Dzisiaj jest wtorek 20 marca 2018, imieniny: Klaudii, Eufemii, Cyriaki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (26670) SPORT FORUM FIRMY (5157) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -3oC
Jutropogoda
3 / -1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zmiana nazw ulic. Zamiast ul. Benesza będzi ... (10)Trąbczyn. Pożar dachu. Konieczna była częściowa ro ... (5)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. 35 lat minęło, czyli jubileuszowy kalendarz ...

Konin. 35 lat minęło, czyli jubileuszowy kalendarz Klubu PTTK

Dodano: 1.01.2017 10:30
Źródło: LM.pl

Wyjątkowy kalendarz na wyjątkowy jubileusz. Klub Turystyczny PTTK w Koninie obchodził w minionym roku 35-te urodziny.

Wszystko zaczęło się pod koniec października 1981 roku.  Klub Turystyczny PTTK powstał przy Oddziale PTTK w Koninie. Obecnie Klub liczy kilkudziesięciu członków, ale ma też szerokie grono sympatyków. Miłośnicy turystyki organizują między innymi takie imprezy jak: „Spacerkiem po Zdrowie”, „Rajd dla Dzieci”, „Jesienny Rajd Kolarski po Wielkopolsce”, czy „Kolejowe Peregrynacje”. Członkowie Klubu biorą też udział w Ogólnopolskim Rajdzie Chatkowym, współpracują z klubami rowerowymi oraz z kołami PTTK przy Hucie Aluminium „Konin” oraz przy PWSZ i II LO w Koninie.

W 2016 roku Klub PTTK obchodził 35-lecie istnienia. Z tej okazji wydany został niezwykły kalendarz, którego pomysłodawcą była Wanda Gruszczyńska. Natomiast autorem większości zdjęć jest Zbigniew Szczypkowski. Zobaczcie niezwykły kalendarz na 2017 rok!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Brawo, brawo !! Piękna inicjatywa, super Ludzie. Żałuję, że mieszkam tak daleko i nie mogę zbyt często korzystać z Waszej oferty. W Nowym Roku życzę Wam dlaszego zapału do pracy :)
Dodano: 02.01.2017 08:36    Przez: ~MagdaN
15 lat posiadam legitymacje PTTK i jeszcze nigdy nie miałem możliwości skorzystać z ulg jakie ona oferuje. Pani w okienku przed wejściem do Karkonoskiego Parku Narodowego, na pytanie czy należy się jakaś ulga za członkostwo w PTTK, zapytała ze zdziwieniem co to takiego?
Dodano: 02.01.2017 13:11    Przez: ~ano
Żenada !!!! Co to ma być, jak by zapłacili 35 zł to bym powiesił w piwnicy i kropka .
Dodano: 02.01.2017 22:31    Przez: ~:(

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.