Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17685) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Sypie się mur pod Korowodem Dzieci w centrum Konina

Dodano: 9.03.2017 10:29

W Koninie przy ul. Dworcowej runął mur oporowy przy chodniku, który biegnie w kierunku zachodnim. Nic w tym zdrożnego, że padają mury, ale ten mur był elementem budowlanym pomnika - Korowód Dzieci - informuje Henryk Szczepankiewicz.  

Jakoś nikt z osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przechodniów,  tym faktem się nie zainteresował. Teren wokół rumowiska nie jest zabezpieczony chociażby taśmą i stosownymi tabliczkami, a pomnik może również runąć w każdej chwili, z uwagi na brak jego statyki. Jak to się dzieje, że miała miejsce mała katastrofa budowlana i nikt tego  z Urzędu Miejskiego w Koninie nie zauważył? To miejsce jest zagrożeniem życia i zdrowia mieszkańców Konina. Interweniujcie, zanim miasto Konin obudzi się z zimowego letargu! 

  • Sypie się mur pod Korowodem Dzieci w centrum Konina
  • Sypie się mur pod Korowodem Dzieci w centrum Konina

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:alert,   centrum Konin,   Korowód Dzieci,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kupno nowej limuzyny dla prezydenta jest potrzebą pilna dla um a nie naprawa muru, chodnika, drogi itd.
Dodano: 9.03.2017 11:01    Przez: ~Rudi
Całe to miasto runie jak nikt młody nie zmieni tego dziadka co nic nie robi. Jezdze duzo po Polsce i widze jak sie rozwijaja miasteczka, no ale tam nie rządzi SLD.
Dodano: 9.03.2017 15:20    Przez: ~Mlody
najfajniejsza rzeźba w Koninie
Dodano: 9.03.2017 12:15    Przez: ~e
Miasto Konin się sypie
Dodano: 9.03.2017 11:20    Przez: ~obserwator
LM.pl - super poziom, jak zawsze. Katastrofa budowlana??? Czy wiecie co to takiego katastrofa??? Katastrofą jest to, że piszecie coś, bo wam mieszkaniec wysłał, nawet nie chciało się pojechać zrobić własne zdjęcia (a to jest w centrum...), czy zadzwonić do Urzędu Miasta, żeby dowiedzieć się, o co chodzi??? Czy jeszcze ktoś pracuje w LM.pl??? Czy leci z Wami Pilot???
Dodano: 9.03.2017 14:27    Przez: ~Czy leci z Wami pilot?

