Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19302) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Krzykosy. Przewróciła się ciężarówka przewożąca trzodę chlewną

Dodano: 12.01.2017 11:13
Źródło: LM.pl

Blisko osiem godzin trwała akcja usuwania ciężarówki przewożącej świnie, która przewróciła się przy drodze krajowej nr 92 w gm. Kłodawa.

Do wypadku doszło około godz. 1:30 w nocy ze środy na czwartek w miejscowości Krzykosy. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn samochód ciężarowy przewożący trzodę chlewną zjechał z drogi, ześlizgnął się ze skarpy i przewrócił się w polu. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy z Koła oraz OSP Grzegorzew, Kłodawa i Trzęśniew.

- Samochodem przewożonych było 180 sztuk świń. Nasze działania polegały między innymi na wydobywaniu trzody chlewnej z naczepy – mówi Jacek Wiśniewski, oficer prasowy KP PSP w Kole.

Zwierzęta zostały zabrane przez specjalnie podstawione samochody. Niestety w wyniku zdarzenia padły 23 zwierzęta. Przyczyny i okoliczności wypadku bada kolska policja. 

fot. OSP Grzegorzew, OSP Trzęśniew

  • Krzykosy. Przewróciła się ciężarówka przewożąca trzodę chlewną
  • Krzykosy. Przewróciła się ciężarówka przewożąca trzodę chlewną
  • Krzykosy. Przewróciła się ciężarówka przewożąca trzodę chlewną
  • Krzykosy. Przewróciła się ciężarówka przewożąca trzodę chlewną
  • Krzykosy. Przewróciła się ciężarówka przewożąca trzodę chlewną

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

będą się mogły pochwalić w niebie, ze zginęły w wypadku samochodowym, a nie w ubojni
Dodano: 12.01.2017 11:29    Przez: ~qaz
biedne zwierzęta :(
Dodano: 12.01.2017 12:33    Przez: ~Ania
Darować im życie!
Dodano: 12.01.2017 11:41    Przez: ~kuba
to ich wina, jechały bez pasów :D
Dodano: 12.01.2017 11:38    Przez: ~michał
Powiedziała ania przegryzajaca kanapke z szynka popojajac ja kawa...
Dodano: 12.01.2017 13:18    Przez: ~Life is btutal

KOMENTARZE

będą się mogły pochwalić w niebie, ze zginęły w wypadku samochodowym, a nie w ubojni
Dodano: 12.01.2017 11:29    Przez: ~qaz
A miały przed sobą jeszcze tyle życia! Były takie młode.
Dodano: 12.01.2017 13:38    Przez: ~Frazes
A jedli będziecie trawę obok domu
Dodano: 12.01.2017 14:39    Przez: ~Aaaa
nie zginely tylko polegly to byla katastrofa drogowa
Dodano: 12.01.2017 15:58    Przez: ~anty
Jechaly do Sejmu aby wspomoc kolegow w blokowaniu mownicy. Schetyna na wiesc o wypadku przerwal protest.
Dodano: 12.01.2017 17:13    Przez: ~AntyPO
tytuł powinien brzmieć ;''23 OFIARY WYPADKU ''
Dodano: 12.01.2017 18:22    Przez: ~prosiaczek
To ze padly to nic i t ak Na rzez jechaly
Dodano: 13.01.2017 05:17    Przez: ~bjfig
to ich wina, jechały bez pasów :D
Dodano: 12.01.2017 11:38    Przez: ~michał
A to świnie !! :O
Dodano: 12.01.2017 17:02    Przez: ~rolnik
Darować im życie!
Dodano: 12.01.2017 11:41    Przez: ~kuba
Jaka przyczyna?i co tu badać jak widać po zdjęciach że była szklanka na drodze!!!!!!
Dodano: 12.01.2017 11:53    Przez: ~xxxxxxx
biedne zwierzęta :(
Dodano: 12.01.2017 12:33    Przez: ~Ania
Powiedziała ania przegryzajaca kanapke z szynka popojajac ja kawa...
Dodano: 12.01.2017 13:18    Przez: ~Life is btutal
1:30 w nocy to powodem wypadku napewno byl Magnesik na skrzyni biegów
Dodano: 12.01.2017 12:39    Przez: ~mar
Chłopie ze o 1:30 to magnes? Ze ty nap***ralasz na magnesie to nie znaczy ze wszyscy tak jeżdżą. Zobacz jak sie droga swieci jak psu jaja Magnes to nie wszystko A moze mu opona strzeliła ludzie k**wa myślcie!!!!!
Dodano: 12.01.2017 13:03    Przez: ~Kiero
Hahaha dokladnie . magnes na skrzyni. Wypadek a na tacho pauza od 2 godzin haha.
Dodano: 12.01.2017 13:21    Przez: ~Szafer
Ja powiedziałbym tak KAŻDY SĄDZI WEDŁUG SIEBIE !!!!!!
Dodano: 12.01.2017 13:46    Przez: ~Kierowca zestawu
kwi kwi kwi...... jechaly na protest?????
Dodano: 12.01.2017 14:34    Przez: ~donek
Ale miały przygodę na wycieczce a i szef będzie miał naczepy do prostowania :/
Dodano: 12.01.2017 15:19    Przez: ~Tir mechsnicsno
Kubus puchatek wam zrobi za prosiaczka........
Dodano: 12.01.2017 15:22    Przez: ~Mbp
to napewno protestujący na Wiejskiej
Dodano: 12.01.2017 15:25    Przez: ~precz z sb
avatar A szkoda bo nie dojechały posiłki obecnego reżymu do kwiczącej rozprawy z opozycją.
Dodano: 12.01.2017 16:00    Przez: Krewa
1 z 2
12>>