Dzisiaj jest czwartek 24 października 2019, imieniny: Marcina, Rafała, Arety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18284) SPORT FORUM FIRMY (5393) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 13oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Niesamowity powrót Polonusa, w fina ... (0)Nowoczesna Paulina Hennig-Kloska o parlamentarnych ... (2)

Konin. Bez zmian w szpitalu. Konkurs na dyrektora rozstrzygnięty

Dodano: 24.03.2017 20:04
Źródło: LM.pl

Po blisko roku pełnienia obowiązków dyrektora konińskiego szpitala, Leszek Sobieski wygrał konkurs na szefa placówki.

Leszek Sobieski zaczął kierować Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Koninie po dymisji Łukasza Dolaty, w połowie maja ubiegłego roku. W grudniu Urząd Marszałkowski w Poznaniu ogłosił konkurs na dyrektora lecznicy. Komisja konkursowa po zapoznaniu się z ofertami kandydatów nie rekomendowała zarządowi żadnego z nich. Konkurs unieważniono i ogłoszono kolejny. Tym razem się udało.

- Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaakceptował rekomendację Komisji Konkursowej i powołał Leszka Sobieskiego na stanowisko Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie – informuje biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. - Kandydat spełnił wymagania formalne, określone w ogłoszeniu. Posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje kierownicze zostały wysoko ocenione przez Komisję Konkursową podczas rozmowy kwalifikacyjnej – uzasadnia decyzję.

Leszek Sobieski jest dyrektorem szpitala od 20 marca.   

  • Konin. Bez zmian w szpitalu. Konkurs na dyrektora rozstrzygnięty

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dyrektor, dyrektorem , ale ludzi leczą lekarze ! Przynajmniej powinni !
Dodano: 25.03.2017 04:38    Przez: ~PT
W porządku gość ma szacunek dla ludzi w przeciwieństwie do "trudnego" poprzednika z Gniezna.
Dodano: 24.03.2017 20:33    Przez: ~Swój
Czy cos sie zmieni na lepsze w szpitalu?
Dodano: 24.03.2017 20:13    Przez: ~Pn
Panie dyrektorze, jest panu wiadomo o tym, że pielęgniarka zamiast zajmować się pacjentem , bardzo dużo czasu poświęca na wprowadzanie danych do komputera o tym, ile pacjent dostał tabletek. Czy wprowadzaniem tych danych nie powinna zajmować się inna osoba? Komputer wielokrotnie jest ważniejszy od pacjenta! Ta sytuacja jest chora i powinna jak najprędzej, być uzdrowiona w konińskim szpitalu!
Dodano: 25.03.2017 13:45    Przez: ~medyczka
Zlikwidować Opłatę za parking przed szpitalem w koninie!!! To jest karygodne aby płacić za postój przed Szpitalem!!!
Dodano: 25.03.2017 10:38    Przez: ~Koninianin

