Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18500) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Luźna gierka: Dwa trudne testy przed Medykiem na k ... (0)Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna

Dodano: 13.03.2017 16:36
Źródło: LM.pl

Tragedia na torach w Koninie. Mieszkaniec gm. Skulsk popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy.

Do wypadku doszło około godz. 14, blisko 350 metrów od przejazdu kolejowego przy ul. Okólnej. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, 64-letni mężczyzna przyjechał do Konina samochodem, który zostawił przy torowisku. Z ustaleń mundurowych wynika, że mieszkaniec gm. Skulsk rzucił się pod nadjeżdżający pociąg. 

Na miejscu pracuje policja i prokurator. Przejazd kolejowy przy ul. Okólnej jest zamknięty. Ruch pociągów odbywa się wahadłowo, po jednym torze. Najprawdopodobniej utrudnienia potrwają do około godz. 18. 

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna
Slajd 1/9

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna

slajd 1 z 9

Tragedia na torach w Koninie. Mieszkaniec gm. Skulsk popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy.

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna

slajd 2 z 9

Tragedia na torach w Koninie. Mieszkaniec gm. Skulsk popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy.

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna

slajd 3 z 9

Tragedia na torach w Koninie. Mieszkaniec gm. Skulsk popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy.

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna

slajd 4 z 9

Tragedia na torach w Koninie. Mieszkaniec gm. Skulsk popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy.

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna

slajd 5 z 9

Tragedia na torach w Koninie. Mieszkaniec gm. Skulsk popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy.

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna

slajd 6 z 9

Tragedia na torach w Koninie. Mieszkaniec gm. Skulsk popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy.

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna

slajd 7 z 9

Tragedia na torach w Koninie. Mieszkaniec gm. Skulsk popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy.

Konin. Śmierć na torach. Pod pociąg rzucił się 64-letni mężczyzna

slajd 8 z 9

Tragedia na torach w Koninie. Mieszkaniec gm. Skulsk popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pan Włodek miał nowotwór złośliwy kości, pojawiły się przeżuty ..wyrok... dwa lata temu pożegnał żonkę która zmarła na nowotwór w bardzo szybkim czasie... Cierpiał nowotwór boleśnie postępował zostawiając ból... Więc sam prawdopodobnie dokonał wyroku bez cierpienia... nikt z Was nie powinien osądzać sytuacji jeśli nie zna genezy problemu...tragedii... Wspaniały człowiek: ciepły, serdeczny, inteligentny i spokojny... to choroba dokonała wyrku nie On. Wielkie kondolencje dla rodziny i siły...
Dodano: 13.03.2017 21:42    Przez: ~xxx
Przykre... Coraz czesciej takie zdarzenia, same wypadki. Samobojstwa, morderstwa...
Dodano: 13.03.2017 16:46    Przez: ~Stas
Zastanówcie się na Boga co piszecie,czyta to rodzina i znajomi pogrążeni w żałobie, bólu i tragedii. To był wspaniały,dobry człowiek, zawsze porozmawiał, nigdy nie przeszedł obojętnie koło człowieka,z uśmiechem,elegancki, kulturalny Pan. Takiego go zapamiętamy. Nikomu Go z Was osądzać. Ból,choroba,cierpienie... świeć Panie nad jego Duszą [*]
Dodano: 13.03.2017 20:34    Przez: ~Anna
Czesto sytuacja finansowa zmusza ludzi do takich krokow. Smutne. Wyrazy wspolczucia.
Dodano: 13.03.2017 16:51    Przez: ~Zbigniew Z
Wyrazy współczucia dla bliskich tego człowieka. Świeć Panie nad jego duszą. RIP
Dodano: 13.03.2017 17:50    Przez: ~czytelniczka

