Dzisiaj jest poniedziałek 9 grudnia 2019, imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20627) SPORT FORUM FIRMY (5428) PRACA (36) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 5oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
2 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Piekli i zdobili pierniki. Rodzinne warszta ... (0)Metamorfoza MKS MOS Konin. Pierwsza wygrana i 103 ... (0)

Wypadek w Drzewcach. Kierowca citroena uderzył w drzewo

Dodano: 6.03.2017 09:52
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w miniony weekend w powiecie słupeckim. Jedna osoba jest ranna.

W sobotę po godz. 23:00 dyżurny słupeckiej straży pożarnej został poinformowany o wypadku, który miał miejsce w miejscowości Drzewce, gm. Zagórów. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn 22-letni kierowca citroena C5 zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jak informuje Dariusz Różański, rzecznik KP PSP w Słupcy, rannego z auta wyciągnęły osoby postronne. Mężczyzna był nieprzytomny.

- Strażacy rannemu udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy – udrożnili drogi oddechowe, podali tlen oraz wykonali termoizolację – podkreśla Różański.

Poszkodowany kierowca został przewieziony do szpitala. Mundurowi natomiast przeszukali teren chcąc ustalić, czy 22-latkiem jechał sam. Ratownicy nikogo nie odnaleźli. Okoliczności wypadku wyjaśnia słupecka policja.  

fot. KP PSP Słupca

  • Wypadek w Drzewcach. Jadący citroenem 22-latek uderzył w drzewo
  • Wypadek w Drzewcach. Jadący citroenem 22-latek uderzył w drzewo
  • Wypadek w Drzewcach. Jadący citroenem 22-latek uderzył w drzewo

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Predkosc.... Kierowcy, noga z gazu. Zdrowia dla poszkodowanego.
Dodano: 6.03.2017 11:29    Przez: ~Anka
Alkohol plus prędkość plus problemy z dziewczyną i nieszczęście gotowe
Dodano: 6.03.2017 17:04    Przez: ~fhkllfg
"... czy 22-latkiem jechał sam...". Bez komentarza...
Dodano: 6.03.2017 11:44    Przez: ~efr

KOMENTARZE

Predkosc.... Kierowcy, noga z gazu. Zdrowia dla poszkodowanego.
Dodano: 06.03.2017 11:29    Przez: ~Anka
A wiesz ile jechał , ze tak piszesz? pomyslałas ze zwierzeta tam latają mogły mu wyskoczyć? nie odrazu zrownać czlowieka z ziemną
Dodano: 06.03.2017 22:57    Przez: ~www
Za wolno jechal. Nie wyregulowal predkosci do bezpiecznej strefy
Dodano: 07.03.2017 06:28    Przez: ~alko
"... czy 22-latkiem jechał sam...". Bez komentarza...
Dodano: 06.03.2017 11:44    Przez: ~efr
pisac artykulik na 10 linijek i nawet nie sprawdzic potem czy nie ma byków bo to pojdzie w internety..Tyle sie mowi o beszrobociu. a jak ktos ma praxce to jej nei szanuje...
Dodano: 06.03.2017 11:55    Przez: ~krzysztof_jezyna_ze_szczecin
Chyba, że ten samochód miał 22 lata :-D to mógł 22-latkiem jechać sam hehehe
Dodano: 06.03.2017 12:54    Przez: ~efr
Tak bo w samochodzie znaleźli damską torebkę i dlatego było podejrzenie że może ktoś z nim jechał
Dodano: 06.03.2017 17:57    Przez: ~Kazik
czyżby zawieszenie padło naprawiane przez pseudo mechanika
Dodano: 06.03.2017 11:59    Przez: ~oj
Alkohol plus prędkość plus problemy z dziewczyną i nieszczęście gotowe
Dodano: 06.03.2017 17:04    Przez: ~fhkllfg
Jego zycie prywatne niech was nie interesuje ... zero wspolczucia , ludzie to świnie ...
Dodano: 06.03.2017 22:55    Przez: ~aa
Denaturat jest mocny.
Dodano: 06.03.2017 22:43    Przez: ~Stary dynksiarz
A ciekawe ile mózg dla cb by kosztował ?
Dodano: 06.03.2017 22:54    Przez: ~..
Wystarczy krótki komentarz - cud że żyje.
Dodano: 06.03.2017 22:59    Przez: ~😑
Zeżrecie innych za cokolwiek, zawsze znajdzie się powód.. Kiedyś tak będzie w stosunku do was też. Marcin trzymaj się, dasz radę !!!!!! :)
Dodano: 06.03.2017 23:58    Przez: ~hfjshzdkjsc
ponoć kolega promil mu pomagał
Dodano: 07.03.2017 06:26    Przez: ~policjant
Ludzie zajmijcie sie swoim zyciem.. A nie ploty rozsiewacie... Jak chcecie poplotkowac to pogadajcie o jego" kolegach" ktory po wypadku siez niego śmiali... Super znajomi.. Jak jest dobrze to jest a jak cos sie stanie to kazdy na drugiego czlowieka w dupie....
Dodano: 07.03.2017 07:39    Przez: ~M.
Uderzył w drzewo bo był w Drzewcach.W Słupcy uderzył by w słup,a w Koninie w Konia...jedynie w Ślesinie uderzył by w pierze.Pozdrawiam.
Dodano: 07.03.2017 08:24    Przez: ~Mecenas