Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18925) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Konin. Policja szuka świadków potrącenia pieszego na ul.Torowej

Dodano: 27.02.2017 17:06

Policja szuka świadków wypadku, który wydarzył się 22 lutego tuż po 9.00 rano w pobliżu skrzyżowania ul. Torowej i Paderewskiego, gdzie doszło do potrącenia pieszego.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w środę 22 lutego o 9.10 na ul. Torowej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Paderewskiego. Kierowca toyoty avensis potrącił przechodzącego po przejściu dla pieszych mężczyznę.

W celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia policjanci proszę o kontakt osoby, które widziały wspomniany wypadek. Informacje można przekazać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie w pokoju 230 lub telefonicznie pod nr tel. (63) 247 25 27 lub 247 25 11. Przez całą dobę można też dzwonić pod 997.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   poszukiwani świadkowie,   wpadek na Torowej,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tofowa powinni zamknac. Skoro sa tam sklepy to powinny byc chodniki. I oczywiscie powinno sie zrobic porzadek z tymi autami salonowymi i innymi zaparkowanymi gdzie popadnie
Dodano: 28.02.2017 17:14    Przez: ~qp

KOMENTARZE

Naćpany albo nachlany kierowca powinni go mocno ukarać
Dodano: 27.02.2017 17:33    Przez: ~xmen
Stare dziady emeryty laza gdzie popadnie nie rozgladaja die wokol to potem efekty widac. A zwroc uwage takiemu dziadkowi czy babci to od razu katolicyzm z niego wylazi
Dodano: 28.02.2017 10:32    Przez: ~rubens
Tofowa powinni zamknac. Skoro sa tam sklepy to powinny byc chodniki. I oczywiscie powinno sie zrobic porzadek z tymi autami salonowymi i innymi zaparkowanymi gdzie popadnie
Dodano: 28.02.2017 17:14    Przez: ~qp
To pechowe skrzyżowanie, na którym to często dochodzi do potrąceń, ale co się dziwić, skoro kierowcy dostają tam małpiego rozumu i nie zachowują należytej ostrożności pędząc tyle co fabryka dała? Ile razy zostałbym tam rozjechany,gdybym tylko nie uważał za roztargnienie kierowcow, to juz sam nie policzę... Szczególnie irytują kierowcy,którzy jak torpeda wjeżdżają od strony Kolejowej, nie bacząc na to,że ktoś wchodzi właśnie na pasy i albo hamują w ostatniej chwili, albo co bardziej chore - mijają człowieka w odległości paru centymetrów... Ogólnie tendencja jest taka,zeby pieszego koniecznie nie wpuścić na pasy i dlatego daje się często gaz do dechy przed samą zebrą - chore.
Dodano: 27.02.2017 19:25    Przez: ~R
Pomyliłem akurat Paderewskiego z Kolejowa, bo miałem na myśli skrzyżowanie Gotowej z Kolejowa. Co do zdarzenia, to zgaduje,że gość wjechał w pieszego na strzał w warunkowej? Bo mam wrażenie,że idioci zapominają o tym,że ta strzałka jak sama wskazuje, nie daje im bezpośredni ego żywa i często takie tumany prawie wjeżdżają wtedy w ludzi wielce zdziwieni...
Dodano: 27.02.2017 19:31    Przez: ~R
*Torowej
Dodano: 27.02.2017 19:32    Przez: ~R
Zlikwidować strzałki warunkowe skoro i tak skręt w prawo jest blokowany przez auta jadące ( nie wiem po co ) prawym pasem na wprost. Taki zawalidroga bez mózgu nie wie po co ma lewy pas.....i czeka na zielona jak na zmiłowanie
Dodano: 27.02.2017 19:58    Przez: ~meeeb
Wyobraz sobie 20 aut stojacych na wptost na przejsciu obok kolbego jadacych na chorzen a na prawym zefo aut. Pamietaj ze 100 metrow za soba masz skrzyzowanie
Dodano: 28.02.2017 17:15    Przez: ~maisterek
zamiast się chowac np. pod cmentarzem w starym koninie NI PRACOWAC !......
Dodano: 27.02.2017 22:46    Przez: ~ratownik pogotowiany
Brak? monitoringu , bo władza woli choinki ,ognie ,baseny ,i stare niewiasty. ...
Dodano: 27.02.2017 23:11    Przez: ~L
Co ty pieprzysz człowieku? jakie choinki itd????
Dodano: 27.02.2017 23:42    Przez: ~artur
Pisałem juz o tym, ze zamiast choinki czy swiecidelek ma swieta kase można przeznaczyć na cos naprawde wazmego.
Dodano: 28.02.2017 02:16    Przez: ~Pn
do bbbbbb.... ja tez Cię kocham chamie Hihihihihi