Dzisiaj jest niedziela 26 stycznia 2020, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20777) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
3 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Alicja może chodzić! Potrzebuje operacji za pół mi ...Górnik Konin skończył obóz i zremisował czwarty zi ... (0)

Razem będą zbierać podpisy pod hasłem „Nie psujcie szkoły” 

Dodano: 6.02.2017 14:58

PO, KOD i ZNP podjęły współpracę w zakresie zbierania podpisów pod wnioskiem referendalnym pod hasłem „Nie psujcie szkoły”. 

Działacze PO, KOD i związkowcy z ZNP do 31 marca będą zbierać podpisy pod wnioskiem o przeprowadzenie ogólnopolskiego referendum w sprawie reformy oświatowej. Była o tym mowa podczas konferencji prasowej w biurze posła PO – Tomasza Nowaka. Udział w konferencji wzięli przedstawiciele Platformy Obywatelskiej: poseł Tomasza Nowak, wiceprzewodniczący PO w powiecie konińskim - Henryk Drzewiecki oraz pełnomocnik ds. referendum w Koninie - Rafał Duchniewski, z ramienia Komitetu Obrony Demokracji: Ewa Jacaszek i Mariusz Zieliński, natomiast ze Związku Nauczycielstwa Polskiego - Wojciech Adaszewski, wiceprezes okręgu. - Będziemy zbierać podpisy w gminach subregionu konińskiego – powiedział W. Adaszewski z ZNP.

Wszyscy zadeklarowali potrzebę przeprowadzenia referendum w sprawie reformy oświaty ze względu na dobro uczniów. Na razie będą zbierać podpisy poparcia dla tej inicjatywy. Zebrane podpisy można składać w biurze posła Tomasza Nowaka 

Razem będą zbierać podpisy pod hasłem „Nie psujcie szkoły” 
Slajd 1/8

Razem będą zbierać podpisy pod hasłem „Nie psujcie szkoły” 

slajd 1 z 8

PO, KOD i ZNP podjęły współpracę w zakresie zbierania podpisów pod wnioskiem referendalnym pod hasłem „Nie psujcie szkoły”. 

Razem będą zbierać podpisy pod hasłem „Nie psujcie szkoły” 

slajd 2 z 8

PO, KOD i ZNP podjęły współpracę w zakresie zbierania podpisów pod wnioskiem referendalnym pod hasłem „Nie psujcie szkoły”. 

Razem będą zbierać podpisy pod hasłem „Nie psujcie szkoły” 

slajd 3 z 8

PO, KOD i ZNP podjęły współpracę w zakresie zbierania podpisów pod wnioskiem referendalnym pod hasłem „Nie psujcie szkoły”. 

Razem będą zbierać podpisy pod hasłem „Nie psujcie szkoły” 

slajd 4 z 8

PO, KOD i ZNP podjęły współpracę w zakresie zbierania podpisów pod wnioskiem referendalnym pod hasłem „Nie psujcie szkoły”. 

Razem będą zbierać podpisy pod hasłem „Nie psujcie szkoły” 

slajd 5 z 8

PO, KOD i ZNP podjęły współpracę w zakresie zbierania podpisów pod wnioskiem referendalnym pod hasłem „Nie psujcie szkoły”. 

Razem będą zbierać podpisy pod hasłem „Nie psujcie szkoły” 

slajd 6 z 8

PO, KOD i ZNP podjęły współpracę w zakresie zbierania podpisów pod wnioskiem referendalnym pod hasłem „Nie psujcie szkoły”. 

Razem będą zbierać podpisy pod hasłem „Nie psujcie szkoły” 

slajd 7 z 8

PO, KOD i ZNP podjęły współpracę w zakresie zbierania podpisów pod wnioskiem referendalnym pod hasłem „Nie psujcie szkoły”. 

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Tomasz Nowak,   poseł,   referendum oświatowe,   ZNP,   Wojciech Adaszewski,   KOD Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Uwielbiam ten peowsko kodziarski KWIK
Dodano: 6.02.2017 16:54    Przez: ~Idiotom-STOP
PSY szczekają,karawana jedzie dalej.
Dodano: 6.02.2017 15:37    Przez: ~DAREMNE WASZE UJADANIE
POgonić nierobów !!!!
Dodano: 6.02.2017 16:00    Przez: ~HYNIU MO
Powinny byc szkoly podstawowe 8 letnie szkoly zawodowe zeby uczyli sie zanikajacych zawodow tokarz slusarz itp a nie jak w tych czasach gdzie kamieniem rzucisz tam trafisz t takiego co marketing i zarzadzanie ukonczyl
Dodano: 6.02.2017 15:58    Przez: michal krol
Odrywanie świńskiego ryja od koryta boli?
Dodano: 7.02.2017 07:02    Przez: ~Maszeruj głośno KWICZ !!!

