Dzisiaj jest sobota 21 stycznia 2017, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28553) SPORT FORUM FIRMY (5253) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
KKF Automobile Torino Konin - Cityzen Poznań [TRANSMISJA] (3)Konin. Społeczne obchody 154. rocznicy Powstania Styczniowego (24)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 05.01.2017 14:49

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

[yt=https://youtu.be/KFQERtJvhbw]

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "Assassin's Creed"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Assassin's Creed".

Konkurs skończył się dnia 05.01.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Kamil Urbaniak, Adam Wieteski

KONKURS

Kiedy zakończył się okres zdjęciowy do filmu "Po prostu przyjaźń"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Po prostu przyjaźń".

Konkurs skończył się dnia 05.01.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ania Nalewaj, katarzyna deleszkiewicz

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Konkurs skończył się dnia 05.01.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
RENATA RYBAK

KONKURS

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu "Przełęcz ocalonych"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Przełęcz ocalonych" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 9 stycznia o godzinie 19:30.

Konkurs skończył się dnia 05.01.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Andrzej Chyb

KONKURS

Kto wciela się w rolę Roberta w filmie "Zjednoczone stany miłości"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Zjednoczone stany miłości" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 12 stycznia o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 05.01.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Monika Marciniak

KONKURS

Do jakich nagród nominowany był film "Sing"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Sing".

Konkurs skończył się dnia 05.01.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Julia Gołojuch

KONKURS

Kto był brany pod uwagę do zagrania roli Marii w filmie "Assassin's Creed"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Assassin's Creed".

Konkurs skończył się dnia 05.01.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Iwona świderska

KONKURS

Kto wciela się w rolę Dziubka w filmie "Po prostu przyjaźń"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Po prostu przyjaźń".

Konkurs skończył się dnia 05.01.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Henryk Ciski

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje