Dzisiaj jest piątek 19 kwietnia 2019, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20598) SPORT FORUM FIRMY (5327) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 6oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (1)Piłkarska kolejka: Jesienią byli liderem, teraz wp ... (5)

Konin. Bez zmian w szpitalu. Konkurs na dyrektora rozstrzygnięty

Dodano: 24.03.2017 20:04
Źródło: LM.pl

Po blisko roku pełnienia obowiązków dyrektora konińskiego szpitala, Leszek Sobieski wygrał konkurs na szefa placówki.

Leszek Sobieski zaczął kierować Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Koninie po dymisji Łukasza Dolaty, w połowie maja ubiegłego roku. W grudniu Urząd Marszałkowski w Poznaniu ogłosił konkurs na dyrektora lecznicy. Komisja konkursowa po zapoznaniu się z ofertami kandydatów nie rekomendowała zarządowi żadnego z nich. Konkurs unieważniono i ogłoszono kolejny. Tym razem się udało.

- Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaakceptował rekomendację Komisji Konkursowej i powołał Leszka Sobieskiego na stanowisko Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie – informuje biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. - Kandydat spełnił wymagania formalne, określone w ogłoszeniu. Posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje kierownicze zostały wysoko ocenione przez Komisję Konkursową podczas rozmowy kwalifikacyjnej – uzasadnia decyzję.

Leszek Sobieski jest dyrektorem szpitala od 20 marca.   

  • Konin. Bez zmian w szpitalu. Konkurs na dyrektora rozstrzygnięty

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Dyrektor, dyrektorem , ale ludzi leczą lekarze ! Przynajmniej powinni !
Dodano: 25.03.2017 04:38    Przez: ~PT
W porządku gość ma szacunek dla ludzi w przeciwieństwie do "trudnego" poprzednika z Gniezna.
Dodano: 24.03.2017 20:33    Przez: ~Swój
Czy cos sie zmieni na lepsze w szpitalu?
Dodano: 24.03.2017 20:13    Przez: ~Pn
Panie dyrektorze, jest panu wiadomo o tym, że pielęgniarka zamiast zajmować się pacjentem , bardzo dużo czasu poświęca na wprowadzanie danych do komputera o tym, ile pacjent dostał tabletek. Czy wprowadzaniem tych danych nie powinna zajmować się inna osoba? Komputer wielokrotnie jest ważniejszy od pacjenta! Ta sytuacja jest chora i powinna jak najprędzej, być uzdrowiona w konińskim szpitalu!
Dodano: 25.03.2017 13:45    Przez: ~medyczka
Zlikwidować Opłatę za parking przed szpitalem w koninie!!! To jest karygodne aby płacić za postój przed Szpitalem!!!
Dodano: 25.03.2017 10:38    Przez: ~Koninianin