KOMENTARZE

Postkomuna i liberałowie w akcji, nie psujcie ludziom humoru a Kod niech pozbiera pieniążki dla Zoriki Kijowskiej i jej dzieci, bo ojciec Mateusz (200.000alimentow do zapłaty) teraz politykę uprawia.Ps.sld, jeszcze niedawno miało w programie likwidację gimnazjów, więc nie osmieszajcie się tak jak wasz czarzasty, co to ostatnio w bibliotece reanimacje na trupie sld przeprowadzał. ..
Dodano: 06.02.2017 15:20    Przez: ~su_arez@wp.pl
POgonić nierobów !!!!
Dodano: 06.02.2017 16:00    Przez: ~HYNIU MO
Kwik jest wielki ale za chwilę będziecie mogli kwicząc wsPOminać swoje dobre czasy bezhołowia w szkołach.
Dodano: 06.02.2017 16:34    Przez: ~uczeń
Adaszewski,uczył mnie historii,najstarszy,a na pewno jeden z najstarszych komuchów Czerwonego Zagłębia.
Dodano: 06.02.2017 16:58    Przez: ~tyle
Czas najwyższy ukrócić bezhołowie jakie zaserwowała nam tzw. dobra zmiana charakteryzująca się tym, że popiera ją największa ciemnota z mieścinek, wiosek i zapyziałych przysiółków oraz w szczególności stetryczałe towarzystwo radiomaryjne. Ta banda ciemniaków z Jarkiem i jego kotem na czele jest przekonana, że młodzież powinna zamiast solidnej wiedzy posiadać niezachwianą wiarę w cuda i garbate aniołki przynoszące co miesiąc 500 zł zasiłku. Dosyć tego sobiepaństwa ciemnogrodu pisowo-radiomaryjnego. Jeśli ta dzicz chce po swojemu urządzać nam życie świat to niech spieprza z Polski gdzie pieprz rośnie. Nikt po tej hordzie tałatajstwa nie będzie płakał, no chyba że Tadeuszek ze smutku bo nie będzie miał z kogo wydoić kasy.
Dodano: 06.02.2017 17:08    Przez: ~zdzich@
Zdzisiu: sobiepanstwo to 8 lat uprawiało PO. Sobie 8 lat nic nie robili. Osiągnięcia PO jakie każdy zna: VAT 23%; ucieczka Tuska z najbardziej wpływowego stanowiska na życie Polaków; Orliki i Euro2012; zielona wyspa czyli jedziemy na uzależniających dotacjach z UE; laska USA jak zauważa sam Sikorki. Mało tego. Obiecali uwolnić ducha przedsiębiorczości, ale im jedynych 8 lat nie starczyło na uproszczenie prawa i informatyzację urzędów. Za to zatrudnienie biurw rosło. Euro2012 to saga o naszym sukcesie, czyli budują nam drogi i stadiony Niemcy, Szwedzi, Austriacy a Włosi dorzucą pociągi. Ciemny lud kupił bo nas w tv na zachodzie pokazali. Zielona wyspa była sztuczną wyspą z Euro dotacji. Miłe to, ale uzależnia i nie uczy pracować tylko żebrać a jak braknie PLNów to zawsze możemy elektrownie czy ostatni zakład zbrojeniowy sprzedać zachodowi.
Dodano: 06.02.2017 23:22    Przez: ~ech
Referendum jest bez sensu. Juz jest pozamiatane.
Dodano: 06.02.2017 15:21    Przez: ~A
PiS już nie raz udowodnił, że da się coś zrobić w jedną noc tylko trzeba ich przypiłować.
Dodano: 06.02.2017 18:00    Przez: ~Ovv
Pisuary boja sie ludu, wiec nigdy nie jest za późno!
Dodano: 07.02.2017 16:20    Przez: ~Pn
PSY szczekają,karawana jedzie dalej.
Dodano: 06.02.2017 15:37    Przez: ~DAREMNE WASZE UJADANIE
Sie zobaczy. Kobiety zatrzymaly pisiarow wiec i tu moze byc podobnie. Niech referendum zrobia to zobacza co prawdziwi Polacy (tzw drugi sort) potrafią.
Dodano: 07.02.2017 16:22    Przez: ~Pn
kode kode kodeina.
Dodano: 06.02.2017 15:41    Przez: ~afresiva
Powinny byc szkoly podstawowe 8 letnie szkoly zawodowe zeby uczyli sie zanikajacych zawodow tokarz slusarz itp a nie jak w tych czasach gdzie kamieniem rzucisz tam trafisz t takiego co marketing i zarzadzanie ukonczyl
Dodano: 06.02.2017 15:58    Przez: michal krol
Ależ przecież nadal szkoły zawodowe istnieją. Chociaż prawda, że specjalistów brakuje. Nikt nie mówi, że obecna edukacja jest dobra i wszystko jest cacy, ale to jak PiS wprowadza reformę i jaką wprowadza na pewno szkolnictwu nie pomoże.