KOMENTARZE

Przykre... Coraz czesciej takie zdarzenia, same wypadki. Samobojstwa, morderstwa...
Dodano: 13.03.2017 16:46    Przez: ~Stas
Czesto sytuacja finansowa zmusza ludzi do takich krokow. Smutne. Wyrazy wspolczucia.
Dodano: 13.03.2017 16:51    Przez: ~Zbigniew Z
Co się dziwisz, "dobra zmiana".
Dodano: 13.03.2017 17:38    Przez: ~axo
dokładnie - jak kopalnie padną , elektrownie wykitują - to braknie miejsc na torach. Skoki będą na zapisy a koordynować to będą spadkobiercy Pisologii.
Dodano: 13.03.2017 20:22    Przez: ~osobowy towarowy TLK
to bardzo przykrere ale prosze bez politiki
Dodano: 13.03.2017 23:50    Przez: ~anty
Szablok , wyrazy współczucia
Dodano: 15.03.2017 13:02    Przez: ~aaa
Żal człowieka,ale po co robić to w taki sposób. Śmierć straszna,a zwłaszcza widok po niej, do tego utrudnienia dla innych, choćby maszynisty, poza tym towar, który wiózł pociąg też musi trafić na czas.
Dodano: 13.03.2017 16:50    Przez: ~R
Do ~D.Masz rację i też jak o tym myślałem, to moim zdaniem najlepiej pójść na strzelnicę. Do broni dojście jest ciężkie ale na strzelnicę aż tak ciężko nie jest się dostać. Krótka broń i ostra amunicja. Ale zostaje to samo czyli trauma osób postronnych tak jak w przypadku maszynisty. Nie rozumiem łapek w dół, D nie pisał nic złego o biednym człowieku z artykułu po prostu logicznie analizuje możliwe rozwiązania.
Dodano: 13.03.2017 20:44    Przez: ~Ovv
Co się dzieje z tymi ludźmi? Na pewno kogoś bliskiego ten Pan ma - szczere wyrazy współczucia dla rodziny. Ze Skulska by przyjechać do Konina i rzucić się pod pociąg??? Ciekawe co go tak zdesperowało?
Dodano: 13.03.2017 17:45    Przez: ~Ania
Lekarze nie dAli mu szans na przeżycie- rak z przerzutami
Dodano: 13.03.2017 18:51    Przez: ~Lola
Lola - jeśli to prawda to trochę się nie dziwie. Rak to w wielu przypadkach śmierć w męczarniach...a wystarczyło by dopuścić eutanazję i godna spokojna i bezbolesna śmierć byłą by dostępna. Oczywiście z zachowaniem wszelkich proceduj i nie "na żądanie od ręki".
Dodano: 13.03.2017 20:45    Przez: ~Ovv
Mial podobno jakąś nieuleczalną chorobę
Dodano: 13.03.2017 22:08    Przez: ~xxxxxxx
Jak śmierc może być przyjemna?i bez tych tabletek do psychiatryka z tobą
Dodano: 13.03.2017 17:48    Przez: ~AJ
Wyrazy współczucia dla bliskich tego człowieka. Świeć Panie nad jego duszą. RIP
Dodano: 13.03.2017 17:50    Przez: ~czytelniczka
Jaki Pan i czym ma świecić ? Z chwilą śmierci człowieka jego ciało opuszcza duch, duch ludzki i idzie do nieba albo do piekła.
Dodano: 13.03.2017 18:27    Przez: ~Chrzescijanin
Niebo, piekło - puknij się w czoło.
Dodano: 13.03.2017 20:11    Przez: ~Q
Był z Popielewa
Dodano: 13.03.2017 18:55    Przez: ~A
Kto to był?
Dodano: 13.03.2017 20:33    Przez: ~Ba
Śmierć samobójcom...Tylu ludzi chciało by żyć...
Dodano: 13.03.2017 19:15    Przez: ~Xxxxxxxxx
Straszne... Jak bardzo trzeba być pozbawionym nadziei.....
Dodano: 13.03.2017 20:04    Przez: ~lara
do broni praktycznie nikt nie ma dostępu ??? ale dowaliles hahah... kto chce to może mieć... tylko trzeba mieć poukładane... a poza tym czarnoprochowa jest bez zezwolenia... a jest równie śmiertelna co na scalone
Dodano: 13.03.2017 20:25    Przez: ~oj
Zastanówcie się na Boga co piszecie,czyta to rodzina i znajomi pogrążeni w żałobie, bólu i tragedii. To był wspaniały,dobry człowiek, zawsze porozmawiał, nigdy nie przeszedł obojętnie koło człowieka,z uśmiechem,elegancki, kulturalny Pan. Takiego go zapamiętamy. Nikomu Go z Was osądzać. Ból,choroba,cierpienie... świeć Panie nad jego Duszą [*]
Dodano: 13.03.2017 20:34    Przez: ~Anna
A skąd ten pan był?Bardzo wspólczuję rodzinie.
Dodano: 13.03.2017 20:37    Przez: ~op
Pani Aniu dobrze że są tacy ludzie jak Pani a nie niektóre hieny co mają pożywkę z cudzej tragedii