Dzisiaj jest sobota 21 stycznia 2017, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28576) SPORT FORUM FIRMY (5253) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
KKF Automobile Torino Konin - Cityzen Poznań [TRANSMISJA] (3)Konin. Społeczne obchody 154. rocznicy Powstania Styczniowego (24)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPrzed finałem WOŚP koniński sztab odwiedził Jurka ...

Przed finałem WOŚP koniński sztab odwiedził Jurka Owsiaka

Dodano: 05.01.2017 15:24

Koniński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odwiedził siedzibę fundacji. Zobaczcie co tuż przed 25. finałem powiedział Jurek Owsiak.

„Kręcimy się 25 lat” - to hasło, które będzie przyświecało tegorocznej zbiórce. Tym razem pieniądze zostaną przekazane na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Już 15 stycznia około 700 wolontariuszy z Konina i okolic będzie kwestować na ulicach. O godz. 9 w Galerii nad Jeziorem odbędzie się wydawanie identyfikatorów i puszek. W ciągu dnia wewnątrz centrum handlowego nie zabraknie aukcji, pokazów klubów sportowych i występów małych artystów. Po raz siódmy koninianie wystartują w biegu „Policz się z cukrzycą”. Wieczorem Mega Aukcja WOŚP, a na koniec koncert Michała Szpaka, parada Dobrych Aniołów i światełko do nieba. Zanim jednak ruszy machina WOŚP, koniński sztab odwiedził Jurka Owsiaka w Warszawie. Zobaczcie jak wygląda praca w siedzibie fundacji i co chce Wam przekazać dyrygent największej orkiestry w kraju.

Z orkiestrą WOŚP w tym roku, poza Koninem, zagra Golina, Kazimierz Biskupi, Kramsk, Wierzbinek, Skulsk i Stare Miasto. Warto przypomnieć, że do tej pory WOŚP na rzecz konińskiej służby zdrowia przekazał sprzęt o wartości 1,4 mln zł. Trafił ona na oddział noworodkowy, dziecięcy, chirurgii i szpitalny oddział ratunkowy.  

  • Przed 25. finałem WOŚP koniński sztab odwiedził Jurka Owsiaka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Okej, może żyją, może mają lepiej od Ciebie, więc okej nie dawaj, jednak jeśli Twoja matka, żona, kochanka, dziecko czy ktoś inny będzie potrzebował skorzystać z pomocy urządzenia oklejonego serduszkiem to wtedy cmoknij się w nos!!
Dodano: 5.01.2017 16:19    Przez: ~PANNA
Nie dawaj pasożycie społeczny - lepiej daj w licheniu na tacę - już tam kasę szybko przepieprzą
Dodano: 5.01.2017 16:01    Przez: ~Duda Grajek
To nie dawaj, nikt ci nie każe. Obejdzie się.
Dodano: 5.01.2017 18:32    Przez: ~as
Na tak zwanej orkiestrze wyrosła potężna biurokratyczna narośl, zatrudniająca krewnych i znajomych królika. To, co Owsiak przekazuje na rzecz szpitali, to jakiś promilek wydatków z budżetu państwa na sprzęt dla służby zdrowia, więc nie ma nad czym tak piać. Jeśli pomagać, to konkretnym osobom w potrzebie, mając pewność, że pieniądze zostaną przeznaczone tylko na ten cel, a nie pójdą do prywatnych kieszeni dobrych wujków i cioć. Jak ktoś ma ochotę oddawać im swoje pieniądze, to proszę bardzo. Ja nie.
Dodano: 5.01.2017 16:05    Przez: ~burarum
Jak widać już grono prawicowych debili hejtuje WOŚP - pewnie w radiu Maryja już ogłosili alert i w seminariach jest przerwa między bredniami którym im mącą w łbach.
