Dzisiaj jest wtorek 14 lipca 2020, imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17507) SPORT FORUM FIRMY (5511) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
23 / 15oC
Pojutrzepogoda
19 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga siatkówki. Derby Wilki - SPS w grudniu i p ... (0)Sympatycy Rafała Trzaskowskiego wierzą w zwycięstw ... (18)

Laureaci olimpiady wiedzy konsumenckiej z powiatu konińskiego

Dodano: 11.03.2017 12:33

Weronika Kmieć została laureatką powiatowego finału wielkopolskiej olimpiady wiedzy konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej.

Honorowy patronat nad olimpiadą objął starosta koniński a nad jej przebiegiem czuwała komisja w składzie: Bernadeta Szmytka – Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Koninie, Karolina Bartosik z biura rzecznika konsumentów, Eliza Nowaczyk z Wydziału Administracyjno – Organizacyjnego oraz Lidia Cichocka i Ewelina Rapeła reprezentujące Wydział Rozwoju i Promocji.

Uczestnicy tegorocznego konkursu rozwiązywali test zawierający 40 zróżnicowanych pod względem zakresu jak i stopnia trudności pytań. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi gwarantowała dobra znajomość między innymi ustaw o: prawach konsumenta, szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, usługach turystycznych, ochronie konkurencji i konsumentów, przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym, czy też kredycie konsumenckim.

Laureatami olimpiady zostali:

Weronika Kmieć – ZSP w Sompolnie,

Damian Czerbachowski – ZSP w Sompolnie,

Krzysztof Dembowski – ZSP w Sompolnie,

Andżelika Ziółkowska – ZSP w Sompolnie,

Jakub Łukasiewicz – ZSP w Kleczewie,

Oliwia Szymczak – ZSEU w Żychlinie.

Kolejny sprawdzian ze znajomości aktów prawa konsumenckiego odbędzie się już 5 kwietnia w Poznaniu. W wojewódzkim finale olimpiady, powiat koniński reprezentować będą laureaci trzech pierwszych miejsc etapu powiatowego.

 

  • Laureaci olimpiady wiedzy konsumenckiej z powiatu konińskiego

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Najwieksza wiedze to ma jarek vel kaka bo sam robi zakupy ,np karme dla kota,pogratulowac jarkowi
Dodano: 11.03.2017 14:37    Przez: ~Bolo
No LM-ie - bo wam Antonii
Dodano: 11.03.2017 17:21    Przez: ~demon
No LM-ie - bo wam Antonii zamknie portal z Kurskim - jak takie komy ktoś z ich wiernych piesków przeczyta !
Dodano: 11.03.2017 17:22    Przez: ~demon
Co to za brzydki starszy gość stojący w środku towarzystwa?
Dodano: 11.03.2017 18:22    Przez: ~ORZEŁ
BIEDRONKA: ,,MYLENIE DATY PROMOCJI [ NP:DO 12 ,A FAKTYCZNIE DO 8, LUB BRAK ? TOWARU PROMOCYJNEGO ,I JUŻ NIE BĘDZIE?, PIENI ADZE TE SAME ,A PO CO WIĘCEJ PRACOWAĆ ,W DODATKU KOLEJKI ,PO DWIE KASY CZYNNE ?. REKLAMACJI :,, NIE ODPOWIEDZĄ?. W KAUFLANDZIE ,,ROWEROWE:-TO POMPKI?,BO PO CO ZAMAWIAĆ?. ,,WĄTRÓBEK RYBNYCH W PUSZKACH BRAK?, BO PO CO ŁOWIĆ?. DO SADU PODAĆ TRUDNO ?, BO BOGATEMU SIĘ PRZYCHYLA, I NAPUSZA, TAK ?, JAK Z TYMI WYRWANYMI SŁUPKAMI PRZEZ ZLECENIODAWCÓW Z MŁODZIEŻOWEJ 35 .Z USUNIĘCIEM ZIEMI SPOD DOMU ,,33'',ROBIĄC GÓRĘ ,ŚMIEJĄC SIĘ : ,,DZIADY BĘDĄ ROZBIERAĆ [POPĘKANĄ ŚCIANĘ?. ,,POSIEDZENIE SADU TO : ,,GŁOS SĘDZINY?. TAK ZAŁATWIAJĄ. POLSKA DLA BOGATYCH?. NAPRAWDĘ ?, UMIEJ TU LECZYĆ?. PO CO ? PRZYMUSOWA SKŁADKA ZDROWOTNA?. MAM ZŁE DOŚWIADCZENIA. PROSZĘ NAPISAĆ: ,,JAK ? DZIAŁAĆ BY ,,RODZINNY " NIE LECZYŁ ZŁEGO UKRWIENIA ,STAWÓW ,GŁOWY,BEZ UMIESZCZENIA W ,,REHABILITACYJNYM SZPITALU ZA KASĘ". WIEDZA KONSUMENCKA ,BEZ POPYCHANIA ...
Dodano: 11.03.2017 17:15    Przez: ~MARCINKOWSKI
avatar Konus nawet karmy nie kupuje w sklepie, robią to za niego jego ochraniarze, których opłaca polski podatnik. Żyć i nie umierać. Skołtunił własny kraj, ośmieszył tenże w Europie i Świecie i co? I udaje greka-że nic się nie stało. Ale jak czują się setki tysięcy polaków mieszkających poza granicami kraju, którego nierząd zwany też reżymem pozbawia honoru i ośmiesza swoim postępowaniem. JAK!
Dodano: 11.03.2017 17:28    Przez: Krewa
Zabierz głos jako konsument/ka. Pisz na temat, ty ziejąca nienawiścią istoto. Ciekawy temat, napisz wreszcie coś mądrego.
Dodano: 12.03.2017 16:16    Przez: ~Konsument
Krewa jest nieuleczalnie chora, dlatego trzeba to jej wybaczyć.
Dodano: 12.03.2017 18:42    Przez: ~anita

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.