Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19055) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (0)

Konin. Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Dodano: 5.01.2017 11:35

Nawet 10 lat więzienia grozi 20-latkowi z Konina za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Gdy w miniony wtorek policjanci patrolowali ulice konińskiego Zatorza, między blokami przy ul. Szeligowskiego, zauważyli dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. - Podczas legitymowania okazało się, że jeden z nich, 20-letni mieszkaniec Konina ma worek z suszem roślinnym o charakterystycznym zapachu marihuany - mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji. - Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Tutaj policyjny technik zbadał substancję, a tester jednoznacznie wskazał na obecność w niej składnika marihuany. Okazało się, że narkotyku jest blisko 20 gramów.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego przeszukali pokój w domu zatrzymanego mężczyzny i znaleźli kolejne narkotyki – blisko 9 gramów. Niespełna 30 g marihuany jest określana mianem znacznej ilości, w związku z czym mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W środę, 4 stycznia, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do niego. Do tej pory nie był karany za posiadanie narkotyków. Grozi mu teraz nawet 10 lat więzienia. 

  • Konin. Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   zatrzymany za narkotyki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie popieran tego zachowania, palenia itp., ale kara 10l?!Jak dla mnie przesada. Zabil? Nie. Skrzywdzil kogos? Nie. Wiec po cholere taka kara?
Dodano: 5.01.2017 12:29    Przez: ~Smiech na sali
Ukraincowi który zabil dwie dziewczyny w sylwestra kierujac po pijaku grożą 12 lat co za sprawiedliwość
Dodano: 5.01.2017 12:51    Przez: ~Adekwatny
Właśnie ciekaw jestem kiedy media podadzą jakieś info w stylu... przedawkowal marihuanę... kierował pod wpływem marihuany i zabił... albo awantura domowa członkowie rodziny pod wpływem marihuany... KIEDY ??? Ciągle piszecie o alkoholowej patologii i podjęcie liczby ofiar, a co z marihuaną ??? Media ja dyskriminuja czy jak ???
Dodano: 5.01.2017 13:58    Przez: ~Rozczarowany
Piotr M. jeszcze jest na wolności ???
Dodano: 5.01.2017 14:17    Przez: ~Winciasz
Ojciec. A ktore dziecko ma rozum?
Dodano: 5.01.2017 17:17    Przez: ~pradziadek

