Dzisiaj jest wtorek 18 maja 2021, imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17091) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W licheńskim muzeum pamiątki związane z bitwą o Mo ... (6)Bieg Milowego Słupa znów przełożony. Nowy termin – ... (0)

Trzymał się torów i czekał na śmierć. Uratowali go policjanci

Dodano: 23.02.2017 09:51
Źródło: LM.pl

Policjanci z Sompolna siłą ściągnęli 23-letniego desperata z torów. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

O próbującym popełnić samobójstwo 23-latku, mundurowych powiadomiła matka mężczyzny. Jak informowała policjantów, jej syn miał już za sobą jedną podobną próbę. Dzień wcześniej mieszkaniec wsi pod Sompolnem stanął przed sądem, gdzie usłyszał wyrok 118 dni więzienia. Wtedy wysłał do siostry pożegnalnego SMS-a, wziął dwie liny i poszedł do lasu.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania desperata. Zauważyli go, kiedy zaczął biec w kierunku torów, po których nadjeżdżał pociąg z węglem.

- Policjanci wiedzieli, że nie mają chwili do stracenia. Mężczyzna dobiegł do torowiska i usiadł na drodze pociągu. Kiedy zauważył biegnących policjantów, położył się i trzymał kurczowo jednej z szyn – relacjonuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Funkcjonariusze w ostatniej chwili siłą ściągnęli 23-latka z torowiska. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Jak tłumaczył, „na odwagę” wypił prawie pół litra wódki i piwo. Desperata przewieziono do konińskiego szpitala.  

  • Trzymał się torów i czekał na śmierć. Uratowali go policjanci

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

widocznie przeżył szok że otrzymał karę wiezienia i nie mógł się z tym pogodzić. Może wyrok dla niego jest niesprawiedliwy . Czy ktoś nie mógł by mu pomóc ?
Dodano: 23.02.2017 10:27    Przez: ~.......................
za darmo tych 118 dni nie dostał... Pewnie cos mnawywijał...
Dodano: 23.02.2017 10:25    Przez: ~3e
Pewnie miał ze 3 gramy trawy i wielcy policjanci z niego dilera zrobili... za morderstwo ich na pewno nie dostał... dla wymiaru sprawiedliwości ludzkie życie jest mało warte....
Dodano: 23.02.2017 11:05    Przez: ~Bob
dwie bo chcial sie powiesic za nogi
Dodano: 23.02.2017 11:49    Przez: ~anty
TCHÓRZ!!!! Najlepiej nic nie robic i uciekac od problemow albo zostawic te problemy rodzienie
Dodano: 23.02.2017 10:59    Przez: ~ay

KOMENTARZE

za darmo tych 118 dni nie dostał... Pewnie cos mnawywijał...
Dodano: 23.02.2017 10:25    Przez: ~3e
Trafił w końcu na właściwe tory życiowe a tu go Policja z nich ściągnęła - czy to nie przesada?
Dodano: 23.02.2017 11:00    Przez: ~Milicja
Pewnie miał ze 3 gramy trawy i wielcy policjanci z niego dilera zrobili... za morderstwo ich na pewno nie dostał... dla wymiaru sprawiedliwości ludzkie życie jest mało warte....
Dodano: 23.02.2017 11:05    Przez: ~Bob
Wina PiS-u
Dodano: 23.02.2017 12:08    Przez: ~psl
odważny mieć narkotyki a już pener zeby iść do ciupy ?? daj się siana człowieku
Dodano: 23.02.2017 13:41    Przez: ~heh
widocznie przeżył szok że otrzymał karę wiezienia i nie mógł się z tym pogodzić. Może wyrok dla niego jest niesprawiedliwy . Czy ktoś nie mógł by mu pomóc ?
Dodano: 23.02.2017 10:27    Przez: ~.......................
a moze skatował jakas kobiete w parku i ją okradł? a moze jechal po pijaku samochodem i zabil kogos? a moze kogos okradał? a moze a moze? nie badz taka LITOSCIWA... jakby chcial skonczyc z zyciem to by to zrobil. Inna kwestia ze sad zwykle na poczatku daje WYROK W ZAWIESZENIU. jak odwalisz cos drugi raz idziesz siedziec!!!! widac ze jakis kozak w dresach...
Dodano: 23.02.2017 11:23    Przez: ~mysl_logicznie
118 dni za skatowanie albo kradzież? prędzej za neizapłacony mandat albo posiadanie marihuanny
Dodano: 23.02.2017 11:30    Przez: ~r
r. to na hooj sie wypowiadasz jak sie nie znasz? "Przestępstwo kradzieży cudzej rzeczy ruchomej penalizowane jest w art. 278 § 1 kodeksu karnego i zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności" .
Dodano: 23.02.2017 11:33    Przez: ~mysl_logicznie
Min Zero nogl mu pomoc kierujac prosbe do Maliniaka, ktory ma doswiadczenie w ulaskawianiu.
Dodano: 23.02.2017 12:00    Przez: ~Pn
Jakie tory są w Sompolnie? Chyba jakiś kawałek po wąskotorówce pozostał.
Dodano: 23.02.2017 10:40    Przez: ~Dziwne
A gdzie wegiel woza? Przez Sompolno? Czytać nie umiesz?
Dodano: 23.02.2017 12:01    Przez: ~Pn
Gościu, czytaj uważnie ( wieś pod Sompolnem)... dla twojej informacji- a skład dowożący węgiel z kopalni do elektrowni to może i nie pendolino, ale jeździ u nas :)
Dodano: 23.02.2017 15:04    Przez: ~Buli
Za robote niech sie wezmie nygus a nie torow sie lapie.
Dodano: 23.02.2017 10:59    Przez: ~@1
TCHÓRZ!!!! Najlepiej nic nie robic i uciekac od problemow albo zostawic te problemy rodzienie
Dodano: 23.02.2017 10:59    Przez: ~ay
Do szpitala?Lepiej od razu do więzienia-tak też miałby opiekę np psychiatrów.
Dodano: 23.02.2017 11:03    Przez: ~Grypsio
Dwie liny az ? :-) jedna wystarczy..
Dodano: 23.02.2017 11:07    Przez: ~🙈
dwie bo chcial sie powiesic za nogi
Dodano: 23.02.2017 11:49    Przez: ~anty
ktoś kto sie chce zabic to zrobi... Jak ktos planuje samobojstwo to nikomu o tym nie mowi. a tu dziwnym trafem policja go znalazla, nagle zaczal biec w kierunku pociagu jak zobaczyl policjantow.. Niezla szopka... Chlopak sie nayebal i tyle. Odsiedzi 3 miesiace imoze mu sie we lbie pouklada, bo to mu potrzebne... Nikt normalny nie dostaje wyroku wiezienia. Co innego jakby z milosci sie chcial zabic albo w depresji. Ewidentna szopka pod publiczke...
Dodano: 23.02.2017 11:18    Przez: ~perwers
Jacy dzielni ostatnio ci nasi policmajstry. Choć z drugiej strony lepsze jest takue ich zachowanie od krycia sie w krzakach i wlepianie mandatow za przekroczenie o 10 czy 15 km/h.
Dodano: 23.02.2017 11:59    Przez: ~Pn
Moze zabrali mu 500 i sie zalamal bo nie bedzie misl na wode?
Dodano: 23.02.2017 12:02    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>