Dodano: 06.02.2017 18:03    Przez: ~Ovv
Jak zawody zanikają, to po jakiego grzyba ich uczyć? Człeku zastanów się co piszesz. Może wskrzesimy kołodzieja, rymarza albo zduna?
Dodano: 07.02.2017 16:59    Przez: ~wredny
Poseł Nowak w nosie ma dobro uczniów, ale kampania wyborcza wyśmienita.
Dodano: 06.02.2017 16:10    Przez: ~Ania
SLD zbiera podpisy od zeszłego tygodnia i jakoś konferencji nie musiało robić. Widać komu faktycznie żależy na szkolach.
Dodano: 06.02.2017 23:10    Przez: ~Znowu ściema
Do kampani to pisuary sie przygotowuja. Szke chca przepchnac szybko by zajac sie przygotowaniem do przejecis samorzadow. Im nie zalezy na edukacji czy dzieciach tylko na smorzadach. Bo kogo bedzie winil np zwolniony przez samorząd lokalny nauczycuel?
Dodano: 07.02.2017 16:24    Przez: ~Pn
System oświatowy można zmieniać i doskonalić ale .........nie na kolanie jak to robi obecnie PiS. Rodziców , którzy cieszą się z przywrócenia PRL-owskiego systemu edukacyjnego radzę przygotować się do ciężkiej pracy wyrównawczej. Wiele problemów umknęło reformatorom-bałaganiarzom. Szkoda, że za ich niefrasobliwość zapłacą dzieci. Dobrze, że PO przyznaje się do błędu jakim było nie uwzględnienie opinii rodziców przy obniżaniu wieku szkolnego. Trzeba też zwrócić uwagę na aspekty finansowe. Samorządy poniosą spore dodatkowe koszty tej niby reformy a na 2018 PiS szykuje kolejny numer. Subwencje oświatowe planuje się wypłacać z dołu a nie zaliczkowo jak dotąd z uwzględnieniem uznaniowości. Za koszt kredytu na wynagrodzenie nauczycieli i innych pracowników oświatowych zapłacą samorządy. Ciekaw jestem z czego ? / patrz GAZETA PRAWNA /
Dodano: 06.02.2017 16:40    Przez: ~Alfred Michalczyk
Uwielbiam ten peowsko kodziarski KWIK
Dodano: 06.02.2017 16:54    Przez: ~Idiotom-STOP
Skoro idiotom stop to czego tu tumańska pało szukasz?
Dodano: 06.02.2017 21:58    Przez: ~jaś
Odrywanie świńskiego ryja od koryta boli?
Dodano: 07.02.2017 07:02    Przez: ~Maszeruj głośno KWICZ !!!
już lepsze ryje przy korycie niż OSŁO-BARANY walczące o nie. Świnie się nażrą i pójdą a OSŁO-BARANY ROZWALĄ KORYTO. Nigdy nie wiesz co OSŁO-BARAN WYMYŚLI !!!.
Dodano: 07.02.2017 10:42    Przez: ~kojot
Kwik to kiedyś czeka pisuarow. To bedzie dopiero KWIK jak beda odrywac od koryt armie Pisiewiczow. Z utesknieniem czekam na ten moment. :)))
Dodano: 07.02.2017 16:26    Przez: ~Pn
Maszeruj głośno KWICZu - już ktoś ci ryj odrywał, skoro wiesz, że boli.
Dodano: 07.02.2017 17:01    Przez: ~saasd
Podpisywałem petycje w sprawie sposobu obniżenia wieku szkolnego chć jest to kierunek słuszny. Niestety reforme PO wprowadzało bez należytych konsultacji spolecznych. Będę przekonywał, że w sprawie likwidacji gimnazjów też trzeba uwzględnić opinię różnych środowisk. Robienie zmian na pałę, to szkodzenie dzieciom i marnowanie publicznego grosza. Zwolennicy PiS lubią hasło '' precz z komuną''. Hasła wykrzykują a w realu chcą przywrócić PRL-owski system edkukacyjny. Kochani co jeszcze z PRL-u nam zaaplikujecie ?
Dodano: 06.02.2017 17:23    Przez: ~Alfred Michalczyk
Pana wywodom już dziękujemy
Dodano: 06.02.2017 18:02    Przez: ~ewa
Brawo Alfred. PisuroPRL T zeba tepic bo ich glupota nie zna granic.
Dodano: 07.02.2017 16:39    Przez: ~Pn
do roboty darmozjady zdrajcy czerwoni smierdzace kapusie albo di izraela
Dodano: 06.02.2017 17:29    Przez: ~mieciek z z chamwa
wypowiedz katolika PRAWDZIWEGO :)
Dodano: 06.02.2017 18:42    Przez: ~ŻAL MI WAS PISIORY
A skąd ty ćmoku wiesz, że to wypowiedź katolika ? a może ździch@
Dodano: 06.02.2017 18:58    Przez: ~kuba 1309 satanista z K. Bis
Prostactwo prawicowe też komentuje ?
Dodano: 06.02.2017 20:06    Przez: ~Q
1 z 4
1234>>