Dzisiaj jest poniedziałek 18 listopada 2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20073) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
9 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sztab kryzysowy. Po zamieszkach, miasto bardziej p ... (6)XXV Regaty Barbórkowe. Na Jeziorze Pątnowskim pływ ... (0)

Konin. Uczennica II LO nagrodzona przez minister Annę Zalewską

Dodano: 15.02.2017 14:22
Źródło: LM.pl

Za wybitne osiągnięcia edukacyjne od Ministerstwa Edukacji Narodowej stypendium otrzymała Maria Stranc - uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Koninie.

Pochodząca z Wilczyna Maria Stranc znalazła się w ścisłym gronie 50 uczniów z całej Polski, którzy dostąpili takiego wyróżnienia. W poniedziałek licealistka uczestniczyła w uroczystości w Kancelarii Premiera, podczas której odebrała z rąk minister Anny Zalewskiej dyplom stypendium za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016.

Gratuluję wam tego, że potraficie realizować swoje pasje. Pragnę podziękować waszym rodzicom i nauczycielom, że każdego dnia wspierają wasze pasje i pomagają otwierać każde drzwi. To wy będziecie decydować o przyszłości naszego kraju – mówiła podczas uroczystości Anna Zalewska.

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej jest jedną z form nagrodzenia uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne. W 2016 roku wpłynęło 2 369 wniosków o takie stypendium. Ubiegać się o nie mogą uczniowie ze znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji – głównie poprzez uzyskanie tytułu laureata lub finalisty olimpiady międzynarodowej lub olimpiady krajowej zlecanej przez MEN.

fot. II LO Konin/MEN



  • Konin. Uczennica II LO nagrodzona przez minister Annę Zalewską
  • Konin. Uczennica II LO nagrodzona przez minister Annę Zalewską
  • Konin. Uczennica II LO nagrodzona przez minister Annę Zalewską
  • Konin. Uczennica II LO nagrodzona przez minister Annę Zalewską
  • Konin. Uczennica II LO nagrodzona przez minister Annę Zalewską

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo , gratulacje
Dodano: 15.02.2017 14:53    Przez: ~JBS
Super. Gratulacje. !
Dodano: 15.02.2017 15:03    Przez: ~Emilia
Gratulacje Dla uczennicy jaka skromna pozdrawiam zycze dalszych wyników w nauce
Dodano: 15.02.2017 15:15    Przez: ~maria
Tak, córka Marka oraz mojej koleżanki z pracy i jestem dumna jakby to moja córka była.. :) Serdeczne gratulacje dla Marii, jej rodziców oraz II Lo !
Dodano: 15.02.2017 18:45    Przez: ~rewko
Nic tylko pogratulować :)
Dodano: 15.02.2017 15:12    Przez: ~marys

KOMENTARZE

Brawo , gratulacje
Dodano: 15.02.2017 14:53    Przez: ~JBS
Fajna rzecz szkoda tylko, że nieuki są przy władzy.
Dodano: 15.02.2017 15:58    Przez: ~Misiewicz
Mówisz o sobie?
Dodano: 15.02.2017 20:24    Przez: ~jcv
A Z JAKIEJ DZIEDZINY,PRZEDMIOTÓW JEST ZDOLNA TA MARIA....??????
Dodano: 16.02.2017 04:54    Przez: ~P.
Super. Gratulacje. !
Dodano: 15.02.2017 15:03    Przez: ~Emilia
Nic tylko pogratulować :)
Dodano: 15.02.2017 15:12    Przez: ~marys
Gratulacje Dla uczennicy jaka skromna pozdrawiam zycze dalszych wyników w nauce
Dodano: 15.02.2017 15:15    Przez: ~maria
Szkoda tylko, że tak ważną uroczystość musiała uświetnić gęba Zalewskiej.
Dodano: 15.02.2017 15:20    Przez: ~asdf
córka Marka???
Dodano: 15.02.2017 15:24    Przez: ~ciotka zocha
Tak, córka Marka oraz mojej koleżanki z pracy i jestem dumna jakby to moja córka była.. :) Serdeczne gratulacje dla Marii, jej rodziców oraz II Lo !
Dodano: 15.02.2017 18:45    Przez: ~rewko
Przy takim minisrltrze trudno nie błyszczec
Dodano: 15.02.2017 15:55    Przez: ~Koojon
Gratuluję. Wiem jaki to zaszczyt dla rodziców. Moja córka również dostała takie stypendium i dyplom Ministra ówczesnego Belki.
Dodano: 15.02.2017 15:57    Przez: ~caca
Kiedy to było?
Dodano: 15.02.2017 20:26    Przez: ~antek
Marysia !!
Dodano: 15.02.2017 16:00    Przez: ~Aaaaa
Nie chcialbym zadnego wyroznenia odebrac z tak tej kobiety. Tak samo jak nie lansowalbym sie wspolnym zdjeciem...
Dodano: 15.02.2017 18:03    Przez: ~Pn
No i nigdy pani nie będzie, nie ma o co się martwić ;)
Dodano: 15.02.2017 19:05    Przez: ~Powodzenia
Niech uczennica osiagnie w zyciu choc 1/4 tego, co ja osiągnąłem to wtedy może być dumna. Bycie dumnym ze zdjecia z największym niszczycielem edukacji w dziejach Polski nie jest zadnym osiagnieciem czy zaszczytem.
Dodano: 15.02.2017 20:26    Przez: ~Pn
Pn to co osiągnąłeś to brak zdjęcia nawet z babcią klozetową bo inaczej byś się POchwalił.
Dodano: 15.02.2017 20:30    Przez: ~ano ano.
Przed tą młodą uczennicą jeszcze wiele... A na koncie już posiada kilka medali z mistrzostw świata. NIgdy tego nie osiągniesz
Dodano: 15.02.2017 20:59    Przez: ~Powodzenia
Pn. Brak kultury to jedyne osiągnięcie, z czego tu być dumnym?
Dodano: 15.02.2017 21:04    Przez: ~Powodzenia
Powodzenia i co te medale jej dadza? Co najwyzej bedzie mogla je sobie na scianie powiesic aby kurz mial na czym siadac...
Dodano: 16.02.2017 10:03    Przez: ~Pn
ano ano... no comment...
Dodano: 16.02.2017 10:05    Przez: ~Pn
Znam cala masę ludzi, ktorzy szczycili sie np swiadectwami z czerwonymi paskami, wygranymi olimpiadami roznwgo szczebla etc, ktorzy zasuwaja obecnie za maks 2 tysiace bo mie ukonczyli zadnych studiow. A mienili sie geniuszami. Znan tez takich, co rozplywano sie nad nimi i ich szkolnymi osiagnieciami w prasie, dawano indeksy na znane i oblwgabe uczelnie. Ze skutkiem jak wyżej. Dla mnie zadne medale czy papierki nie maja zadnego znaczenia bo o moczym nie swiadcza. I zeby nie bylo... niczego nie zazdroszcze rej uczennicy czy innym "geniuszom".
Dodano: 16.02.2017 10:29    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>