Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18724) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Strażacy ratowali mieszkankę Kłodawy. Mimo reanimacji zmarła

Dodano: 6.01.2017 17:34
Źródło: LM.pl

Mimo godzinnej reanimacji i interwencji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nie udało się uratować mieszkanki Kłodawy, która zasłabła w swoim mieszkaniu.

Wczoraj przed godz. 15 strażacy OSP Kłodawa zostali wezwani na ul. Cegielnianą. Mieli pomóc kobiecie, która straciła przytomność. Na miejscu okazało się, że doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

- Druhowie prowadzili reanimację przy pomocy defibrylatora AED do czasu przybycia karetki z Krośniewic, zmieniając się z ratownikami ZRM prowadzili reanimację przez godzinę czasu. Część druhów w tym czasie zabezpieczała lądowisko dla śmigłowca LPR z lekarzem na pokładzie – informują strażacy z OSP Kłodawa.

Niestety lekarz, który pojawił się na miejscu stwierdził zgon kobiety.  

fot. fanpage OSP Kłodawa

  • Strażacy ratowali mieszkankę Kłodawy. Mimo reanimacji zmarła

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przykre
Dodano: 6.01.2017 18:06    Przez: ~:(
Bardzo przykra wiadomość i wielkie wyrazy współczucia ,Ale po co takie informacje są podawane? Nie macie naprawdę żadnych innych informacji? Każdego dnia ktoś umiera i każdego dnia różne służby i normalni ludzie są w sytuacjach aby próbować ratować komuś życie , ale nie każde sytuacje są rozglasniane. To bardzo przykra wiadomość Ale nie na artykuł L M
Dodano: 6.01.2017 22:48    Przez: ~😑
Wezwali pogotowie lotnicze bo nie było wolnej żadnej karetki.
Dodano: 6.01.2017 21:49    Przez: ~LPR

KOMENTARZE

Przykre
Dodano: 06.01.2017 18:06    Przez: ~:(
I odrazu pogotowie lotnicze
Dodano: 06.01.2017 20:07    Przez: ~bobi
Wezwali pogotowie lotnicze bo nie było wolnej żadnej karetki.
Dodano: 06.01.2017 21:49    Przez: ~LPR
jarusiowi jak bolało go gardziełko zwozili profesorów z całej Polski i nie było sensacji.
Dodano: 06.01.2017 21:56    Przez: ~Szok
Do ~ Szok. Jak Tusek latał po kilka razy w tygodniu z Warszawki do domciu co nas kosztowało rocznie kilka baniek to ciekaw jestem czy też wtedy szczekałeś...
Dodano: 07.01.2017 09:00    Przez: ~gminny
Jarek królem polski katolickiej - resztę wybić zniszczyć zakopać ukarać zabić - zgodnie z duchem religii i 11 przekazaniu "nienawidzę tych co mają inne zdanie" które to purpurowe panny wprowadzą do katechizmu ustawowo a długopis parafuje
Dodano: 07.01.2017 13:02    Przez: ~duma
to co straszaki reanimowali ??????
Dodano: 06.01.2017 20:45    Przez: ~gornik
Na pewno nie torfowisko
Dodano: 06.01.2017 21:05    Przez: ~asd
Po informacjach dyspozytora..reanimował członek rodziny..potem dojechało OSP Kłodawa..(brawo osp)...i ptem karetka....a karetek nie było..bo jak ludzie dzwonią z p***rołami..to poźniej jest obraz tego..taki jak tu..
Dodano: 07.01.2017 10:36    Przez: ~sam
kot kurdupla ma lepszą opiekę, jak obywatel tego przysiółka zwanego polska.
Dodano: 06.01.2017 22:36    Przez: ~rokita
Torfowisko się spoliło sytuacja opanowana a papierosy w garażach ??
Dodano: 06.01.2017 22:36    Przez: ~chciała bym ale mam MĘŻA
Bardzo przykra wiadomość i wielkie wyrazy współczucia ,Ale po co takie informacje są podawane? Nie macie naprawdę żadnych innych informacji? Każdego dnia ktoś umiera i każdego dnia różne służby i normalni ludzie są w sytuacjach aby próbować ratować komuś życie , ale nie każde sytuacje są rozglasniane. To bardzo przykra wiadomość Ale nie na artykuł L M
Dodano: 06.01.2017 22:48    Przez: ~😑
ABY PRÓBOWAC ? niech se proboją z koleżankami w pracy ! TU MA BYC PROFESIONALIZM ! tam może zajść albo nie bo proboją .................
Dodano: 06.01.2017 23:08    Przez: ~gornik
Od kiedy taki globalny jestes i nie obchodza cie tragedie z subregionu koninskiego
Dodano: 07.01.2017 08:27    Przez: ~Gggg
ratownicy he xd
Dodano: 07.01.2017 07:50    Przez: ~as
ratownicy i ratwniczki xd he
Dodano: 07.01.2017 07:52    Przez: ~as
Ile lat miała kobieta ? Dlaczego wzywano strażaków, a nie pogotowie ? Od kiedy strażacy nazywają się druhami ?
Dodano: 07.01.2017 12:12    Przez: ~kollo
To ta wasza klodawa to dziura odrazu zaklad pogrzebowy lepiej wezwac.
Dodano: 07.01.2017 14:44    Przez: ~bobi
1 z 2
12>>