Dzisiaj jest sobota 15 czerwca 2019, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18833) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Każda może zacząć tańczyć na przysłowiowej rurce 

Dodano: 8.03.2017 08:37

- Każda może zacząć tańczyć na przysłowiowej rurce – mówi Joanna Położyńska, trenerka pole dance. - Poprawia to kondycję, siłę, wytrzymałość, gibkość. Oto nasza propozycja na Dzień Kobiet. 

Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie fitnessu, akrobatyki i zmysłowego tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów. Cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet, jako sposób na ćwiczenia, kondycję, rzeźbienie figury, oderwanie od rzeczywistości.

Trenujące pod okiem Joanny Położynskiej uczestniczki przyznają, że pole dance stawia na kobiecość. - Musimy pokonać lęki, stoczyć walkę z siłą grawitacji, pokonać własne słabości, wzmacniać mięśnie, aby można było poderwać się do góry i wykonywać figury – mówi jedna z nich. - Kobieta może poczuć się bardziej kobieca, odkryć swoje ukryte talenty, możliwości, co dodaje energii i siły na co dzień.

Dziękujemy Presona Sport Konin za możliwość sfilmowania zajęć 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pole dance,   Joanna Położyńska,   taniec na rurze,   Dzień Kobiet,  

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.