Podsumowanie rzeczywiście subiektywne.
Dodano: 31.12.2016 15:15    Przez: ~młody
Wychodzi na to, że nie obejrzał Pan materiału filmowego do końca. W ostatnich sekundach filmu są pokazane ŚDM w Licheniu. Pozdrawia autor filmu Tristan Tomczak
Dodano: 01.01.2017 02:06    Przez: ~Tristan Tomczak
Dziękuję, ale trudno się domyśleć, że to ŚDM. Poza tym, chyba jest wiele materiału z samego Konina. Ale dziękuję za odpowiedź.
Dodano: 04.01.2017 16:29    Przez: ~młody
Bluesonalia, jazzonalia, Międzynarodowy Festiwal Dziecięcy, RAP, HIP HOP, Teatr Polska, Malta na Bis i wiele innych imprez, ale LM żyje w innym świecie... Zrobiłeś z Konina wiochę! Szczyt zakochania w sobie to umieścić siebie w filmiku... Co usuniesz komentarz?
Dodano: 01.01.2017 02:20    Przez: ~koniniak
ten portal to prywatny folwark pisiorow. kiedy wy to w koncu zrozumiecie... To nie jest niezalezny portalik lokalny tylko zwykly grajdol, gdzie kazdy moze sobie kupic rubryke.. Zobaczycie przed wyborami ile bedzie jozek opowiadal w filmikach. a dzis cisza...