Dzisiaj jest piątek 19 lipca 2019, imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18944) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Policjantka z Babiaka uratowała 28-latka. Ściągnęł ... (5)Koniński Budżet Obywatelski. Powstaje mini uzdrowi ... (6)

Konin. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kręci się od 25 lat!

Dodano: 14.01.2017 12:39
Źródło: LM.pl

Morsy, happening, występy artystyczne, akcje plastyczne i licytacje gadżetów. Tak będzie wyglądał 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koninie.

Orkiestra na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom zacznie grać w niedzielę 15 stycznia o godz. 9:00. Wtedy to odbędzie się odprawa 700 wolontariuszy z Konina i okolic. Od godz. 10:00 w Galerii nad Jeziorem będzie można zapisać się na bieg „Policz się z cukrzycą”, który wystartuje sprzed centrum handlowego po rozgrzewce o godz. 12:30.

W galerii od godz. 13:00 będzie można posłuchać orkiestry „Quantanum”, ale też zrobić sobie zakręconą fryzurę, pokręcić na kole gliniane naczynia, wziąć udział w warsztatach lego, warsztatach cyrkowych, przygotować finałowe lizaki, zagrać w planszówki, zrobić sobie orkiestrowe zdjęcie i spróbować smakołyków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Zarzewa.

Na parkingu przed galerią od godz. 11:00 do 16:00 będzie można powspinać się na ściance i zobaczyć zabytkowy wóz strażacki. O godz. 12:50 w akcji pokażą się konińskie morsy. Natomiast o godz. 13:30 na rondzie WOŚP zaplanowano urodzinowy happening.

Scena w kinie Helios zostanie otwarta o godz. 13:35. Nie zabraknie tam występów młodych talentów z KDK, MDK, Studia Tańca „Rytmix” oraz Szkoły Tańca i Baletu „Fart”. Przez cały dzień odbywać się tam będą też licytacje gadżetów. Mega aukcja ruszy o godz. 18:05 i potrwa do godz. 19:00. Licytacji oraz występów podopiecznych szkół muzycznych i przedszkolaków nie zabraknie też na małej scenie w pasażu, która działać będzie od godz. 13:30 do 18:45.

Na dużej scenie przed galerią o godz. 13 wystąpi zespół „Czarne Stopy”, a o godz. 18:00 – „Disturbed Of The Order”. O godz. 18:50 ruszy parada Dobrych Aniołów, a o godz. 19:00 koncert gwiazdy konińskiego finału WOŚP – Michał Szpak. Na zakończenie imprezy o godz. 20:00 – światełko do nieba. 

Wielka Orkiestra zagra też na sportowo. O godz. 9:00 w hali sportowej przy ul. Popiełuszki ruszy turniej piłki siatkowej i futsal. O godz. 15:00 w hali "Rondo" będzie można się spotkać z Martą Walczykiewicz, srebrną medalistką Olimpiady w Rio de Janeiro. Będzie również możliwość sfotografowania się w jej kajaku.

Kwesta na rzecz WOŚP odbędzie się też w CH "Ferio" w Starym Mieście. Tam grać będą podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Koninie. 

fot. archiwum

  • Konin. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kręci się id 25 lat!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

caritas wp zbierana potrzeby syryjczykow a wosp na polskie potrzeby
Dodano: 14.01.2017 16:19    Przez: ~anty
Darek ty stary komuchu daj im 500zł to zrobią Cię tak w konia jak Kijowski zrobił Kodowców
Dodano: 14.01.2017 14:17    Przez: ~ SK
ściema to znaczy sie ma !
Dodano: 14.01.2017 15:54    Przez: ~cechu
Oj kręci,kręci.Już skręciła Złotego Melona i Mrówkę w całości.
Dodano: 14.01.2017 13:12    Przez: ~yahoo
Będzie znowu darmowa chała a z nią złoty melon i mrówka cała! Kiedy rozliczenie z tego co złożyliśmy przez te 25lat?Ile kasy uzbierał nasz region-PO lewo,a PO prawo ile sprzętu i za ile dostaliśmy???????????????????
Dodano: 14.01.2017 13:30    Przez: ~nie daj się doić

