Dzisiaj jest niedziela 8 grudnia 2019, imieniny: Marii, Wirginii, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20405) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 8oC
Jutropogoda
7 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konińska radna Emilia Wasielewska w Brukseli na se ... (0)V Konińska Liga A1. Emocjonujące walki zawodników ... (0)

Trąbczyn. Kierująca fordem nie zatrzymała się na znaku "Stop"

Dodano: 12.01.2017 10:18
Źródło: LM.pl

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj w Trąbczynie, gm. Zagórów. Zderzyły się tam czołowo dwa auta osobowe.

Jadąca samochodem marki Ford Fiesta kobieta najprawdopodobniej nie zastosowała się do znaku „Stop” i zderzyła się z prawidłowo jadącym fiatem seicento. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy ze Słupcy oraz OSP Trąbczyn i Zagórów. Jak informuje Dariusz Różański, rzecznik słupeckiej straży pożarnej, kierujący znajdowali się na zewnątrz pojazdów.

- Strażacy udzielili poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali ich Zespołowi Ratownictwa Medycznego – podkreśla Różański.

Kobiecie, która doprowadziła do zderzenie zatrzymano prawo jazdy. Do sądu skierowano również wniosek o jej ukaranie.  

fot. KP PSP Słupca

  • Trąbczyn. Kierująca fordem nie zatrzymała się na znaku "Stop"
  • Trąbczyn. Kierująca fordem nie zatrzymała się na znaku "Stop"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

za kazda kolizje teraz zabieraja prawo jazdy? ile jest punktow w statystykach komendanta za zabrane prawka?
Dodano: 12.01.2017 10:43    Przez: ~asd
Trzeba by było wjechać pod pociąg z dziećmi w środku to by prawka nie zabrali. Co nie?
Dodano: 12.01.2017 14:19    Przez: ~Zgraja
Albo jechać kilkadziesiąt kilometrów autostradą pod prąd bez świateł i dostać 100 zł mandatu i eskortę policji.
Dodano: 12.01.2017 14:29    Przez: ~Fan drogówki
I co bedziesz ta babę utrzymywal? Stać cię na jej siedzenie w domu? Przy garach? Wątpie.
Dodano: 12.01.2017 11:19    Przez: ~feministka
Troszkę respektu, popatrz sobie jak kobiety jeżdżą zawodowo dużymi. :) Przemyśl swój komentarz. :)
Dodano: 12.01.2017 11:55    Przez: ~Adam

KOMENTARZE

Swietne foto. Jakby to byly pokazy strazy pozarnej na wiejskich imprezach
Dodano: 12.01.2017 10:28    Przez: ~huh
Trzeba by było wjechać pod pociąg z dziećmi w środku to by prawka nie zabrali. Co nie?
Dodano: 12.01.2017 14:19    Przez: ~Zgraja
Albo jechać kilkadziesiąt kilometrów autostradą pod prąd bez świateł i dostać 100 zł mandatu i eskortę policji.
Dodano: 12.01.2017 14:29    Przez: ~Fan drogówki
To wina elektrowni i kopalni bo wyziewaja pelno sliskiego pylu w powietrze
Dodano: 12.01.2017 20:20    Przez: ~jan
I kto zaprzeczy że baby powinny zostawać przy garach a nie samochodami kierować ?
Dodano: 12.01.2017 10:37    Przez: ~kierowca12345
kierowca 12345-Baby świetnie jeżdżą i gotują a ty potrafisz tylko pisać głupawe komentaże
Dodano: 12.01.2017 10:48    Przez: ~obrońca kobiet
I co bedziesz ta babę utrzymywal? Stać cię na jej siedzenie w domu? Przy garach? Wątpie.
Dodano: 12.01.2017 11:19    Przez: ~feministka
Troszkę respektu, popatrz sobie jak kobiety jeżdżą zawodowo dużymi. :) Przemyśl swój komentarz. :)
Dodano: 12.01.2017 11:55    Przez: ~Adam
Większość bab jeździć nie potrafi, taka prawda i nikt mi nie powie.
Dodano: 12.01.2017 13:53    Przez: ~dkjd
za kazda kolizje teraz zabieraja prawo jazdy? ile jest punktow w statystykach komendanta za zabrane prawka?
Dodano: 12.01.2017 10:43    Przez: ~asd
avatar Punktów to może i nie dostają, ale mogą liczyć na wyjazd do cyt. ,, San Escobar'' i to w towarzystwie szefa msz ,z którego śmieje się cały Świat i Europa. Mogą także dostąpić zaszczytu cięcia konfetti na jakiś reżymowy spęd, nie zapominajmy o możliwości przebrania się za aniołka i wzięcia udziału w procesji 06.01.2018r.
Dodano: 12.01.2017 16:38    Przez: Krewa
Krewa, zapomniałaś napisać o swoim Wesołowskim i o Gilu, więc jak to tak ? Popraw się i przestań się zapominać.
Dodano: 12.01.2017 18:34    Przez: ~Twój oddany rokita
Kurka, są przepisy, których przestrzegać trzeba.
Dodano: 12.01.2017 10:51    Przez: ~kamil żyła
a jakby pani sprawczyni zareagowala bedac w duzym miescie przy naglym zgasnieciu swiatel podczas skretu w lewo przez torowisko z tramwajem?tego nie wiem ale stop to stop...
Dodano: 12.01.2017 11:17    Przez: ~ala
Co wy o swiecie wiecie? Zza szyb mzk inaczej to wyglada
Dodano: 12.01.2017 20:19    Przez: ~qs
Co?????????????/Za zwykłą stłuczkę odbierają prawo jazdy?????? Pierwsze słyszę. I do sądu od razu za stłuczkę???????Podajcie mi powody panowie policjanci.
Dodano: 12.01.2017 21:47    Przez: ~kierowca
Na szczęście nie muszą się głupkom tłumaczyć.
Dodano: 13.01.2017 09:40    Przez: ~Darek
Wymuszenie pierwszeństwa na stopie,to moim zdaniem nie ma co dyskutować że prawko zatrzymane. Na znaki się patrzy tym bardziej na stop