Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19191) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Policjanci z Babiaka będąc po służbie zatrzymali dwóch wandali

Dodano: 7.03.2017 10:31

Policjanci z Babiaka (powiat kolski), będąc po służbie, zatrzymali dwóch wandali, którzy uszkodzili ściany w obiekcie użyteczności publicznej.

Praca w policji nie kończy się po 8 godzinach służby. Policjanci nawet nie będąc w pracy, a widząc popełniane przestępstwo, zobowiązani są do reakcji. Tak było 6 marca, kiedy to będąc w czasie wolnym od służby, funkcjonariusze z posterunku w Babiaku podróżując autem zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy mazali po ścianach obiektu użyteczności publicznej w miejscowości Osiek Mały. Policjanci z Babiaka natychmiast podjęli interwencję i zatrzymali wandali.

Sprawcami okazali się dwaj 18-latkowie (mieszkańcy gminy Koło i Osiek Mały). Młodzi mężczyźni oświadczyli policjantom, że się nudzili, więc postanowili pomazać ściany „amfiteatru”. Ponadto policjanci, w wyniku podjętych czynność ujawnili u jednego z wandali marihuanę.

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzut niszczenia mienia. Dodatkowo 18-latek z gminy Osiek Mały odpowie także za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Kole 

  • Policjanci z Babiaka będąc po służbie zatrzymali dwóch wandali
  • Policjanci z Babiaka będąc po służbie zatrzymali dwóch wandali
  • Policjanci z Babiaka będąc po służbie zatrzymali dwóch wandali

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

grzywna, obowiązek naprawy szkody i 100 batów na goły tyłek, a nie 5 lat wiezienia!
Dodano: 7.03.2017 13:04    Przez: ~tym
5 lat za napis na ścianie i niecałe 1,5g ziola?! Zenada..
Dodano: 7.03.2017 11:26    Przez: ~ko5

KOMENTARZE

k**wa przestańcie kryminalizacja w Polsce młodzież
Dodano: 07.03.2017 11:19    Przez: ~ba-KUNIN
Ja dziś po pracy odebralem służbowy telefon. Czy dostanę medal. Przestańcie się już wygłupiać z tymi wyczynami po po służbie. To zalatuje na kilometry
Dodano: 07.03.2017 17:41    Przez: ~Normalny
5 lat za napis na ścianie i niecałe 1,5g ziola?! Zenada..
Dodano: 07.03.2017 11:26    Przez: ~ko5
Max 0,5 grama tam jest...
Dodano: 07.03.2017 13:22    Przez: ~Hala
Hala widze znawca to powiedz jeszcze za ile i od kogo?
Dodano: 07.03.2017 14:09    Przez: ~do idioty
Idioto popatrz ile pokazuje waga I odejmij wagę kartki...
Dodano: 07.03.2017 14:13    Przez: ~Hala
Hala a nie pomyślałeś ze policjant użył opcji tarowania wagi ?
Dodano: 07.03.2017 15:56    Przez: ~xyz
grzywna, obowiązek naprawy szkody i 100 batów na goły tyłek, a nie 5 lat wiezienia!
Dodano: 07.03.2017 13:04    Przez: ~tym
Dobrze, ze napisali w tekście POSTANOWILI POMAZAC ŚCIANY... A nie ze POSTANOWILI ZROBIC GRAFFITI... bo to nie jest to samo...
Dodano: 07.03.2017 13:20    Przez: ~Daf
..Doświadczenie : Z GLINKI ,PO WYRWANIU ZNAKÓW GRANICZNYCH 4 PAŹDZIERNIKA 2016 ,I USUNIĘCIU ORAZ WYWIEZIENIU (TRĄBIĄCY MAŁY FIAT,)ZLECENIODAWCY Z MŁODZIEŻOWEJ 35 . POLICJA ,,TAK NAPISAŁA .BY WYPAŚĆ JAKO DOBRZE PRACUJĄCY. OSOBY Z MŁODZIEŻOWEJ 35,KRYŁY SIĘ ZA SĘDZIA KALISZ(CÓRKA SŁAWNEJ POETKI ,ZONY SĘDZIEGO KTÓRY W 1978 R ZABRAŁ PAS ZIEMI ,,NA PEWNO''Z MŁODZIEŻOWEJ 33. ,,WŚCIEKLI ? ADWOKACI 4 PAŹDZIERNIKA ,PRÓBOWALI WCIĄGNĄĆ W ODPOWIEDZ : ,,CZY PISARKA .DZIEŃ WCZEŚNIEJ ,MAJĄCA PRETENSJE :,,ZE MARCINKOWSKI ,KALECZY KOTY?,UBÓSTWIAJĄCA WYRWANE DZIEŃ PÓŹNIEJ DRZEWO GRANICZNE ,MAJĄCE PRZESZŁO 30 LAT ,JEST OSZUSTKA?. NIE ? ZAPRZECZAJĄC MARCINKOWSKI STAL BY SIĘ ,,KRZYWDZICIELEM ZWIERZĄT, NIE ZAPRZECZAJĄC MARCINKOWSKI ,,STRACI BEZPOWROTNIE ZIEMIE''. I GDZIE TU ,,MORALNOŚĆ RODZINY SEDZIOWO -ADWOKACKA?, A POLICJA NIE DLA WŁADZY ,TAK PO KRES?..
Dodano: 07.03.2017 13:57    Przez: ~MARCINKOWSKI
wysoka kara grzywny,kablem po łapach i naprawa zniszczonego mienia.To najlepsza kara dla łobuzów.
Dodano: 07.03.2017 16:52    Przez: ~Elwira
Najgorsze są małolaty w tym wieku, brak zajęcia, a rodzice co na to ?
Dodano: 07.03.2017 17:02    Przez: ~Matka
Bo co za imbecyl zniósł zasadniczą służbę wojskową? w tytę i na gaz kotom a nie rozboje, malowanie, cwaniakowanie itd. w każdej Gminie są takie chojraki że głowa boli. Karać i to nie łagodnie a po portfelu min 1000zł i pucha na rok bezwzględnie.
Dodano: 08.03.2017 07:40    Przez: ~hk.jhfvdhk