Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18892) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Konin. Policjanci nałożyli prawie 150 mandatów za prędkość 

Dodano: 28.02.2017 08:48

Blisko 30 funkcjonariuszy z konińskiej drogówki kontrolowało w niedzielę kierowców pod względem prędkości na drodze.

Podczas jednego dnia (niedziela) policjanci skontrolowali 165 samochodów i zatrzymali 146 kierowców jadących zbyt szybko. Dokładnie tylu zostało też ukaranych mandatami, a dwóm policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami. Natomiast jeden stracił prawo jazdy na dłużej, ponieważ kierował nietrzeźwy.

Jazda z nadmierną prędkością, to często popełniane wykroczenie i na pobłażliwość stróżów prawa nie ma co liczyć. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Proszę o informację ilu wśród ukaranych było szalejących po mieście motocyklistów- zakładam, że ZERO!
Dodano: 28.02.2017 08:58    Przez: ~Dlaczego?!
Tylko Ci sami stróże prawa ,żeby przestrzegali też przepisy , bo kolesiostwo wśród swoich jest wszechobecne..
Dodano: 28.02.2017 10:05    Przez: ~Kierowca.
rzadowe fury szaleja a ty przekroczysz predkosc o10 km to jestes pirat drogowy
Dodano: 28.02.2017 10:26    Przez: ~anty
No to program rządowy 300-minus działa. Życzę sukcesów i wytrwałości.
Dodano: 28.02.2017 09:01    Przez: ~kierowca
To chyba jezdzisz raz do roku,bo na Międzylesiu koło warsztatu stoją często
Dodano: 28.02.2017 09:28    Przez: ~policemajster

