Dzisiaj jest niedziela 19 stycznia 2020, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19855) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Gołuchowem też na remis. Bramka testowanego zawo ... (0)To się po prostu opłaca! Porozumienie w sprawie zi ... (4)

PiS przed wyborami samorządowymi. Poseł koordynatorem okręgu

Dodano: 28.03.2017 08:46

Poseł Krzysztof Ostrowski z PiS został koordynatorem wyborów samorządowych w okręgu konińsko – gnieźnieńskim.

Decyzją przewodniczącego Komitetu Prawa i Sprawiedliwości Joachima Brudzińskiego, poseł Krzysztof Ostrowski został powołany na koordynatora okręgowego w ramach Wojewódzkiego Zespołu Samorządowego. Poseł nominację otrzymał z rąk prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. We współpracy z koordynatorem wojewódzkim Tomaszem Ławniczakiem oraz koordynatorami obwodowymi, którzy w najbliższym czasie zostaną powołani w każdym powiecie, będą odpowiadali za przygotowanie PiSu do wyborów samorządowych w okręgu konińsko - gnieźnieńskim. Ich pierwszym zadaniem jest sporządzenie raportu otwarcia na wybory samorządowe. Ma on być gotowy do 30 czerwca br.

W sąsiednich okręgach koordynatorami zostali: Szymon Szynkowski vel Sęk (Poznań, pow. poznański), Marcin Porzucek (Piła, Oborniki), Piotr Kaleta (Kalisz, Leszno).   

 

  • PiS przed wyborami samorządowymi. Poseł koordynatorem okręgu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PiS Konin,   wybory samorządowe,   Krzysztof Ostrowski,   poseł PiS,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Niestety Konin nie ma szczęścia do dobrych gospodarzy / prezydentów i zastępców/. Czas po roku 89 to czas stracony dla miasta. Brak szerszego spojrzenia na gospodarkę, brak wizji rozwoju regionu zaskutkował tym w jakim miejscu jesteśmy. Energetyka z kopalnią leżą, brak przemysłu lekkiego, motoryzacyjnego, przy takim położeniu nie pomyślano o bazie magazynowej. Nie poszukano niczego alternatywnego dla kopalni i elektrowni. Najzdolniejsza młodzież odpływa z miasta. Władza ożywiała się pod koniec kadencji inwestując tak naprawdę tylko w kiełbasę wyborczą / świecidełka i duperele dawały głosy wyborców/. Idea jest taka : wygrać i przetrzymać kadencję za dobrą pensję.
Dodano: 28.03.2017 11:23    Przez: ~Andy
Wyścig do korytka czas zacząć,zawody w obiecanki gruszek na wierzbie otwarte
Dodano: 28.03.2017 10:56    Przez: ~wyborca
Co to ma do rzeczy, Elektrownie zostały sprzedane przez rządy AWS i ówczesnego ministra skarbu tegoż rządu Emila Wąsacza. Ile masz lat, nie wiesz tego ?
Dodano: 28.03.2017 12:21    Przez: ~Energetyk
Lista kandydatów PIS musi być wolna od TW sb i ORMO .Jak to będzie spełnione to będzie zwycięstwo.Wiem że niektórym członkom PIS i radnym się to nie podoba,ale innego wyjścia niema .Oczyścić dom ze śmieci dzieci! to prorocze słowa księdza Robaka z Pana Tadeusza.
Dodano: 28.03.2017 14:27    Przez: ~Zofia
PiS ma w Koninie przej...ane,likwidacja sektora energetycznego się zemści.
Dodano: 28.03.2017 09:49    Przez: ~dżordż