Dodano: 5.01.2017 17:14    Przez: ~Duda

KOMENTARZE

Ten komentarz został ukryty przez użytkowników
zobacz komentarz
Nie dawaj pasożycie społeczny - lepiej daj w licheniu na tacę - już tam kasę szybko przepieprzą
Dodano: 05.01.2017 16:01    Przez: ~Duda Grajek
Okej, może żyją, może mają lepiej od Ciebie, więc okej nie dawaj, jednak jeśli Twoja matka, żona, kochanka, dziecko czy ktoś inny będzie potrzebował skorzystać z pomocy urządzenia oklejonego serduszkiem to wtedy cmoknij się w nos!!
Dodano: 05.01.2017 16:19    Przez: ~PANNA
Ty PANNA tą owsikową sztuczkę socjotechniczną ,że nie dajesz nie korzystaj wsadź sobie wiesz gdzie? Każdy podatnik ma prawo do opieki medycznej a barany dzięki ,którym owsik się wylansował i zarabia pieniądze dają i wyręczają państwo polskie ,które dzieli pieniądze między swoich misiewiczów i i innych tusków lubią być golone to ich sprawa.Pozdrów małżonka owsika i zapytaj ile dostała premii.
Dodano: 05.01.2017 16:49    Przez: ~gier
Jak widać już grono prawicowych debili hejtuje WOŚP - pewnie w radiu Maryja już ogłosili alert i w seminariach jest przerwa między bredniami którym im mącą w łbach.
Dodano: 05.01.2017 17:14    Przez: ~Duda
kiedy do hejtu dołączy plebania Maksymiliana ? Będzie ze 20 głosów na "NIE".
Dodano: 05.01.2017 17:31    Przez: ~sandał
To nie dawaj, nikt ci nie każe. Obejdzie się.
Dodano: 05.01.2017 18:32    Przez: ~as
avatar Jak widać debili nie brakuje,dosyć iź przygłupów robi w Ch...Ja Kijowski strzygąc ich z kasy jak baranów to jeszcze cygański bej wysyła na żebry na mrozie nie swoje dzieci.Te jego mrówki, melony to nic innego jak bankomaty do wyciągania przez niego kasy.Mam ogromny żal do Kaczora i Ziobry że ten złodziej jeszcze nie siedzi i w pace nie robi tych swoich szopek strzygąc Plichtów,Karapytów Burych,Piniorów i inne bagno.Wyślijcie lepiej kasę głupiemu ryśkowi przynajmniej chłopak porucha se w ciepłych krajach na którejś ze swoich kretynek.
Dodano: 06.01.2017 00:22    Przez: Tomasz Kobrzycki
Widze ze wosp na tvnie w tym roku? Tvp czyli publiczna tv nie chce pomagac ludziom? Wymyslili swoja akcje wczoraj z caritasem? Moze niech pokaza gdzie te pieniadze pojda. Ale abonament to by chcieli
Dodano: 07.01.2017 15:17    Przez: ~sexuoloszka
Owisiak to przewał jak Kijowski z KODU Kupuje serduszka co się dostaje po wrzuceniu do puszki. W zeszłym roku 3miliony kosztowały te naklejki.... Zgadnijcie na kogo jest firma co sprzedaje te serduszka... Na Żone PAna OWSIAKA! CBA POWinno się zająć tą sprawą....
Dodano: 07.01.2017 21:29    Przez: ~AVE
Jako prawicowiec popieram każde akcje w tym WOŚP. Proszę nie mieszać wszystkich na prawicy z R. Maryja. Jak prowadzi się WOŚP to pracy jest na cały rok i liderzy tego winni mieć za to płacone jak za pracę. Winno ich być stać na dom, samochód itd bo nie robią w markecie, ale coś tworzą. Jak komuś zazdrościcie że mieszka na 80 czy 90m2 (kiedyś pisali, ze Owsiak ma apartament taki) a nie 40m2 to szkoda komentować bo patologią jest iż za standard do mieszkania z rodziną uznajemy 40m2. Na WOŚP nie daję tylko dlatego, że na ulicy czuję się niemal osazony tylu jest tych zbierających. Poza tym popieram ich i każdego co się stara. P.S. Z Licheniem mi nie po drodze bo jestem niewierzącym prawicowcem, ale na logikę lepiej im dać kasę bo oni w okolicy Konina zainwestowali i ściągneli kawał kasy z całej PL i dali miejsca pracy.
