Dzisiaj jest wtorek 25 kwietnia 2017, imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (31025) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 5oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin nie chce być jak Detroit. Na kongresie o przyszło ... (29)Janusz Wawrowski z Konina zdobył statuetkę "Fryderyka 2 ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. 35 lat minęło, czyli jubileuszowy kalendarz ...

Konin. 35 lat minęło, czyli jubileuszowy kalendarz Klubu PTTK

Dodano: 01.01.2017 10:30

Wyjątkowy kalendarz na wyjątkowy jubileusz. Klub Turystyczny PTTK w Koninie obchodził w minionym roku 35-te urodziny.

Wszystko zaczęło się pod koniec października 1981 roku.  Klub Turystyczny PTTK powstał przy Oddziale PTTK w Koninie. Obecnie Klub liczy kilkudziesięciu członków, ale ma też szerokie grono sympatyków. Miłośnicy turystyki organizują między innymi takie imprezy jak: „Spacerkiem po Zdrowie”, „Rajd dla Dzieci”, „Jesienny Rajd Kolarski po Wielkopolsce”, czy „Kolejowe Peregrynacje”. Członkowie Klubu biorą też udział w Ogólnopolskim Rajdzie Chatkowym, współpracują z klubami rowerowymi oraz z kołami PTTK przy Hucie Aluminium „Konin” oraz przy PWSZ i II LO w Koninie.

W 2016 roku Klub PTTK obchodził 35-lecie istnienia. Z tej okazji wydany został niezwykły kalendarz, którego pomysłodawcą była Wanda Gruszczyńska. Natomiast autorem większości zdjęć jest Zbigniew Szczypkowski. Zobaczcie niezwykły kalendarz na 2017 rok!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Brawo, brawo !! Piękna inicjatywa, super Ludzie. Żałuję, że mieszkam tak daleko i nie mogę zbyt często korzystać z Waszej oferty. W Nowym Roku życzę Wam dlaszego zapału do pracy :)
Dodano: 02.01.2017 08:36    Przez: ~MagdaN
15 lat posiadam legitymacje PTTK i jeszcze nigdy nie miałem możliwości skorzystać z ulg jakie ona oferuje. Pani w okienku przed wejściem do Karkonoskiego Parku Narodowego, na pytanie czy należy się jakaś ulga za członkostwo w PTTK, zapytała ze zdziwieniem co to takiego?
Dodano: 02.01.2017 13:11    Przez: ~ano
Żenada !!!! Co to ma być, jak by zapłacili 35 zł to bym powiesił w piwnicy i kropka .
Dodano: 02.01.2017 22:31    Przez: ~:(

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.