Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19043) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Wypadek w Starym Budzisławiu. Czołowe zderzenie dwóch aut

Dodano: 24.03.2017 09:33
Źródło: LM.pl

Kolska policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Stary Budzisław, gm. Osiek Mały.

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych wpłynęło do stanowiska kierowania komendanta powiatowego straży pożarnej w Kole o godz. 18.26. Na miejscu okazało się, że w wypadku uczestniczyły auta marki Rover 75 i Peugeot 307, które zderzyły się ze sobą czołowo.

- Wszystkie osoby podróżujące rozbitymi pojazdami opuściły je o własnych siłach jeszcze przed przybyciem zastępów straży pożarnej – informuje Marek Guzowski z KP PSP w Kole.

Przyczyny i okoliczności wypadku bada policja.  

fot. KP PSP Koło

  • Wypadek w Starym Budzisławiu. Czołowe zderzenie dwóch samochodów
  • Wypadek w Starym Budzisławiu. Czołowe zderzenie dwóch samochodów
  • Wypadek w Starym Budzisławiu. Czołowe zderzenie dwóch samochodów
  • Wypadek w Starym Budzisławiu. Czołowe zderzenie dwóch samochodów

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak to zwykle bywa w jednym z tych aut jechał sprawca. Popelnił błąd ktory mógł kosztowac zycie lub zdrowie inne osoby! Mam nadzieje ze jak policja dojdzie kto był winny ukarze sprawce SROGO!!! STOP PIRATOM DROGOWYM!!!
Dodano: 24.03.2017 10:03    Przez: ~janosik
Nie tylko kierowcy. Dzisiaj większość ludzi jest ciągle wgapiona w tel, i to nie tylko w fb. Szczególnie osoby młode. Niedługo na ulicach będą same takie "zombie". Masowe uzależnienie
Dodano: 24.03.2017 13:24    Przez: ~StarejDaty

KOMENTARZE

Jak to zwykle bywa w jednym z tych aut jechał sprawca. Popelnił błąd ktory mógł kosztowac zycie lub zdrowie inne osoby! Mam nadzieje ze jak policja dojdzie kto był winny ukarze sprawce SROGO!!! STOP PIRATOM DROGOWYM!!!
Dodano: 24.03.2017 10:03    Przez: ~janosik
Jeden z nicj to piss da, o których pisalem nie dalej jak wczoraj. BTW mi dzis koles wjechal na pas bo musial cos w komorce grzebac. Wczoraj zas kolo jechal wezykiem bo gapul sie w komórkę (na 99% byl to szirt zwany facebook). W ogóle to dzis jakas plaga z telefonami bo jadac odcinek 40 km (w tym caly Konin) na palcach jednej ręki policzylbym tych kietowcow, którzy prowadzili auta bez komorki przy uchu. I ty sie pytam GDZIE JEST POLOCJA??? I CO W TYM TEMACIE ROBI???
Dodano: 24.03.2017 10:55    Przez: ~Pn
Uwaga, Pn to geniusz z ortografii, sympatyk Totalnej opozycji ?
Dodano: 24.03.2017 12:41    Przez: ~Jedz ostrożnie !
Nie tylko kierowcy. Dzisiaj większość ludzi jest ciągle wgapiona w tel, i to nie tylko w fb. Szczególnie osoby młode. Niedługo na ulicach będą same takie "zombie". Masowe uzależnienie
Dodano: 24.03.2017 13:24    Przez: ~StarejDaty
Zastanawia mnie dlaczego ludzie chcą niektórych surowo karać tylko dlatego że mógł kogoś zabić a takiego Adasia Z. większość chętnie by uniewinnila bo przecież "nic takiego się nie stało, szkoda niszczyć chłopakowi życie"
Dodano: 24.03.2017 13:34    Przez: ~Mnm
Minusujacy to ludzie popierajacy uzywanie telefonów podczas jazdy. I piss dy na drogach. Brawo wy.
Dodano: 24.03.2017 14:56    Przez: ~Pn
Ździchu wyklepie....
Dodano: 24.03.2017 10:26    Przez: ~abcdefg
nie ma.bmw ? dziwne hmmm
Dodano: 24.03.2017 10:53    Przez: ~oj
Nie znaczek na masce aucta robi wypadki czy kolizja tylko piss da, ktora to auto prowadzi.
Dodano: 24.03.2017 11:01    Przez: ~Pn
Znaczek nie, ale pewne modele aut, w tym BMW, często wybierają kolesie niedorobieni.
Dodano: 24.03.2017 11:25    Przez: ~mona
Często nie znaczy zawsze. No ale z tymi Beemkami już utarl się taki stereotyp. I to nie tylko z tymi starymi, ale i też z nowymi.
Dodano: 24.03.2017 13:30    Przez: ~Mietek
Nie było BMW, jak to możliwe, jestem zawiedziony.
Dodano: 24.03.2017 12:35    Przez: ~Fiat Panda
Bmw to tylko w Koninie a nie w jakichś wiochach pod kołem. Tam nadal dominują VW i fiaty, he he;)
Dodano: 24.03.2017 13:51    Przez: ~BMW
,,ZIEMNIAK,BRAK CHLEBA ,CIEPŁO ,NO I SPAĆ, MÓZG SIĘ WYŁĄCZY NA TOR KOLIZYJNY''. ...