Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19139) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (27)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Ponad 100 tulipanów od portalu LM.pl z okazji Dnia Kobiet

Dodano: 8.03.2017 13:10

Ponad 100 tulipanów ekipa Portalu LM.pl rozdała dziś Paniom z okazji ich święta.

W okolicach "Centrum", na skwerku przed KDK oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej pojawili się przedstawiciele portalu LM.pl. Życzyli wszystkim napotkanym Paniom wszystkiego, co najlepsze: zdrowia i uśmiechu.

- Bardzo miły gest z waszej strony. Bardzo dziękuję za tulipana i za pamięć - mówiła jedna z Pań.

Tulipany rozeszły się w niecałą godzinę. I tak niewielki gest wywołał uśmiech na kobiecych twarzach.

Wszystkim paniom raz jeszcze życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

  • Ponad 100 tulipanów od portalu LM.pl z okazji Dnia Kobiet

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Dzień Kobiet,   Lm.pl,   rozdawanie kwiatów,   prezent od LM.pl

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Sympatyczny gest :)
Dodano: 8.03.2017 13:29    Przez: ~jko
Bardzo, czekamy również na sympatyczny gest 10 marca, w dniu mężczyzn.
Dodano: 8.03.2017 13:42    Przez: ~tulipan
Taki gest robi dzisiaj również stacja paliw Shell. W drodze z pracy do domu podjechałam zatankować autko i ... przemiły pan wyszedł z tulipankiem.
Dodano: 8.03.2017 16:19    Przez: ~koninianka z Chorznia
cos pieknego takie nic a cieszy
Dodano: 8.03.2017 15:54    Przez: ~koninianka
8 MARCA MARCOWY WIATR Z ODŚWIĘTNĄ MINĄ DO MIASTA WPADŁ ,WBIEGŁ DO KWIACIARNI PRZED 8 JUŻ I KUPIŁ BUKIET Z 1000 RÓŻ I KOŁO PRZYSTANKU PRZYSTANOŁ WIATR I KARZDEJ PANI PODAWAŁ KWIAT
Dodano: 8.03.2017 18:09    Przez: ~KOBIETA

KOMENTARZE

Sympatyczny gest :)
Dodano: 08.03.2017 13:29    Przez: ~jko
Bardzo, czekamy również na sympatyczny gest 10 marca, w dniu mężczyzn.
Dodano: 08.03.2017 13:42    Przez: ~tulipan
A para rajstop to gdzie?
Dodano: 08.03.2017 17:14    Przez: ~jaś
A błędy językowe na portalu jak były tak będą ?
Dodano: 08.03.2017 13:32    Przez: ~qqq
Już byście dopuścili, piękną akcja
Dodano: 08.03.2017 20:21    Przez: ~M.Ś
myslalem ze ten w czapce to jozef:D
Dodano: 08.03.2017 13:48    Przez: ~antek
ZDEJM TE RURKI!!! pikieta dopiero jutro! zalozysz jutro
Dodano: 08.03.2017 13:55    Przez: ~janusz
A ja wolałabym rurkę z kremem.
Dodano: 08.03.2017 15:14    Przez: ~Maja
większość to babcie nie kobiety a dzień babci już było jeszcze trochę i dzień matki
Dodano: 08.03.2017 15:07    Przez: ~ewa
A babcia to nie kobieta , poczekaj jak ktoś o tobie powie żeś babcia i tulipan Ci się nie należy.
Dodano: 08.03.2017 20:23    Przez: ~M.Ś
cos pieknego takie nic a cieszy
Dodano: 08.03.2017 15:54    Przez: ~koninianka
A ja dalem swojej kobiecie tulipana
Dodano: 08.03.2017 16:08    Przez: michal krol
Taki gest robi dzisiaj również stacja paliw Shell. W drodze z pracy do domu podjechałam zatankować autko i ... przemiły pan wyszedł z tulipankiem.
Dodano: 08.03.2017 16:19    Przez: ~koninianka z Chorznia
Każdej kobiecie dzisiaj należy się coś miłego, oprócz tych, lewackich, pseudo wyzwolonych, które domagają się legalnego zabijania własnych, nienarodzonych dzieci.
Dodano: 08.03.2017 16:29    Przez: ~Dzień kobiet
byle co zjesz, to i byle co gadasz. pomyślałaś kiedyś ile zarodków zostało zmarnowane w tym nadwiślańskim kraiku i doninikanie przez przedstawicieli kościoła katolickiego w osobach gila, wesołowskiego czy petza? że o innych nie wspomnę i wartościowszego jedzenia życzę. może zaczniesz mądrzej pisać.
Dodano: 08.03.2017 18:41    Przez: ~rokita
8 MARCA MARCOWY WIATR Z ODŚWIĘTNĄ MINĄ DO MIASTA WPADŁ ,WBIEGŁ DO KWIACIARNI PRZED 8 JUŻ I KUPIŁ BUKIET Z 1000 RÓŻ I KOŁO PRZYSTANKU PRZYSTANOŁ WIATR I KARZDEJ PANI PODAWAŁ KWIAT