KOMENTARZE

Proszę o informację ilu wśród ukaranych było szalejących po mieście motocyklistów- zakładam, że ZERO!
Dodano: 28.02.2017 08:58    Przez: ~Dlaczego?!
Potrzeba kasy na 500Plus - czyli rabujemy bogatych i biednych aby dać to w ferworze fleszy ........ biednym i bogatym. Goebbels by tego lepiej nie wymyślił. Kasa się zgadza a głosy kupione.
Dodano: 28.02.2017 09:27    Przez: ~Antek
Widziales zeby kto zima ganial na motorze po sniehu
Dodano: 28.02.2017 10:25    Przez: ~tractor
rzadowe fury szaleja a ty przekroczysz predkosc o10 km to jestes pirat drogowy
Dodano: 28.02.2017 10:26    Przez: ~anty
Antek nikt biednemu nie kaze lamac przepisow. Powiniem biedak jeden z drugim wiedziec gdzie jego miejsce w szeregu
Dodano: 28.02.2017 10:30    Przez: ~kap£an
Wszyscy narzekaja ze pelno wariatow drogowych ze nie ma policji na drogach ale jak stoi policja to zaraz na cb nadaja gdzie stoja i mrugaja dlugimi ze oslepnac idzie. Gdzie tu sens?
Dodano: 28.02.2017 17:19    Przez: ~@1
Durny naród...co zrobisz
Dodano: 28.02.2017 18:14    Przez: ~Polak na Zachodzie
No to program rządowy 300-minus działa. Życzę sukcesów i wytrwałości.
Dodano: 28.02.2017 09:01    Przez: ~kierowca
w niedzielę jechałam Kleczewską od strony Kazimierza i pierwszy raz od 38 lat widziałam patrol Policji w Międzylesiu, na wysokości warsztatu samochodowego za przystankiem autobusowym (w stronę Konina), a w sobotę widziałam Panów na wysokości końca osiedla Międzylesie następna zjazdowa droga za tą w stronę piekarni Dalen; tam jest tak dziurawo i krzywo, że i tak szybciej niż 60 nie pojedzie ;)
Dodano: 28.02.2017 09:15    Przez: ~Ania
To chyba jezdzisz raz do roku,bo na Międzylesiu koło warsztatu stoją często
Dodano: 28.02.2017 09:28    Przez: ~policemajster
Policemajster to twoje dosc czesto to chyba tez raz do toku tam jezdzisz bo ja tam tez codziennie ganiam i ich raz moze dwa razy na rok widze. A ostatnio jak tam stali to lby w telefony postali piec minut i powrot na baze
Dodano: 28.02.2017 10:28    Przez: ~tentron
To chyba autobusem koleżanka jeździ...i podsypia
Dodano: 28.02.2017 16:40    Przez: ~Lipka
a wy tylko o rabowaniu mowicie. czy w glowach was porabalo? zacznijcie jezdzic przepisowo i nikt wam mandatu nie da. kazdy widzi wine w kims a sam zasuwa ino milo. kqzdy jest specjalista w kazdej dziedzinie. co ten internet robi w glowach
Dodano: 28.02.2017 09:52    Przez: ~smiech
Przepisowo trzeba jeździć - to fakt. Pod warunkiem, że każde wojewódzkie miasto połączone jest siecią autostrad i dróg ekspresowych. Wtedy w mieście można zwolnić. Poza tym "stróże prawa" zawsze stoją przy bezsensownie postawionych znakach ograniczenia do 30-40km/h, gdzie nie jest to absolutnie uzasadnione jakimkolwiek bezpieczeństwem (mowa o ograniczeniach)
Dodano: 28.02.2017 15:14    Przez: ~Takie mam zdanie...
Tak jak mowisz smiech. Wszyscy patrza na policje ale sami nic nie zrobia zeby poprawic bezpieczenstwo
Dodano: 28.02.2017 17:17    Przez: ~no
ja jeszcze Policjanta stojacego na 30 czy 40 nie widzialem. a Ty chyba jestes z tych wlasnie specjalistow od ustawiania znakow. jest znak to sie stosuj a nie swoje interpretacje. jak nie podoba sie wnioskuj o zmiane oznakowania
Dodano: 01.03.2017 15:27    Przez: ~amiech
Ilu kolegow na motorach ukarali ?
Dodano: 28.02.2017 10:00    Przez: ~Skootyr
Tylko Ci sami stróże prawa ,żeby przestrzegali też przepisy , bo kolesiostwo wśród swoich jest wszechobecne..
Dodano: 28.02.2017 10:05    Przez: ~Kierowca.
Precz z kaczyzmem.
Dodano: 28.02.2017 10:13    Przez: ~Bolek.
zostaw donalda tuskaszenke rucka w spokoju
Dodano: 01.03.2017 09:56    Przez: ~af
Brawo Policja ,karać i to surowo a za alkohol zabierać prawko na stałe.Jak ma bryke to szaleje ,bo on bogaty i go stać na mandaty, bo są jeszcze za małe.Karać i jeszcze raz karać.
Dodano: 28.02.2017 10:15    Przez: ~Łysy
Szczególnie są bogaci w tych brykach wartych mniej niż nowy smartfon,a takich samochodów widzę najwięcej wartych 2tyś zl,a mających min.20 lat,ale mądry naród polski sobie wytłumaczył ,że tylko idiota kupuje nowe auto,bo to naszpikowane elektroniką i psuje się na potęge,ale w domach mają najnowsze lcd4k bo tam już nie ma elektroniki i się nie psuje,tak sobie tłumaczy to biedne społeczeństwo co zarabia 1/4 tego co w normalnych krajach ,za to ceny mają z zachodu....prawda jest gorzka bo 70% ludzi nie stać na nowy samochód,a wstyd się do tego przyznać,stąd te tłumaczenia ,że nowe to są takie zabawki psujące....idąc tym tokiem dlaczego wyrzuciliście stare działające telewizory a kupiliście nowe jednorazowe najnowsze telewizory ?
Dodano: 28.02.2017 10:38    Przez: ~ciekawostka
~ciekawostka ...ja tam gardze plastikiem, jeżdże klasykiem
Dodano: 28.02.2017 10:48    Przez: ~A10Q
A jakiego to klasyka szanowny pan posiada ?
Dodano: 28.02.2017 11:06    Przez: ~ciekawostka
Ciekawe czy pomiar był iskrą i pod liniami wysokiego napięcia -)
Dodano: 28.02.2017 11:33    Przez: ~(-
Ale żeby stać prewencyjnie w osiedlach domków, wioskach to NIE tylko mandaty i mandaty kiedy ta rozpusta się skończy czy mam czekac aż 4 lata gdy PiS odejdzie od władzy i przepadnie na zawsze?
Dodano: 28.02.2017 13:48    Przez: ~wściekłość Narodu
zacznij jezdzic przepisowo a mandatu nie dostaniesz.za darmo mandatu sue nie dostaje. jedziesz do Niemiec to robisz w gacie a w Polsce samowola. jak stac to plac. mnie nie. stac i jezdze przepisowo. jestem na czas, punktow brak, kolizji brak, i oszczednosc w paliwie a i tak z Toba zjezdzam sie na rondzie czy swiatlach.
Dodano: 28.02.2017 14:46    Przez: ~smiech
1 z 2
12>>