Dzisiaj jest sobota 21 października 2017, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23850) SPORT FORUM FIRMY (5088) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
12 / 9oC
Pojutrzepogoda
10 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MMP w Boksie: Kontrowersyjne finały, Konin bez mis ... (3)Uczennica ZSEU w gronie stypendystów Prezesa Rady ... (1)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 16.03.2017 13:51

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

[yt=https://youtu.be/fTqA2pQXKqI]

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Pytanie numer 1 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na Kino Kobiet. Seans odbędzie się 22 marca.

Konkurs skończył się dnia 16.03.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Paulina Kurek

KONKURS

Pytanie numer 2 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Stado".

Konkurs skończył się dnia 16.03.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Nikola Kasprzak, Mateusz Frońda

KONKURS

Pytanie numer 3 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "John Wick 2".

Konkurs skończył się dnia 16.03.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Michał Dobrochowski

KONKURS

Jakie nagrody zdobył film "Jackie"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Jackie" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 20 marca.

Konkurs skończył się dnia 16.03.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Jakub Perliński

KONKURS

Kto wciela się w rolę bufetowego w filmie "Zaćma"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Zaćma" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 23 marca.

Konkurs skończył się dnia 16.03.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Szymon Paszek

KONKURS

Gdzie powstały zdjęcia do filmu "Personal Shopper"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Personal Shopper".

Konkurs skończył się dnia 16.03.2017 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Milena Macudzińska, Ilona pokrzywa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Na jaki adres należy wysyłać odpowiedzi?
Dodano: 16.03.2017 14:07    Przez: aguniada
Głupowo 00-999, ul. debilna 666
Dodano: 16.03.2017 16:23    Przez: ~xyz
A tu zamiast wideo jest zdjęcie!!!
Dodano: 16.03.2017 19:10    Przez: ~Oj
yt= masz podany przecież link na YouTube do tych pytań.
Dodano: 16.03.2017 22:26    Przez: ~maxim