Dzisiaj jest niedziela 9 maja 2021, imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17114) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

Próbował popełnić samobójstwo. 58-latka uratowali policjanci

Dodano: 24.01.2017 13:47
Źródło: LM.pl

Policjanci z Kleczewa w ostatniej chwili uratowali życie 58-letniemu mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo.

Desperat kilka dni temu zadzwonił do Centrum Powiadamiania Ratunkowego mówiąc, że chce odebrać sobie życie. Dyspozytorka natychmiast zadzwoniła do Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Mundurowi ustalili numer telefonu dzwoniącego i adres jego zamieszkania. Na miejsce wysłali policjantów z Kleczewa. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, funkcjonariusze zastali w domu żonę 58-latka. Kobieta twierdziła, że mąż wyszedł po kłótni i nie wie, gdzie może być.

- Policjanci zaczęli sprawdzać miejsce po miejscu, gdzie mężczyzna mógłby przebywać. W końcu dowiedzieli się o pustostanie, w którym był on często widziany. Kiedy przyjechali na miejsce, 58-latek stał na skraju głębokiej dziury w podłodze, pod którą była piwnica. W ostatniej chwili policjanci chwycili go uniemożliwiając skok – relacjonuje Jankowski.

Na miejscu pojawiła się karetka. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.  

  • Próbował popełnić samobójstwo. 58-latka uratowali policjanci

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

gdyby chciał to zrobić to nie czekałby za policją próbował tylko nastraszyć żonę.
Dodano: 24.01.2017 14:08    Przez: ~xv
Czyli pan osobiście zawiadomił Centrum Powiadamiania Ratunkowego, żeby go ratowali bo będzie popełniał samobójstwo ??!?
Dodano: 24.01.2017 14:39    Przez: ~kollo
jak głęboka może być taka piwnica ? 2.40 ? na bank byłby to skok samobójczy, przy zajebistym pechu złamałby nogę
Dodano: 24.01.2017 14:14    Przez: ~są lepsze sposoby
Heh dokładnie, tu dzwoni, tam ustalają adres, szukają, mija pewnie parę godzin... A jak znajdują to wkracza magia Hollywood :-) yyy tylko po co te fanfary ??? Od tego jest policja by nam pomagać !!! Następny artykuł poproszę o listonosza który dostarczały mi dzisiaj listy... też wykonał swoją pracę więc czemu nie ???
Dodano: 24.01.2017 14:29    Przez: ~Xxx
I na bank był trzeżwiutki!
Dodano: 24.01.2017 14:24    Przez: ~Ferdek

KOMENTARZE

W ostatniej chwili? Wow, brzmi dumnie. Teraz rezydent Du.a da im medale.
Dodano: 24.01.2017 13:59    Przez: ~Pn
Heh dokładnie, tu dzwoni, tam ustalają adres, szukają, mija pewnie parę godzin... A jak znajdują to wkracza magia Hollywood :-) yyy tylko po co te fanfary ??? Od tego jest policja by nam pomagać !!! Następny artykuł poproszę o listonosza który dostarczały mi dzisiaj listy... też wykonał swoją pracę więc czemu nie ???
Dodano: 24.01.2017 14:29    Przez: ~Xxx
To problem nie tylko Chorznia. Jakiś "mądry" w Magistracie umyślił sobie, że na osiedlach będą tylko drogi równorzędne, choć w rzeczywistości jest tam zawsze kilka ulic mających charakter ulic głównych, które powinny być z pierwszeństwem przejazdu. Zapewne ten sam "specjalista" namaział jakieś pasy na rondzie WOŚ i twierdzi, że jest to teraz rondo turbinowe. Czym prędzej należy usunąć te malunki i przywrócić to rondo do pełnej funkcjonalności.
Dodano: 24.01.2017 15:32    Przez: ~Euzebiusz
Tchorz!!!!! Najlepiej uciec od problemu i zwalic wszystkie problemy na rodzine!!??
Dodano: 24.01.2017 16:26    Przez: ~podpis
Toz to szok. Takich emocji nie ma w harym poterze wiezniu labiryntu ani kosoglosie. Fascynujace
Dodano: 24.01.2017 22:52    Przez: ~c
to pewnie z miłości
Dodano: 24.01.2017 14:05    Przez: ~zx
Z pustostanami mi sie meliniarze kojarza
Dodano: 24.01.2017 22:53    Przez: ~apik
gdyby chciał to zrobić to nie czekałby za policją próbował tylko nastraszyć żonę.
Dodano: 24.01.2017 14:08    Przez: ~xv
jak głęboka może być taka piwnica ? 2.40 ? na bank byłby to skok samobójczy, przy zajebistym pechu złamałby nogę
Dodano: 24.01.2017 14:14    Przez: ~są lepsze sposoby
dobrze mówi- polać mu!
Dodano: 24.01.2017 17:01    Przez: ~kordel loker
I na bank był trzeżwiutki!
Dodano: 24.01.2017 14:24    Przez: ~Ferdek
Tak jak ty malinowy nosie
Dodano: 24.01.2017 23:36    Przez: ~Quake
Czyli pan osobiście zawiadomił Centrum Powiadamiania Ratunkowego, żeby go ratowali bo będzie popełniał samobójstwo ??!?
Dodano: 24.01.2017 14:39    Przez: ~kollo
I to właśnie jest piękne :-)
Dodano: 24.01.2017 15:05    Przez: ~Bez
Powinien założyć im sprawę o naruszenie nietykalności cielesnej.
Dodano: 24.01.2017 15:29    Przez: ~zdzich@
No cóź Kleczew, wszystko jasne. moi sąsiedzi tacy są. Ciągle coś musi się dziać.
Dodano: 24.01.2017 15:57    Przez: ~Kleczewiok
Dejta chłopu żyć.
Dodano: 24.01.2017 16:01    Przez: ~koleżka
napewno był z PISu.
Dodano: 24.01.2017 16:24    Przez: ~xxx
1 z 2
12>>