KOMENTARZE

Worek z 20 g ? Nawet nie woreczek, a woreczuszek.
Dodano: 05.01.2017 11:53    Przez: ~wagowy
może twojemu dziecku sprzeda ten woreczuszek żeby się lepiej poczuł to może zmienisz nastawienie...a zapomniałem pewnie jesteś młody bóg i sam to zażywasz...
Dodano: 05.01.2017 12:21    Przez: ~maxxx79
Jak dziecko ma rozum to nie wezmie wiec nie obwiniaj tego co sprzedajesz za nie myslenie dziecka.
Dodano: 05.01.2017 12:30    Przez: ~Ojciec
Cioty w sejmie łamią prawo blokując salę obrad i nikt im nic nie może zrobić a tu za maryche 10 lat. To jest k,.urwa skandal.
Dodano: 05.01.2017 14:32    Przez: ~ch_ujWDup_e
Smak spermy nie bedzie mu obcy
Dodano: 05.01.2017 15:10    Przez: ~sexuoloszka
Ojciec. A ktore dziecko ma rozum?
Dodano: 05.01.2017 17:17    Przez: ~pradziadek
30gram? To sie miesci na lyzeczce?
Dodano: 05.01.2017 19:49    Przez: ~widelec
~widelec 30 gram to wazy twój mózg
Dodano: 06.01.2017 18:42    Przez: ~hehehehe
Weście się za klapę z chorznia
Dodano: 05.01.2017 12:19    Przez: ~gusto ko5
To zadzwon gdzie trzeba i zglos
Dodano: 06.01.2017 07:22    Przez: ~poiuyhfdxc
o i ZATORZE !
Dodano: 05.01.2017 12:26    Przez: ~WYLEGARNIA..........
Nie popieran tego zachowania, palenia itp., ale kara 10l?!Jak dla mnie przesada. Zabil? Nie. Skrzywdzil kogos? Nie. Wiec po cholere taka kara?
Dodano: 05.01.2017 12:29    Przez: ~Smiech na sali
Ukraincowi który zabil dwie dziewczyny w sylwestra kierujac po pijaku grożą 12 lat co za sprawiedliwość
Dodano: 05.01.2017 12:51    Przez: ~Adekwatny
Właśnie ciekaw jestem kiedy media podadzą jakieś info w stylu... przedawkowal marihuanę... kierował pod wpływem marihuany i zabił... albo awantura domowa członkowie rodziny pod wpływem marihuany... KIEDY ??? Ciągle piszecie o alkoholowej patologii i podjęcie liczby ofiar, a co z marihuaną ??? Media ja dyskriminuja czy jak ???
Dodano: 05.01.2017 13:58    Przez: ~Rozczarowany
Nawet nie masz pojecia jaka krzywde w organizmie to swinstwo robi nie mowiac o rodzinie
Dodano: 05.01.2017 15:08    Przez: ~kat666
Proszę powiedz jak krzywdę ??? zdrowe na pewno nie jest, jak kawa w dużych ilościach czy leki brane opakowaniami... Cały naukowy świat mówi ze bezpieczniejsze od alkoholu, a w Polsce nie ???
Dodano: 05.01.2017 16:35    Przez: ~normalny
Wieczorem będzie miło poczytać komentarze Januszy i Grażyn co to znają doskonale skutki uboczne palenia... specjaliści od wszystkiego, wiedza oparta na latach badań...
Dodano: 05.01.2017 12:35    Przez: ~Cen
Tak jest - spece w damskich majtkach ocenią sytuację i podadzą swoją wersję zamachu na niewinnych ćpunków.
Dodano: 05.01.2017 12:48    Przez: ~TU polew
O następny pewnie niewinny i biedny w k**w.. jego mać.
Dodano: 05.01.2017 12:41    Przez: ~une
do rzadu pis zalegalizujcie palenie trawki niech kazdy dorosły czlowiek bedzie mógl sobie kupic legalnie trawe, ile by panstwo mialo kasy z akcyzy z tego starczylo by na 500 a przeciez kto teraz ma ochote na picie alkoholu to idzie do sklepu i kupuje nikt go za to nie aresztuje sklepy sa 24h a mlody pujdzie do kryminalu za jego utrzymanie zaplacimy my podatnicy i to nie malo bo koszt utrzymania wiezinia miesiecznie to 3tys na domy dziecka niema a na kryminal jest...wiec gdzie tu sens i logika i jeszcze jedno palili by tylko dobry naturalny towar a nie chemikalia co w glowie puzniej sie pier....
Dodano: 05.01.2017 12:51    Przez: ~latajacy holender
Poczytaj słownik i dopiero pisz komentarze
Dodano: 05.01.2017 13:08    Przez: ~Aaaa
Masz 100 % Ale w Polsce ludzie wieża w super express, fakt i tv PiS... nie mają pojęcia o marihuanie, a narkotykach... lepiej zrobić z kogoś kto w weekend zapali blanta degenerata i patola niż z siebie co pije z litr wody przez tydzień... wszyscy piją więc jest ok I ciemna masa nie da sobie wytłumaczyć ze alkohol jest gorszym NARKOTYKIEM od alkoholu.... ja pije jest git bo żyje, a ja nie pije, a zapale czasem i jest patologia....
Dodano: 05.01.2017 13:09    Przez: ~Mat
policyjne państwo
Dodano: 05.01.2017 13:15    Przez: ~twoj stary
"Niespełna 30 g marihuany jest określana mianem znacznej ilości" na podstawie jakich przepisow, przepraszam. Bo wydaje sie, ze nie sa okreslane konkretne ilosci.
Dodano: 05.01.2017 13:24    Przez: ~Gggg
Piotr M. jeszcze jest na wolności ???
Dodano: 05.01.2017 14:17    Przez: ~Winciasz
dawno tam powinien byc