Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17727) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Konin. Kradzież na Zatorzu. Ktoś ukradł furtkę wybiegu dla psów

Dodano: 12.01.2017 20:23
Źródło: LM.pl

Złodzieje zainteresowali się wybiegiem dla psów na konińskim Zatorzu. Zniknęła furtka.

Oddalony od blokowiska wybieg i miejsce do tresury czworonogów powstało w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Całość kosztowała ok. 60 tys. zł. Wielkie otwarcie odbyło się na początku listopada. Niestety nie trzeba było długo czekać, żeby nowe miejsce stało się celem złodziei.

Dzisiaj okazało się, że ktoś zdemontował i ukradł furtkę. - Jestem wkurzona – mówi Krystyna Leśniewska, współautorka projektu KBO.

O kradzieży wie koniński magistrat. Nie powiadomiono natomiast jeszcze policji. Krystyna Leśniewska podkreśla, że w ostatnim czasie na Zatorzu doszło kilku do podobnych kradzieży. Zniknęły m.in. przęsła ogrodzenia przy ul. Paderewskiego.  

  • Konin. Kradzież na Zatorzu. Ktoś ukradł furtkę wybiegu dla psów
  • Konin. Kradzież na Zatorzu. Ktoś ukradł furtkę wybiegu dla psów
  • Konin. Kradzież na Zatorzu. Ktoś ukradł furtkę wybiegu dla psów
  • Konin. Kradzież na Zatorzu. Ktoś ukradł furtkę wybiegu dla psów

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

TO kosztowało 60000pln?!?!?!? Za połowę bym to zrobił
Dodano: 12.01.2017 22:00    Przez: ~alex1234
Na zdjęciu nie widać żadnego zabezpieczenia dla furtki, więc ktoś zwyczajnie ją wyciągnął i zabrał. Należałoby też zamontować tam kamerę i jakiekolwiek oświetlenie, do wiosny rozbiorą całość.
Dodano: 12.01.2017 20:49    Przez: ~dfasf
Jak byście mieli lepszy pomysł na wydanie kasy z budżetu obywatelskiego to pewnie by coś lepszego powstało a tak siedzicie przed kompem jak trole i stekacie że to źle że to nie tak ale sami nic nie robicie
Dodano: 13.01.2017 08:02    Przez: ~Jaaaa

KOMENTARZE

Jak żyć jak ????????????
Dodano: 12.01.2017 20:42    Przez: ~Jurek
Może już wystarczy :-)
Dodano: 12.01.2017 21:32    Przez: ~x
Pewnie Kaczor ukradł aby mieć wyjście z każdej sytuacji.
Dodano: 13.01.2017 09:37    Przez: ~Kaczok
Kogoś ten fakt zdziwił??? Przecież to Zatorze.
Dodano: 13.01.2017 16:57    Przez: ~oko
Jak pies
Dodano: 13.01.2017 17:04    Przez: ~kot
Na zdjęciu nie widać żadnego zabezpieczenia dla furtki, więc ktoś zwyczajnie ją wyciągnął i zabrał. Należałoby też zamontować tam kamerę i jakiekolwiek oświetlenie, do wiosny rozbiorą całość.
Dodano: 12.01.2017 20:49    Przez: ~dfasf
TO kosztowało 60000pln?!?!?!? Za połowę bym to zrobił
Dodano: 12.01.2017 22:00    Przez: ~alex1234
TO jest nie potrzebne.... kasa w błoto.... Za 60 tys to by lepiej zapłacili ludzią co potrafią ściągać kasę z Uni bo u nas nic się nie dzieje zero inwestycji nie ma mądrych ludzi i kumatych w kOninie?
Dodano: 12.01.2017 22:56    Przez: ~ssss
Naprawde bogate miasto 60 tyś wy.....lic w sralnie czy ktoś to odkaża współczuje czworonogą
Dodano: 13.01.2017 07:53    Przez: ~acze
Jak byście mieli lepszy pomysł na wydanie kasy z budżetu obywatelskiego to pewnie by coś lepszego powstało a tak siedzicie przed kompem jak trole i stekacie że to źle że to nie tak ale sami nic nie robicie
Dodano: 13.01.2017 08:02    Przez: ~Jaaaa
Trol to Ciebie zrobił
Dodano: 13.01.2017 13:14    Przez: ~lop
a zawiasy to nie szlo zaspawac tak zeby nie szlo tego wyjac,to polska wlasnie,tu sie kradnie co leci...
Dodano: 13.01.2017 10:27    Przez: ~ala
Z pobliskiego ogrodu, sympatycy pietruszki od lat wywalają śmieci do jeziorka. Od tych wielu lat straży miejskiej nie udało się nikogo złapać na gorąco żadnego brudasa, co wcale nie jest trudne, tylko trzeba chcieć. Ci sami miłośnicy rozbierają chodnik, wykonany z kostki brukowej i upiększają sobie działki pietruszkowe. Tych też nikt nie złapał! Gdzie jest furtka...
Dodano: 13.01.2017 10:46    Przez: ~koluś
A ty wszystko widzisz ale boisz sie zglosic? Brak ci odwagi? Madry anonimowo na lmie? To dalej paczaj jak kradno
Dodano: 13.01.2017 17:06    Przez: ~tempaku
koluś ty co nie potrzeba to zgłaszasz a tego co zasługuje na interwencje nie widzisz
Dodano: 13.01.2017 20:42    Przez: ~xyz
koluś pewnie działki pragnie i zal ..............sciska
Dodano: 13.01.2017 20:45    Przez: ~działkowicz
Furtka jest na działce obok.
Dodano: 14.01.2017 11:04    Przez: ~Fekl
Trzeba było przyspawać łańcuchem furtkę do słupka. To przezorność, no ale spawacz kosztuje. Wystarczyło wykręcić śrubki z zawiasów i furtka poszła.
Dodano: 13.01.2017 12:13    Przez: ~ktoś
Takie rzeczy tylko w erze - erze Konina łupanego.
Dodano: 13.01.2017 13:12    Przez: ~łupek.
poszukajcie gdzieś w lesie albo w jeziorze. bo pewnie komuś biło na lep