KOMENTARZE

Oj kręci,kręci.Już skręciła Złotego Melona i Mrówkę w całości.
Dodano: 14.01.2017 13:12    Przez: ~yahoo
Już się logują wyznawcy PiSdowatej polityki na forum - dawanie kasy jest dobrowolne ! Na złość temu chamstwu i chołocie negującym działania na rozkaz Króla Pana z kotem - dam im 50 PLN ! Nie dam kościołowi na tace bo to jest sponsorowanie pedofili/rozpustników po przykryciem sutanny.
Dodano: 14.01.2017 13:46    Przez: ~Darek
no dalej wyznawcy Jarusia Antosia - hejtować ! Dalej hejt pod kościelnym poleceniem !
Dodano: 14.01.2017 13:51    Przez: ~Brzoza
Kod to zbrodnicza organizacja tak samo jak Pis, który umożliwia byt Kodowi i daje świetne przynęty, aby istniała "walka" Kodu z Pisem. Natomiast czym się różni Caritas od Wośp-u? Tym, że w Caritasie nie ma Owsiaka, który pajacuje przed kamerami Sb - ckiego tvn... My wrzucamy z myślą, żeby komuś umożliwić leczenie, a Owsiak z myślą, żeby budować sobie wizerunek i móc później mówić bajerowanym kobietom, że mordowanie ludzi, to nic takiego.
Dodano: 14.01.2017 15:26    Przez: ~Jj
caritas wp zbierana potrzeby syryjczykow a wosp na polskie potrzeby
Dodano: 14.01.2017 16:19    Przez: ~anty
Moim zdaniem historia Owsiaka jest strasznie podejrzana. Handel heroiną na woodstocku jest na porządku dziennym, do tego wszystkie znikajace pieniadze z WOŚPU.Za komuny też mial dostatnie życie, do tego nie umie mowić składnie po Polsku.
Dodano: 14.01.2017 17:36    Przez: ~arabeska
Owsiak kupuje naklejki od firmy która jest na jego żone za 3miliony. Czy to nie nazywa się wyprowadzanie kasy z kont fundacji na swoje potrzeby??
Dodano: 14.01.2017 17:42    Przez: ~ss
Tworzyli Jarocin, później WOŚP i KOD. Oto “oficerowie polityczni”, którzy mamią miliony Polaków
Dodano: 14.01.2017 18:20    Przez: ~ela
Kto handlował ciuchami w Afryce, które to zbierali w kontenerach... katole zapomnieli? a do WOŚP się doczepiacie.
Dodano: 14.01.2017 22:39    Przez: ~666
avatar Uwaga!W niedzielę zaczyna się wielkie strzyżenie baranów.Czas napełnić złotego melona, nakarmić mrówkę całą.Kretynów do strzyżenia z kasy nie brakuje.Czas napełnić bankomat Owsiaków,Kijowskichj,Rzepińskich czy Komorowskich.Myślę iż to ostatni rok oszustów
Dodano: 14.01.2017 23:53    Przez: Tomasz Kobrzycki
Nie popieram Tego Pana ani jego machlojek.Daję innym potrzebującym,których nie brakuje.Szkoda że wkręcane są w to dzieci i pracują za darmo a jego pracownicy i rodzina za pracę w tej sekcie biorą pieniądze.
Dodano: 14.01.2017 13:29    Przez: ~ola
avatar Machlojki i krętactwa, to specjalność caritasu. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku klecha podróżował z męską kochanką, która go uśmierciła i pozbawiła kasy, którą wiuzł do? Następnie caritac nie mógł dojść ile tej kasy było i jakoś sprawa przycichła-jak to klerykalno-kołtuńskim kraiku. Powyższe zostało opisane z detalami i mam na myśli jedną z parafii pod Krakowem, albo w samym mieście Kraka.
Dodano: 14.01.2017 13:51    Przez: Krewa
Krewa banany w Lidlu rzucili w promocji,może jeszcze zdążysz?
Dodano: 14.01.2017 14:04    Przez: ~anty krewa
To nie krewa to KUREWA hahahaha
Dodano: 14.01.2017 16:18    Przez: ~bennyHillZManczy
Kim jestJerzy Owsiak odc 20-Studio Republika,Ewa Stankiewicz zaprasza.
Dodano: 15.01.2017 10:11    Przez: ~YOU-TUBE
Jurek Owsiak.WOŚP-Niewygodne fakty.
Dodano: 15.01.2017 10:13    Przez: ~you-tube
Skąd wziął się Jerzy Owsiak.
Dodano: 15.01.2017 10:14    Przez: ~you-tube
Zeznania Jerzego Owsiaka w Sądzie.
Dodano: 15.01.2017 10:14    Przez: ~you-tube
Jurek Owsiak resortowe dziecko.
Dodano: 15.01.2017 10:15    Przez: ~you-tube
Ha ha ,republika i stankiewicz to miernoty
Dodano: 15.01.2017 12:23    Przez: ~Q
Będzie znowu darmowa chała a z nią złoty melon i mrówka cała! Kiedy rozliczenie z tego co złożyliśmy przez te 25lat?Ile kasy uzbierał nasz region-PO lewo,a PO prawo ile sprzętu i za ile dostaliśmy???????????????????
