Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21219) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (20)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (18)

Na tłusty czwartek domowe pączki z wiśniami. Palce lizać!

Dodano: 23.02.2017 08:03

Tradycyjne, lekkie, puszyste, z wiśniami – pączki robione w domu według pani Zofii.

W tłusty czwartek takie pączki to rozkosz dla podniebienia. Zobaczcie, jak powstawały pączki w domowych warunkach, według przepisu stosowanego od lat przez panią Zofię. Najszybciej znikają jeszcze ciepłe. Palce lizać!

 

  • Na tłusty czwartek domowe pączki z wiśniami. Palce lizać!
  • Na tłusty czwartek domowe pączki z wiśniami. Palce lizać!
  • Na tłusty czwartek domowe pączki z wiśniami. Palce lizać!
  • Na tłusty czwartek domowe pączki z wiśniami. Palce lizać!

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:tłusty czwartek,   domowe pączki,   mniam mniam,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

w lidlu rzucili ponoć po 38 groszy za sztuke. Sa ranni i zabici. Caly rok polki sie uginaja od paczkow w sklepach ale jak za 30 groszy rzuca to nawet ten co nei przepada jedzie i kupi ze 20 i zje do porzygu, bo szkoda okazje przepuscic.
Dodano: 23.02.2017 13:45    Przez: ~intim
Najlepsze pączki w Koninie z marmoladą są z Markusa....Niestety inne cukiernie robią pączki co smakują jak sucha bułka z jakimś roztworem w środku co obok marmolady to tylko stał.
Dodano: 23.02.2017 08:36    Przez: ~benson
Przepis na pączki,przepraszam ale dopiero otworzyłam komputer.Pączki mogą być ale na niedzielę1kg maki pszennej/550/10 dkg drożdzyszklanka cukru10 zółtek1/2 kostki masła 1/2 litra mleka3-4 łyżeczek spirytusu1/2 cytyrynykonfitura z wiśni6 kostek do smażeniacukier puder do posypaniaMąkę w torebce ogrzewam na grzejniku,następnie przesiewam do miskipodgrzewam mlekorozkruszam drożdze dodaję kilka łyżek mąki , kilka łyżek cukru/ z tej szklankowej puli/rozprowadzam ciepłym mlekiem i stawawiam na grzejniku aby wyrosły,żółtka ubijam z pozostałym cukrem,Gdy drożdze wyrosną wlewam do mąki,następnie ubite żółtka i ciepłe mleko.Wymieszam łyżką.Dodaję spirytus i wyciskam cytrynę.Na maleńkim ogniu rozpuszczam masło.Kostki smalcu wrzucam do rondla i pomaleńku już podgrzewam.Mieszam po prostu "biję"ręką /męska najlepsza/aż ciasto odejdzie od miski.Dodaję roztopione masło i jeszcze wyrabiam/krótko./Odstawiam do wyrośnięcia,g ...
Dodano: 23.02.2017 19:35    Przez: ~zzk

KOMENTARZE

Najlepsze pączki w Koninie z marmoladą są z Markusa....Niestety inne cukiernie robią pączki co smakują jak sucha bułka z jakimś roztworem w środku co obok marmolady to tylko stał.
Dodano: 23.02.2017 08:36    Przez: ~benson
Jak by ludzie wiedzieli jak robia i z czego te paczki to by nie jedli.
Dodano: 23.02.2017 08:44    Przez: ~bobini
Nie wiem ,ja tam paczki wysyłam kurierem
Dodano: 23.02.2017 08:59    Przez: ~benson
JA też jak ten pączek pulchny i słodki ha haTeraz szukam landrynki
Dodano: 23.02.2017 09:24    Przez: ~ajax
Takiego pączusia by się zjadło :)
Dodano: 23.02.2017 09:56    Przez: ~K.
same matoły tutajpod kazdym artykułem hejt - czy w Koninie to sami flustraci mieszkają?
Dodano: 23.02.2017 10:32    Przez: ~zycie_jest_piekne
frustraci :)
Dodano: 23.02.2017 14:56    Przez: ~pani Miodek
Nie hejtuj go,niech żyje w swojej nieświadomości znajomości języka polskiego ;p
Dodano: 23.02.2017 16:50    Przez: ~pan Miodek
WitamPani Zosiu poproszę o przepis na pączusie w Paniu wykonaniu.Bo na filmiku brak proporcji do ich wykonania.Obecnie mam cały dzień wolny a chciałbym zrobić niespodziankę rodzinie i spróbować upiec takie pączki. Zona w pracy a dzieci w szkole więc mam pole do popisu. Niedawno poszedłem do cukierni ale kolejka....Na pewno moje wykonanie nie będzie równe Pani paczkom ale chcę spróbować je zrobić.
Dodano: 23.02.2017 11:48    Przez: ~Marcin
Taaak, pakce lizac i cieszyć sie, ze sie zjadł bombę niezdrowego syfu...
Dodano: 23.02.2017 11:56    Przez: ~Pn
w lidlu rzucili ponoć po 38 groszy za sztuke. Sa ranni i zabici. Caly rok polki sie uginaja od paczkow w sklepach ale jak za 30 groszy rzuca to nawet ten co nei przepada jedzie i kupi ze 20 i zje do porzygu, bo szkoda okazje przepuscic.
Dodano: 23.02.2017 13:45    Przez: ~intim
A później wam kałdony rosną od tego szmalcu
Dodano: 23.02.2017 14:20    Przez: ~Fit
ktoś Ciebie pytał o zdanie ??x)
Dodano: 23.02.2017 14:48    Przez: ~FiT
Super super pączki i super mama i babcia ,czekamy na kolejny odcinek