Dodano: 08.01.2017 22:18    Przez: ~PRAWICA KONIN
Teraz tylko czekać jak w 3-króli na mszy w Kolbym usłyszymy list siejącego nienawiść i wielbiącego Kaczora pseudobiskupa Meringa , że WOŚP to szatany i wysłannicy Heroda. Tymczasem za ich składki są badane i leczone dzieci księży - których to jest bardzo wiele. Wówczas nie protestują i nikogo nie szkalują na ambonach. Chamstwo i obłuda pod sutanną.
Dodano: 05.01.2017 15:59    Przez: ~Wiechu 44
@Wiechu,a tak ogólnie co tam u was w SB-ecko-ZOMO-wskiej WSI Konin słychać?
Dodano: 05.01.2017 16:51    Przez: ~ciekawy
ciekawy - idź lepiej na randkę z twoim partnerem w sutannie - i podczas figli pokrzykuj hasła "precz komuna precz SB precz wszystko". Gówno mnie obchodzi co było - nie mam pracy jestem młody a i żadna śmieszna danina 500plus mnie nie zbawi.Tłuczenie danin dla Rydzyka , robienie kościoła z wojska i ciągła nienawiść. Od tego miejsc pracy nie przybędzie mongole jeden.
Dodano: 05.01.2017 17:19    Przez: ~nieciekawy
I mieć nie będziesz boś ciemny jak jesienna noc listopadowa i tępy jak obuch od siekiery.
Dodano: 05.01.2017 19:59    Przez: ~ufo
NIE NA 3 KRÓLI TYLKO NA 6 KRÓLI WEDŁUG TWOJEGO IDOLA RYSZARDA SWETRU WEL MADERA - POpaprancuuuuuuuu
Dodano: 05.01.2017 23:58    Przez: ~sonata
kobrzycki jestes pusty jak malo kto jestes porazka rodzicow
Dodano: 06.01.2017 08:01    Przez: ~anty
a co, lucjan ma znowu przemówić.
Dodano: 06.01.2017 11:48    Przez: ~rtokita
Wiechu44 Ks. biskup Mering zapewniam Cie nie bedzie pisal listow w sprawie jurka Owsiaka i Jego WOSP, my sami wiemu czy mamy dawac pieniadze czy nie i komu? Oj namnozylo sie nam w Polsce KIjowskich i innych zlodziei.
Dodano: 07.01.2017 15:05    Przez: ~AntyPO
Na tak zwanej orkiestrze wyrosła potężna biurokratyczna narośl, zatrudniająca krewnych i znajomych królika. To, co Owsiak przekazuje na rzecz szpitali, to jakiś promilek wydatków z budżetu państwa na sprzęt dla służby zdrowia, więc nie ma nad czym tak piać. Jeśli pomagać, to konkretnym osobom w potrzebie, mając pewność, że pieniądze zostaną przeznaczone tylko na ten cel, a nie pójdą do prywatnych kieszeni dobrych wujków i cioć. Jak ktoś ma ochotę oddawać im swoje pieniądze, to proszę bardzo. Ja nie.
Dodano: 05.01.2017 16:05    Przez: ~burarum
Okej, może żyją, może mają lepiej od Ciebie, więc okej nie dawaj, jednak jeśli Twoja matka, żona, kochanka, dziecko czy ktoś inny będzie potrzebował skorzystać z pomocy urządzenia oklejonego serduszkiem to wtedy cmoknij się w nos!!
Dodano: 05.01.2017 16:29    Przez: ~panna
Nie mam matki, żony, kochanki, ani dziecka. Za pomoc medyczną prywatną za każdym razem płacę z własnej kieszeni, bo na nfz czeka się miesiącami. Nie ma nic za darmo. Dość tych egzaltowanych bredni o serduszkach.
