Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17711) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Są kolejne przypadki zakażenia z powiatu tureckieg ... (1)Konin. Pielgrzymka na Jasną Górę inna niż wszystki ... (2)

Strażacy ratowali mieszkankę Kłodawy. Mimo reanimacji zmarła

Dodano: 6.01.2017 17:34
Źródło: LM.pl

Mimo godzinnej reanimacji i interwencji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie udało się uratować mieszkanki Kłodawy, która zasłabła w swoim mieszkaniu.

Wczoraj przed godz. 15 strażacy OSP Kłodawa zostali wezwani na ul. Cegielnianą. Mieli pomóc kobiecie, która straciła przytomność. Na miejscu okazało się, że doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

- Druhowie prowadzili reanimację przy pomocy defibrylatora AED do czasu przybycia karetki z Krośniewic, zmieniając się z ratownikami ZRM prowadzili reanimację przez godzinę czasu. Część druhów w tym czasie zabezpieczała lądowisko dla śmigłowca LPR z lekarzem na pokładzie – informują strażacy z OSP Kłodawa.

Niestety lekarz, który pojawił się na miejscu stwierdził zgon kobiety.  

fot. fanpage OSP Kłodawa

  • Strażacy ratowali mieszkankę Kłodawy. Mimo reanimacji zmarła

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Przykre
Dodano: 6.01.2017 18:06    Przez: ~:(
Bardzo przykra wiadomość i wielkie wyrazy współczucia ,Ale po co takie informacje są podawane? Nie macie naprawdę żadnych innych informacji? Każdego dnia ktoś umiera i każdego dnia różne służby i normalni ludzie są w sytuacjach aby próbować ratować komuś życie , ale nie każde sytuacje są rozglasniane. To bardzo przykra wiadomość Ale nie na artykuł L M
Dodano: 6.01.2017 22:48    Przez: ~😑
Wezwali pogotowie lotnicze bo nie było wolnej żadnej karetki.
Dodano: 6.01.2017 21:49    Przez: ~LPR

KOMENTARZE

Przykre
Dodano: 06.01.2017 18:06    Przez: ~:(
I odrazu pogotowie lotnicze
Dodano: 06.01.2017 20:07    Przez: ~bobi
Wezwali pogotowie lotnicze bo nie było wolnej żadnej karetki.
Dodano: 06.01.2017 21:49    Przez: ~LPR
jarusiowi jak bolało go gardziełko zwozili profesorów z całej Polski i nie było sensacji.
Dodano: 06.01.2017 21:56    Przez: ~Szok
Do ~ Szok. Jak Tusek latał po kilka razy w tygodniu z Warszawki do domciu co nas kosztowało rocznie kilka baniek to ciekaw jestem czy też wtedy szczekałeś...
Dodano: 07.01.2017 09:00    Przez: ~gminny
Jarek królem polski katolickiej - resztę wybić zniszczyć zakopać ukarać zabić - zgodnie z duchem religii i 11 przekazaniu "nienawidzę tych co mają inne zdanie" które to purpurowe panny wprowadzą do katechizmu ustawowo a długopis parafuje
Dodano: 07.01.2017 13:02    Przez: ~duma
to co straszaki reanimowali ??????
Dodano: 06.01.2017 20:45    Przez: ~gornik
Na pewno nie torfowisko
Dodano: 06.01.2017 21:05    Przez: ~asd
Po informacjach dyspozytora..reanimował członek rodziny..potem dojechało OSP Kłodawa..(brawo osp)...i ptem karetka....a karetek nie było..bo jak ludzie dzwonią z p***rołami..to poźniej jest obraz tego..taki jak tu..
Dodano: 07.01.2017 10:36    Przez: ~sam
kot kurdupla ma lepszą opiekę, jak obywatel tego przysiółka zwanego polska.
Dodano: 06.01.2017 22:36    Przez: ~rokita
Torfowisko się spoliło sytuacja opanowana a papierosy w garażach ??
Dodano: 06.01.2017 22:36    Przez: ~chciała bym ale mam MĘŻA
Bardzo przykra wiadomość i wielkie wyrazy współczucia ,Ale po co takie informacje są podawane? Nie macie naprawdę żadnych innych informacji? Każdego dnia ktoś umiera i każdego dnia różne służby i normalni ludzie są w sytuacjach aby próbować ratować komuś życie , ale nie każde sytuacje są rozglasniane. To bardzo przykra wiadomość Ale nie na artykuł L M
Dodano: 06.01.2017 22:48    Przez: ~😑
ABY PRÓBOWAC ? niech se proboją z koleżankami w pracy ! TU MA BYC PROFESIONALIZM ! tam może zajść albo nie bo proboją .................
Dodano: 06.01.2017 23:08    Przez: ~gornik
Od kiedy taki globalny jestes i nie obchodza cie tragedie z subregionu koninskiego
Dodano: 07.01.2017 08:27    Przez: ~Gggg
ratownicy he xd
Dodano: 07.01.2017 07:50    Przez: ~as
ratownicy i ratwniczki xd he
Dodano: 07.01.2017 07:52    Przez: ~as
Ile lat miała kobieta ? Dlaczego wzywano strażaków, a nie pogotowie ? Od kiedy strażacy nazywają się druhami ?
Dodano: 07.01.2017 12:12    Przez: ~kollo
To ta wasza klodawa to dziura odrazu zaklad pogrzebowy lepiej wezwac.
Dodano: 07.01.2017 14:44    Przez: ~bobi
1 z 2
12>>