Dodano: 14.01.2017 13:30    Przez: ~nie daj się doić
Ty chłopie masz tak pod czerepem na stałe czy tylko w niektóre dni? Jak nie chcesz dawać na orkiestrę to dawaj Rydzykowi ale idiotyzmów nie wypisuj gdyż tego typu teksty tolerowane są na "patriotycznych" portalach a tu robisz tylko obciach.
Dodano: 14.01.2017 14:51    Przez: ~zdzich@
co wy antypisowcy tylko z tym Rydzykiem i księżmi powtarzacie się jak zdarta płyta.
Dodano: 14.01.2017 14:57    Przez: ~ewa
Błąd w tytule!
Dodano: 14.01.2017 13:59    Przez: ~miszmasz
Darek ty stary komuchu daj im 500zł to zrobią Cię tak w konia jak Kijowski zrobił Kodowców
Dodano: 14.01.2017 14:17    Przez: ~ SK
25 lat kręcenia lodów, naród dalej naiwny
Dodano: 14.01.2017 15:09    Przez: ~obserwator
avatar Od 966r. do dziś, to ponad tysiąc lat kręcenia lodów, mataczenia i ogłupiania- że nie wspomnę o zbrodniczej i pedofilskiej działalności kk(kościoła katolickiego). I co sądzisz o naiwności polactwa(tak o was-nas polakach wypowiadał się obecny prezes tv reżymowej).
Dodano: 14.01.2017 15:47    Przez: Krewa
krewa jeszcze napisz starą śpiewkę o kołtunach
Dodano: 14.01.2017 16:12    Przez: ~anty krewa
Owsiak/WOŚP-Lukratywny biznes czy wzorowa instytucja charytatywna?
Dodano: 15.01.2017 10:17    Przez: ~you-tube
Jerzy Owsiak Wielka mistyfikacja.
Dodano: 15.01.2017 10:18    Przez: ~you-tube
WOŚP-Matka Kurka demaskuje przepływ pięniędzy w WOŚP.
Dodano: 15.01.2017 10:20    Przez: ~YOU-TUBE
"Matka Kurka" opublikował przelew dla Owsiaka.
Dodano: 15.01.2017 10:21    Przez: ~you-tube
Czy ktokolwiek wie ile bierze z tego Owsiak i jego fundacja ? to wam powiem 9 procent
Dodano: 14.01.2017 15:23    Przez: ~co wy na to
avatar Co my na to? 1)Caritas bierze 70% 2) jesteś parszywym rydzykowo-piswoskim kłamcą, ponieważ te 9% wyssałeś z palca 3) Czy Jurek Owsiak ma pracować za darmo? Przecież WOŚP to nie tylko finał. To przygotowanie finału, uzgadnianie ze szpitalami jakie są zapotrzebowania, organizacja i realizacja przetargów i dostaw itp. Roboty na rok i co? Ma iść do MOPS-u po zasiłek, bo nie może utrzymać siebie ze swojej działalności? Co ty myślisz, że w dniu finału Jurek wstaje rano, robi show i ma na rok spokój?
Dodano: 14.01.2017 15:37    Przez: Urlich von Jungingen
Pamiętasz Urlich w tamtym roku jak strzeliłeś focha o ,, 6000 tyś " środowisko kopalnia itp. To ja cię prostowałem i będę robił zawsze .
Dodano: 14.01.2017 23:22    Przez: ~kojak z Turku
W telewizji podawali że 54%
Dodano: 15.01.2017 00:14    Przez: ~:/
Taśmy WOŚP! "my nie jesteśmy organizacją charytatywną.Uszłyszała Matka,która straciła syna.
Dodano: 15.01.2017 10:24    Przez: ~you-tube
Matka Kurka o procesie z Owsiakiem(w Klubie Ronin)
Dodano: 15.01.2017 10:26    Przez: ~you-tube
Wyrok sądu w rozprawie Owsiak vs Matka Kurka.
Dodano: 15.01.2017 10:26    Przez: ~you-tube
Poprawcie błąd w tytule. Aż kłuje w oczy.
Dodano: 14.01.2017 15:31    Przez: ~M.M.C.
ściema to znaczy sie ma !
Dodano: 14.01.2017 15:54    Przez: ~cechu
Do "Darek". Pewnie,ze jest dobrowolne,ale natrectwo na niespotykana skale.Jak jestes choc srednio inteligentny,to prosze nie komentuj.Pozdrawiam.
Dodano: 14.01.2017 16:29    Przez: ~zgred z pamiecia
a co sądzisz o natręctwie kk. jak owieczki nie dają(barany), to dawał miniony i obecny reżym rządowy. przecież dziewucha z broszką ma xiędza w rodzie(synalka) to jej bieda nie ubodzie. świątynia jakaś tam kosztowała polskiego podatnika miliony złotych-że nie wspomnę o wykopaliskach tej gnidy z torunia.
Dodano: 14.01.2017 16:37    Przez: ~rokita
Matka Kurka masakruje Owsiaka-cały proces.
Dodano: 15.01.2017 10:28    Przez: ~you-tube
Matka Kurka vs Jerzy Owsiak 2/4
Dodano: 15.01.2017 10:29    Przez: ~you-tube
Dokąd idą pieniądze,które wrzucamy do puszki WOŚP.
Dodano: 15.01.2017 10:30    Przez: ~YOU-TUBE
Owsiak Traci Nerwy.
Dodano: 15.01.2017 10:31    Przez: ~YOU-TUBE
1 z 4
1234>>