Dodano: 05.01.2017 17:00    Przez: ~burarum
"Serduszkiem " to w Koninie przeważnie są oklejone łóżka, szafki przy łóżkach i muszą być bardzo wartościowe skoro wydano na nie 1.4 miliona.
Dodano: 05.01.2017 17:29    Przez: ~takaprawda
takaprawda - czytając twoje brednie to jestem za całkowitą aborcją w twojej rodzinie, bo bez rozumu trudno żyć na tym świecie.
Dodano: 05.01.2017 17:37    Przez: ~dajdaj
" "Serduszkiem " to w Koninie przeważnie są oklejone łóżka, szafki przy łóżkach i muszą być bardzo wartościowe skoro wydano na nie 1.4 miliona." —-> serio? zapraszam m. in. na oddział dla noworodków....do sali gdzie maluchy leżą w inkubatorach
Dodano: 06.01.2017 11:22    Przez: ~mama
owsiok podobnie jak obrońca demokracji Kijowski nic z tego nie mają ?? :D Nigdy nie daje na tego owsioka i nigdy NIC nie dam !!!
Dodano: 05.01.2017 16:46    Przez: ~boys
Nie chwal się tym publicznie ponieważ twoja frustracja nikogo nie obchodzi. Podziel się tymi dobrymi informacjami z twoją rodziną, może cię zrozumie.
Dodano: 05.01.2017 17:21    Przez: ~syob
boys - to lecz się na plebanii - tam ci rurkę nawet wyczyszczą.
Dodano: 05.01.2017 17:21    Przez: ~nadal
A ty bys za darmo cokolwiek robil?
Dodano: 05.01.2017 17:26    Przez: ~!)(@
avatar Najbardziej tej klerykalno-kołtuńskiej hołocie nie odpowiada tacka, która jest nieco uboższa od pozostałych. Moim bardzo skromnym zdaniem w szpitalach nie powinni leczyć tych kołtunów w sutannach i politruków sprzętem zakupionym przez WOŚP. Zdychali by, że cho! Cho! Na temat caritasu nie piszę, ale do jutra.
Dodano: 05.01.2017 17:18    Przez: Krewa
krewa masz szczęście bo ciebie do żadnego szpitala też już nie wpuszczą za ciężki przypadek ,niestety idź gary myj kobito
Dodano: 05.01.2017 18:32    Przez: ~klaudia
Krewa jak chcesz po ryju to za parę złoty mogę ci dać.
Dodano: 05.01.2017 20:21    Przez: ~Jerzy Owsiak
Ciekawe ile wykasuję Szpak za występ w koninie, ile wykasuje firma co organizuję nagłośnienie i oświetlenie, ile weźmie właściciel GnJ za udostępnienie placu, ile będzie kosztować zabezpieczenie imprezy ( straż, policja, pogotowie) .... Potem niech to odejmą od sumy którą wyżebrali od ludzi
Dodano: 05.01.2017 17:21    Przez: ~polo
pewnie mniej niż obrona i ochrona hołoty w każdą miesięcznicę zamachu na Tópolewa .
Dodano: 05.01.2017 17:23    Przez: ~szak
Dlaczego jesteś ciekawy. Pewnie żal d... ściska, że to nie ty organizujesz. No cóż brak wykształcenia, brak honoru, brak ogólnej ogłady zmusza tylko do biadolenia. Nie przejmuj się większość tak ma. To cię usprawiedliwia.
Dodano: 05.01.2017 17:25    Przez: ~olop
Wiecej niz ty przez dziesiec lat zarobisz
Dodano: 05.01.2017 17:27    Przez: ~kwbpaksa
avatar Widzisz zasrańcu jeden koniec kija, a gdzie drugi? A jak katolicy wychodzą na świętowanie na ulice, to kto ich chroni? Pedofile w sutannach, czasami w randze biskupów(wesołowski), czy policja i strażacy, którym współczuję zagmatwania w światopoglądowe kóre...o. A tak zapytam z czystej ciekawości, ile kosztuje występ ojczulka z Ugandy-i kto za to płaci? Rozumiem, że słuchacze, których nikt nie zmusza,czy na pewno?