KOMENTARZE

Czy cos sie zmieni na lepsze w szpitalu?
Dodano: 24.03.2017 20:13    Przez: ~Pn
Zmieni się wysokość wynagrodzenia dla dyrektora w stosunku do PO dyrektora.
Dodano: 24.03.2017 20:38    Przez: ~xyz
Mam nadzieję,że POzbędzie się tej wiecznie panującej naczelnej piguły z PEESELU-ŻENADA
Dodano: 24.03.2017 23:44    Przez: ~EMERYTKA
W tytule masz odpowiedz.
Dodano: 26.03.2017 14:05    Przez: ~:)
Do ''emerytki'' ja też mam taką nadzieję ! Żenujące jest to ile ta PEESELOWSKA "piguła" zarabia -spójrzcie na oświadczenia majątkowe i dochody radnych powiatu (wróbel) KPINA !!!!!
Dodano: 23.07.2018 15:49    Przez: ~POgonić
W porządku gość ma szacunek dla ludzi w przeciwieństwie do "trudnego" poprzednika z Gniezna.
Dodano: 24.03.2017 20:33    Przez: ~Swój
Ale lalka masakra
Dodano: 24.03.2017 20:55    Przez: ~Poznan
Podwyszka parkingu kolo szpitala ludzie z paderewskiego chodza z buta pod biedrona zostawiaja auta I wieksze kolejki na sorze
Dodano: 24.03.2017 21:20    Przez: ~Blle
Czyli dalej POsranie będzie .
Dodano: 24.03.2017 22:13    Przez: ~wawa
Pan Sobieski miał 3 pieski czerwony,zielony,niebieski
Dodano: 24.03.2017 22:28    Przez: ~Susi
Dyrektor, dyrektorem , ale ludzi leczą lekarze ! Przynajmniej powinni !
Dodano: 25.03.2017 04:38    Przez: ~PT
A ja zaświecę wszystkie żarówy i włączę wszystkie odbiorniki energii na maksa.
Dodano: 25.03.2017 10:03    Przez: ~ajak
Dobrze gdyby był naprawdę dostępny dla ludzi , potrafił wysłuchać i podjąć odpowiednie dezycje. Najgorszym dyrektorem w szpitalu to był chyba ten co pracuje jako kierownik prawdopodonie w wodociągach. Ten to już był naprawdę typ .
Dodano: 25.03.2017 10:13    Przez: ~pacjentka
Zlikwidować Opłatę za parking przed szpitalem w koninie!!! To jest karygodne aby płacić za postój przed Szpitalem!!!
Dodano: 25.03.2017 10:38    Przez: ~Koninianin
To skandal żeby personel płacił za parking wręcz żenada,może pan dyrektor rozwiąże ten problem.
Dodano: 25.03.2017 16:19    Przez: ~Pracownicy
Panie dyrektorze, jest panu wiadomo o tym, że pielęgniarka zamiast zajmować się pacjentem , bardzo dużo czasu poświęca na wprowadzanie danych do komputera o tym, ile pacjent dostał tabletek. Czy wprowadzaniem tych danych nie powinna zajmować się inna osoba? Komputer wielokrotnie jest ważniejszy od pacjenta! Ta sytuacja jest chora i powinna jak najprędzej, być uzdrowiona w konińskim szpitalu!
Dodano: 25.03.2017 13:45    Przez: ~medyczka
Słusznie, popieram.
Dodano: 25.03.2017 15:51    Przez: ~Pacjent
To prawda. Pielęgniarki nawet gdyby bardzo chciały to nie są w stanie 100% czasu przeznaczyć na pacjenta, bo ciągle coś muszą wpisywać do komputera i papierków. Pacjenci denerwują się i mają rację, że pielęgniarki ciągle "grzebią" w komputerze lub papierach, ale nie pomyślą, że to nie wymysł pielęgniarek. Nie wiem co to jest teraz w szpitalu personel pielęgniarski, który wiele lat uczył się jak robić zastrzyki, podłączać kroplówki, podawać leki itd., czy rzesza sekretarek?
Dodano: 25.03.2017 16:35    Przez: ~Uważny pacjent
O proszę i personel się odezwał! I znów narzeka ech.... No nic dziwnego, że pielęgniarki narzekają bo dla nich myszka to ta pod słomą co ser wyjada:) Kiedy Konin przestanie być prowincją, komputer zacznie być normalką, do miasta wkroczy 21 wiek a pielęgniarki i lekarze się uśmiechną? W dzisiejszych czasach wszyscy w firmach pracujemy na komputerach, ale może nowy dyrektor ma przywrócić maszyny do pisania a szpital zacznie zarabiać na wycieczkach pod tytułem "powrót do przeszłości"? Żenada!
Dodano: 26.03.2017 01:04    Przez: ~myszka miki
Do Myszka Miki: pracuję w firmie przy komputerze i właśnie dlatego wiem, że wymaga to skupienia, aby bzdur nie wpisać. W przypadku pielęgniarek nikt nie napisał, że ona tego nie potrafią tylko, że mają się zajmować pacjentami, a nie sprawami stricte administracyjnymi. Jeżeli pomylą się podczas wpisywania np. leków albo jakiego nie wpiszą, bo chory będzie potrzebował nagłej pomocy albo zwyczajnie będzie chciał o czymś z pielęgniarką porozmawiać to kto za to odpowie? Wówczas będziesz wielce oburzony(a) na pielęgniarki, że popełniły błąd. Ty jesteś faktycznie Myszka Miki - bo to co piszesz to bajka.
Dodano: 26.03.2017 11:02    Przez: ~Uważny pacjent
Pielegniarka to taka sprzataczka w szpitalu przy pacjencie jaki jest problem rozdac tabletki wymyc pacjenta z kupy czy nakarmic albo pobrac krew? Byle debil po podstawowce moze to robic. A panosza sie strajkuja chca podwyszki zarabiaja po 3 tys na reke i srajki ciagle bo chca tyle co lekarze tak zaraz bedzie ze nocki na nockach 90% śpi wiec robota to jest lekka widzialem jak jest ploty przed tv i jak pacjent wexmie guzik wcisnie to zal ze trzeba dupe ruszyc i pretensje ze rodzina ma myc i karmic....