KOMENTARZE

Kupno nowej limuzyny dla prezydenta jest potrzebą pilna dla um a nie naprawa muru, chodnika, drogi itd.
Dodano: 09.03.2017 11:01    Przez: ~Rudi
nowej limuzyny ? przecież tak się składa że już była u blacharza bo przecież spadł na nią właśnie kawałek jakiejś elewacji budynku.... no widzicie jak się sypie wszystko
Dodano: 09.03.2017 11:46    Przez: ~hehe
Rudi nie emocjonuj się. Mur właśnie naprawiają.
Dodano: 09.03.2017 13:48    Przez: ~bob
To wina Tuska - tak powiedział ten jadowity typek z kotem na kolanach. Teraz to nagłośni kościół a buraki i bezmózgowcy uwierzą.
Dodano: 09.03.2017 20:14    Przez: ~Plusk
I bardzo dobrze,rozwalic to,zrobic parkingi dla aut!!!
Dodano: 09.03.2017 11:07    Przez: ~kantek
Ciebie rozwalić. Brak poszanowania i ignorancja.
Dodano: 09.03.2017 14:00    Przez: ~Cozatyp
A to były dzieci ???!
Dodano: 09.03.2017 11:09    Przez: ~przedszkolak
Miasto Konin się sypie
Dodano: 09.03.2017 11:20    Przez: ~obserwator
avatar Dziś najbardziej to posypał się polski reżym w Brukseli. Dostali takie baty że nie wiem-czy śmiać się, czy płakać. Orban i trójkąt wyszehradzki rozmienili marionetki konusa na drobne i ośmieszyli zarazem. Wstyd, naprawdę wstyd za obecny klerykalno-kołtuński reżym, który miesza religię z polityką i ideologią.
Dodano: 09.03.2017 21:02    Przez: Krewa
dokładnie, sypią się struktury PiS biedna Beata nie chciała komentować dlaczego tylko Polska jest przeciwko, PiSiory interpretują demokrację na swój sposób, dla nich to nie zgoda na wybór większości tylko jedyna słuszna zgoda na ich rację - żałosne.
Dodano: 10.03.2017 09:07    Przez: ~Radosław
Gdybyście byli prawdziwymi Polakami kochającymi Polskę, to byście zrozumieli, że Tusk jest na usługach Merkel a Polsce szkodzi.
Dodano: 10.03.2017 11:21    Przez: ~Symp. PiS
Symp PiS - ty jesteś jednak niezłym debilem.
Dodano: 10.03.2017 15:15    Przez: ~gnom
najfajniejsza rzeźba w Koninie
Dodano: 09.03.2017 12:15    Przez: ~e
tam kiedyś trzeciaki wieśniaki siedziały, nie mają juz murka.
Dodano: 09.03.2017 12:20    Przez: ~piątak
PINB jak zwykle śpi !!!!! jak miastowe to cisza jak po śmierci organisty jak by to było prywatne to godzinę po zawaleniu inspektor siedział by na schabach prywatnego właściciela !!!!!! PIS sadza za niedopełnienie obowiązków państwo z inspektoratu
Dodano: 09.03.2017 12:40    Przez: ~aasswww
Miasto Konin się sypie... Brak nowego przemysłu ...pensje na poziomie najniższej krajowej do 2200 zł..Powstające markety , podwyżki wody itd..powoduje że ludzie młodzi a nawet starsi wyjeżdżają..Września się rozwija ..a Konin co? Dworzec PKP z nowym centrum a kto tam będzie kupował..będą się sklepy otwierać z dotacji i zamykać
Dodano: 09.03.2017 14:15    Przez: ~mieszkanka
Nie zgadzam się z Tobą odnośnie poziomu życia w Koninie, pracuję ponad 6 lat w jednej firmie i małymi kroczkami idę w dobrym kierunku, z zarobków jestem bardzo zadowolony. Faktem jest, że nowych inwestycji jak na lekarstwo, brak pomysłu jak ściągnąć inwestorów. Może u władzy potrzeba młodszych, bardziej obrotnych i nie związanych układami ludzi.
Dodano: 10.03.2017 09:09    Przez: ~Jeżon
Jeżon to idź tymi małymi kroczkami..póki nie masz rodziny , bo pewnie pensyjka przy mamusi boku wystarczy..Ja o poziomie życia nie pisałam, tylko o faktach miasto się nie rozwija brak przemysłu pensje zamrożone...pod Kutnem powstaje fabryka.. Września to samo..Brawo ty ! Nie potrzebne nam markety tylko przemysł
Dodano: 10.03.2017 15:45    Przez: ~brak słow
LM.pl - super poziom, jak zawsze. Katastrofa budowlana??? Czy wiecie co to takiego katastrofa??? Katastrofą jest to, że piszecie coś, bo wam mieszkaniec wysłał, nawet nie chciało się pojechać zrobić własne zdjęcia (a to jest w centrum...), czy zadzwonić do Urzędu Miasta, żeby dowiedzieć się, o co chodzi??? Czy jeszcze ktoś pracuje w LM.pl??? Czy leci z Wami Pilot???
Dodano: 09.03.2017 14:27    Przez: ~Czy leci z Wami pilot?
Całe to miasto runie jak nikt młody nie zmieni tego dziadka co nic nie robi. Jezdze duzo po Polsce i widze jak sie rozwijaja miasteczka, no ale tam nie rządzi SLD.
Dodano: 09.03.2017 15:20    Przez: ~Mlody
1 z 2
12>>