Dzisiaj jest sobota 16 listopada 2019, imieniny: Edmunda, Marii, Gertrudy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19117) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 6oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Jak uniknąć drastycznych podwyże ... (3)Konin. Sztuka nas szuka. Tym razem prace Tomasza O ... (3)

Powiat kolski. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

Dodano: 3.03.2017 10:15
Źródło: LM.pl

Tragiczne skutki wichury w miejscowości Rogoźno, pow. kolski. Zginął mężczyzna przygnieciony przez drzewo.

Wczoraj po południu do stanowiska kierowania kolskiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w lesie. Okazało się, że na 47-letniego mężczyznę porządkującego las w gminie Przedecz, przewróciło się drzewo. Jak informuje Marek Guzowski, rzecznik KP PSP w Kole, świadkowie zdarzenia uwolnili poszkodowanego przed przybyciem służb. Niestety Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny.

Prawdopodobną przyczyną tragedii był silny podmuch wiatru, który przewrócił drzewo. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.  

fot. KP PSP Koło

  • Powiat kolski. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo
  • Powiat kolski. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Efekt Szyszki :) Swoją droga: policja bada czy nie przewróciło się drzewo od wiatru? Ok, wczoraj wiało, ale chyba ze zdjęć wynika, że szybciej jakiś pilarz mu spuścił to drzewo na głowę. P.S. sam mam ok 600 drzew i z żalem serca wycinam nawet te, które zagrażają dzieciom bo jak wiecie drzewa się łamią a szczególnie chude lub chore. Chcę ochrony drzew, ale racjonalnej, czyli nie tak jak za PO lub PiS. Jednak za nic nie rozumiem czemu na grillu z sąsiadami gdy rozmawiamy o tym jak budowaliśmy domy, jak wychowujemy dzieci, co tam z samochodem itd to ludzie krzywo na mnie patrzą gdy wyciąłem legalnie 100 drzew pod dom na mojej działce a już sąsiadka po aborcji jest super babka? Do tego jak były sadzonki za darmo to ja dosadziłem 1000 sztuk a sąsiedzi nie mieli czasu - ci od obrony drzew.
Dodano: 3.03.2017 10:52    Przez: ~dziwne te drzewa
Szkoda człowieka:(
Dodano: 3.03.2017 10:26    Przez: ~:(
To w końcu chcemy tej wolności ,czy ze wszystkim do urzędnika o pozwolenie ? Jak to jest ludzie ? A może to od nas samych zależy ? Nie jestem zwolennikiem pisu ,ale ta ustawa jest bardzo dobra,a może Polacy nie dorośli do tego ,żeby decydować o sobie ?
Dodano: 3.03.2017 11:08    Przez: ~benson

KOMENTARZE

Szkoda człowieka:(
Dodano: 03.03.2017 10:26    Przez: ~:(
Gdzie był leśniczy? Jak mocno wieje to prace w lesie powinny być wstrzymane. Sosny to bardzo wywrotne drzewa.
Dodano: 03.03.2017 13:40    Przez: ~tomek
Efekt Szyszki :) Swoją droga: policja bada czy nie przewróciło się drzewo od wiatru? Ok, wczoraj wiało, ale chyba ze zdjęć wynika, że szybciej jakiś pilarz mu spuścił to drzewo na głowę. P.S. sam mam ok 600 drzew i z żalem serca wycinam nawet te, które zagrażają dzieciom bo jak wiecie drzewa się łamią a szczególnie chude lub chore. Chcę ochrony drzew, ale racjonalnej, czyli nie tak jak za PO lub PiS. Jednak za nic nie rozumiem czemu na grillu z sąsiadami gdy rozmawiamy o tym jak budowaliśmy domy, jak wychowujemy dzieci, co tam z samochodem itd to ludzie krzywo na mnie patrzą gdy wyciąłem legalnie 100 drzew pod dom na mojej działce a już sąsiadka po aborcji jest super babka? Do tego jak były sadzonki za darmo to ja dosadziłem 1000 sztuk a sąsiedzi nie mieli czasu - ci od obrony drzew.
Dodano: 03.03.2017 10:52    Przez: ~dziwne te drzewa
To w końcu chcemy tej wolności ,czy ze wszystkim do urzędnika o pozwolenie ? Jak to jest ludzie ? A może to od nas samych zależy ? Nie jestem zwolennikiem pisu ,ale ta ustawa jest bardzo dobra,a może Polacy nie dorośli do tego ,żeby decydować o sobie ?
Dodano: 03.03.2017 11:08    Przez: ~benson
Jak widac drzewo jest z korzeniami wiec raczej pilarz nie zrobil tego. Poprostu nieszczesliwy wypadek.
Dodano: 03.03.2017 12:34    Przez: ~Łowca absurdu
Bebson - jak wynika z większości gazet i prywatnych telewizji ogólnopolskiej Polacy są za głupi na wolność - bynajmniej ws. drzew. Nasze stacje telewizyjne wiedzą od swoich właścicieli zza zachodniej granicy wszystko lepiej; Oni już się drzew pozbyli a lasy mają prywatne, ale widać u Nas wolą inaczej. Ja nie widzę problemu wycinki drzewa na wsi na prywatnej działce za to trudno akceptować wycinki w miastach gdzie tych drzew i parków jest mało. Choć i nas wsi żal mi du... ściska jak ludzie mają lasek obok pól, ale tak się składa, że działki sprzedaje ten od lasku i go wycina a obok stoją puste hektary łąk, pól, ale nie na sprzedaż. Wycinka powinna być na decyzję, ale ta nie może zabraniać wycinki pod dom jednorodzinny zaś musi chronić tereny krajobrazowe. Jak widzę ludzi w Gołębiwskim w Karpaczu to żal mi tych ludzi i lasu i odwrotnie jak widzę brak tran narciarskich w górach bo idą przez park a Słowacy kasują nasze dudki bo u Nas słabe ...
Dodano: 03.03.2017 14:37    Przez: ~ech
Zaczyna się... Pokot....
Dodano: 03.03.2017 12:49    Przez: ~Duszejko
Człowiek pracował za nędzne grosze może jeszcze bez ubezpieczenia....A ostatnio chciałem dzwonić na ogłoszenie "zatrudnię pilarza" wycinka drzew.Kto wie czy to nie był bym ja
Dodano: 03.03.2017 13:36    Przez: ~Pilarz
Ale lipa !
Dodano: 03.03.2017 15:37    Przez: ~Sztil
Lex Szyszko zbiera swoje pierwsze ofiary :( żeby nie ustawa to chłop by żył..
Dodano: 03.03.2017 15:39    Przez: ~POPiS
kondolencje dla rodziny ,to jeszcze nie wiek do umierania.
Dodano: 03.03.2017 18:12    Przez: ~piotr
Tragediczne? Nowomowa czy jak?
Dodano: 03.03.2017 21:21    Przez: ~Zdumiony językowo