KOMENTARZE

Czy cos sie zmieni na lepsze w szpitalu?
Dodano: 24.03.2017 20:13    Przez: ~Pn
Zmieni się wysokość wynagrodzenia dla dyrektora w stosunku do PO dyrektora.
Dodano: 24.03.2017 20:38    Przez: ~xyz
Mam nadzieję,że POzbędzie się tej wiecznie panującej naczelnej piguły z PEESELU-ŻENADA
Dodano: 24.03.2017 23:44    Przez: ~EMERYTKA
W tytule masz odpowiedz.
Dodano: 26.03.2017 14:05    Przez: ~:)
Do ''emerytki'' ja też mam taką nadzieję ! Żenujące jest to ile ta PEESELOWSKA "piguła" zarabia -spójrzcie na oświadczenia majątkowe i dochody radnych powiatu (wróbel) KPINA !!!!!
Dodano: 23.07.2018 15:49    Przez: ~POgonić
W porządku gość ma szacunek dla ludzi w przeciwieństwie do "trudnego" poprzednika z Gniezna.
Dodano: 24.03.2017 20:33    Przez: ~Swój
Ale lalka masakra
Dodano: 24.03.2017 20:55    Przez: ~Poznan
Podwyszka parkingu kolo szpitala ludzie z paderewskiego chodza z buta pod biedrona zostawiaja auta I wieksze kolejki na sorze
Dodano: 24.03.2017 21:20    Przez: ~Blle
Czyli dalej POsranie będzie .
Dodano: 24.03.2017 22:13    Przez: ~wawa
Pan Sobieski miał 3 pieski czerwony,zielony,niebieski
Dodano: 24.03.2017 22:28    Przez: ~Susi
Dyrektor, dyrektorem , ale ludzi leczą lekarze ! Przynajmniej powinni !
Dodano: 25.03.2017 04:38    Przez: ~PT
A ja zaświecę wszystkie żarówy i włączę wszystkie odbiorniki energii na maksa.
Dodano: 25.03.2017 10:03    Przez: ~ajak
Dobrze gdyby był naprawdę dostępny dla ludzi , potrafił wysłuchać i podjąć odpowiednie dezycje. Najgorszym dyrektorem w szpitalu to był chyba ten co pracuje jako kierownik prawdopodonie w wodociągach. Ten to już był naprawdę typ .
Dodano: 25.03.2017 10:13    Przez: ~pacjentka
Zlikwidować Opłatę za parking przed szpitalem w koninie!!! To jest karygodne aby płacić za postój przed Szpitalem!!!
Dodano: 25.03.2017 10:38    Przez: ~Koninianin
To skandal żeby personel płacił za parking wręcz żenada,może pan dyrektor rozwiąże ten problem.
Dodano: 25.03.2017 16:19    Przez: ~Pracownicy
Panie dyrektorze, jest panu wiadomo o tym, że pielęgniarka zamiast zajmować się pacjentem , bardzo dużo czasu poświęca na wprowadzanie danych do komputera o tym, ile pacjent dostał tabletek. Czy wprowadzaniem tych danych nie powinna zajmować się inna osoba? Komputer wielokrotnie jest ważniejszy od pacjenta! Ta sytuacja jest chora i powinna jak najprędzej, być uzdrowiona w konińskim szpitalu!
Dodano: 25.03.2017 13:45    Przez: ~medyczka
Słusznie, popieram.
Dodano: 25.03.2017 15:51    Przez: ~Pacjent
To prawda. Pielęgniarki nawet gdyby bardzo chciały to nie są w stanie 100% czasu przeznaczyć na pacjenta, bo ciągle coś muszą wpisywać do komputera i papierków. Pacjenci denerwują się i mają rację, że pielęgniarki ciągle "grzebią" w komputerze lub papierach, ale nie pomyślą, że to nie wymysł pielęgniarek. Nie wiem co to jest teraz w szpitalu personel pielęgniarski, który wiele lat uczył się jak robić zastrzyki, podłączać kroplówki, podawać leki itd., czy rzesza sekretarek?
Dodano: 25.03.2017 16:35    Przez: ~Uważny pacjent
O proszę i personel się odezwał! I znów narzeka ech.... No nic dziwnego, że pielęgniarki narzekają bo dla nich myszka to ta pod słomą co ser wyjada:) Kiedy Konin przestanie być prowincją, komputer zacznie być normalką, do miasta wkroczy 21 wiek a pielęgniarki i lekarze się uśmiechną? W dzisiejszych czasach wszyscy w firmach pracujemy na komputerach, ale może nowy dyrektor ma przywrócić maszyny do pisania a szpital zacznie zarabiać na wycieczkach pod tytułem "powrót do przeszłości"? Żenada!
Dodano: 26.03.2017 01:04    Przez: ~myszka miki
Do Myszka Miki: pracuję w firmie przy komputerze i właśnie dlatego wiem, że wymaga to skupienia, aby bzdur nie wpisać. W przypadku pielęgniarek nikt nie napisał, że ona tego nie potrafią tylko, że mają się zajmować pacjentami, a nie sprawami stricte administracyjnymi. Jeżeli pomylą się podczas wpisywania np. leków albo jakiego nie wpiszą, bo chory będzie potrzebował nagłej pomocy albo zwyczajnie będzie chciał o czymś z pielęgniarką porozmawiać to kto za to odpowie? Wówczas będziesz wielce oburzony(a) na pielęgniarki, że popełniły błąd. Ty jesteś faktycznie Myszka Miki - bo to co piszesz to bajka.
Dodano: 26.03.2017 11:02    Przez: ~Uważny pacjent
Pielegniarka to taka sprzataczka w szpitalu przy pacjencie jaki jest problem rozdac tabletki wymyc pacjenta z kupy czy nakarmic albo pobrac krew? Byle debil po podstawowce moze to robic. A panosza sie strajkuja chca podwyszki zarabiaja po 3 tys na reke i srajki ciagle bo chca tyle co lekarze tak zaraz bedzie ze nocki na nockach 90% śpi wiec robota to jest lekka widzialem jak jest ploty przed tv i jak pacjent wexmie guzik wcisnie to zal ze trzeba dupe ruszyc i pretensje ze rodzina ma myc i karmic....