Dodano: 05.01.2017 17:29    Przez: Krewa
Krewa twojej starej to nikt nawet za dwie szlugi na wsi nie chciał pod remizą dymać więc skąd ty się wzięłaś ?Zaczynam wierzyć ,że dzieci przynosi bocian.
Dodano: 05.01.2017 21:14    Przez: ~lolo
lolo ma rację. dzieci przynosi bocian-a tak przynajmniej twierdzą buraki ze wsi.
Dodano: 05.01.2017 22:44    Przez: ~rokita
No cos ty to wszyscy o dobrym sercu i nic nie wezmą przykleją im serduszka jak wolontariat to dotyczy chyba wszystkich to bedzie dar od organizatorow
Dodano: 06.01.2017 12:59    Przez: ~takpowinnobyc
no cos ty dostaną serduszka jak wszyscy jak wolontariat to wolontariat dar od artystow i organizatorow zeby nie mijac sie z celem to ludzie o wielkich sercach
Dodano: 06.01.2017 13:03    Przez: ~tak powinno byc
Służby miejskie powinny ujawnić ile kosztuje ich praca na rzecz Słoika Owsika ...
Dodano: 06.01.2017 13:23    Przez: ~kyllgryll
Czesc jestem bronek pytacie skad sie wzialem. Wypchnal mnie donek
Dodano: 05.01.2017 17:28    Przez: ~kulecka
z którego piętra ?
Dodano: 06.01.2017 12:25    Przez: ~zx
Nigdy nie dałam i nigdy nie dam na tego buca w tych czerwonych portkach, to jest cwany zarozumiały menel, robiący karierę na małych dzieciach. Bardzo nie lubię tego zarozumiałego śmiesznego dziada udającego nastolatka. Ale oszołomy jak chcą niech dawają całe swoje wypłaty, owsiak takich uwielbia.
Dodano: 05.01.2017 17:33    Przez: ~żanetka
pewnie żanetka - lepiej dać du..y księdzu - wtedy i tobie coś do skarbony skapnie .
Dodano: 05.01.2017 17:38    Przez: ~dzień bobra
uwielbia to kościół katolicki stare zramolałe dewotki, które dają nie wiedząc na co. później taki gad jak rydzyk jeździ majbachem i wszystko jest OK. oto kościół właśnie. o podziale darów nie piszę-robiłem to kilka dni wcześniej.
Dodano: 05.01.2017 17:50    Przez: ~boruta
Zanetka zacznij dawac dupy to zaczniesz przyjemniej i bogaciej zyc
Dodano: 05.01.2017 17:59    Przez: ~kulka
Zanetka co niedziele obcionga w plebanii brudne czarne kutasiatka z polykiem
Dodano: 05.01.2017 18:01    Przez: ~ksiondz
Nie wierze ze nigdy dupy nie dalas. Przeciez wszystkie kobiety to robia
Dodano: 06.01.2017 06:47    Przez: ~cfaniak
Ty debilu o ksywie boruta co to jest majbach ,może zrobiłeś za mocno bach pustym łbem ?
Dodano: 07.01.2017 20:49    Przez: ~rokita
ku.....o kk nie zna granic, zwłaszcza pod rządami, albo i nierządami obecnego reżymu. pedofile w sutannach wychodzą z odosobnienia-o czy nie tak dawno czytałem. ciekawi mnie, czy pomocnik biskupa wesołowskiego niejaki gil cieszy się już wolnością i w jaki sposób złagodzono mu wyrok-na który sam się zgodził.
Dodano: 05.01.2017 17:46    Przez: ~rokita
Takim jesteś człowiekiem ile pomożesz drugiemu- pozdrawiam wszystkich