KOMENTARZE

Nie znamy gościa. Nie gadamy z nim. Nam pasuje wąsata kierowniczka.
Dodano: 28.03.2017 09:20    Przez: ~Pajacyki
Lista kandydatów PIS musi być wolna od TW sb i ORMO .Jak to będzie spełnione to będzie zwycięstwo.Wiem że niektórym członkom PIS i radnym się to nie podoba,ale innego wyjścia niema .Oczyścić dom ze śmieci dzieci! to prorocze słowa księdza Robaka z Pana Tadeusza.
Dodano: 28.03.2017 14:27    Przez: ~Zofia
Podaj nazwiska członków PIS związane z SB i ORMO .Podobno to są jakieś kobiety?Czy ktoś wie?
Dodano: 28.03.2017 16:20    Przez: ~popieram
Łajdactwo rodem z SB włazi do każdej organizacji!
Dodano: 28.03.2017 16:25    Przez: ~mame
PiS ma w Koninie przej...ane,likwidacja sektora energetycznego się zemści.
Dodano: 28.03.2017 09:49    Przez: ~dżordż
Przyjacielu, ten sektor został sprywatyzowany /zlikwidowany / za PO, gdy mówiono, że rynek sam się obroni. No i się obronił...A gdy przyjechał do elektrowni szef PiS, to nie wpuściliście go nawet do waszych sprywatyzowanych firm. A teraz lament?
Dodano: 28.03.2017 12:20    Przez: ~Ania
Co to ma do rzeczy, Elektrownie zostały sprzedane przez rządy AWS i ówczesnego ministra skarbu tegoż rządu Emila Wąsacza. Ile masz lat, nie wiesz tego ?
Dodano: 28.03.2017 12:21    Przez: ~Energetyk
avatar Kochana Aniu(domniemam, że się nie pogniewasz o wstępniaka)-jesteś przecież przedstawicielką płci pięknej. Czy ty nie rozumiesz, że nie wpuszczono konusa i to z jednego powodu- mieli nie wykoszoną trawę i mógł w niej zginąć, albo się zagubić(normalny Smoleńsk i to pod Koninem). To był podstawowy powód nie wpuszczenia kurdupla na teren elektrowni.
Dodano: 28.03.2017 20:33    Przez: Krewa
za komuny było lepi:( Komuno wróc ;(
Dodano: 28.03.2017 09:56    Przez: ~komunista
nie p***rol
Dodano: 28.03.2017 23:16    Przez: ~XYZ
Brawo dla PiS i dobrej zmiany.Tylko szybciej zróbcie porządek z tą bandą,która okradała Polskę.
Dodano: 28.03.2017 10:17    Przez: ~oleńka
Czyli musieliby zrobić porządek sami ze sobą tak? Przecież piotrowicze, kryże, tw wolfgang, sami się nie usuną, dalej ruski szpion maciar i jego salceson misiek itd itp. Na rozebane limuzyny wydali już więcej niż po na ośmiorniczki nie mówiąc o pzu i innych spółkach skarbu państwa obsadzanych przez pis jak stonka. A minister szyszka co nie potrafi wpisać do rozliczenia majątkowego poprawnie swoich włości i stodoły za bańkę!!!????? To są dopiero złodzieje tamci brali łyżeczkami ci się nie szczypią wp***rzielają szypą z koryta....
Dodano: 30.03.2017 09:19    Przez: ~late
avatar Czas oczyścić miasto z czerwono-różowych odchodów.Czas skończyć z marazmem ,tą degrengoladą, lata rządów w mieście pozdradziecko stołowego bagna doprowadziły w praktyce do upadku miasta i regionu ,symbolem tego politycznego szamba jest upadek energetyki a ich logo to rozpadający się budynek Konwartu.Trzeba mieć albo interesy z tym bagnem,być w rodzinnym układzie albo zwyczajnie być nienormalnym by na taki syf znowu zagłosować.
Dodano: 28.03.2017 10:21    Przez: Tomasz Kobrzycki
Nie ma większego chama na tym portalu jak Kobrzycki. Wypaczony człowiek.
Dodano: 28.03.2017 11:06    Przez: ~Antyoszołom
sprzedac żydom.
Dodano: 28.03.2017 14:09    Przez: ~semp
avatar Łamiący konstytucję maliniak(chwilowo pełniący obowiązki biesiadnika pałacu namiestnikowskiego), ośmieszający ten nadwiślański kraik obecny reżym pod nadzorem marionetki kurdupla(beci), czy małpa z brzytwą, która twierdzi, że pomiędzy drzewami można latać i to zupełnie bezpiecznie-np TU-154M, to na nich, czy przez nich wybranych parszywców mają głosować mieszkańcy? Może to i prawdziwe i popierane przez jakichś zaprzańców, ale to nie jest możliwe, o czym wie i to nie tylko kobrzycki.
Dodano: 28.03.2017 20:43    Przez: Krewa
Wyścig do korytka czas zacząć,zawody w obiecanki gruszek na wierzbie otwarte
Dodano: 28.03.2017 10:56    Przez: ~wyborca
A z jakiej partii jest obecny prezydent i z jakiej sie wywodzi? Ktos mi odpowie. Pytam poważnie nei troluje.
Dodano: 28.03.2017 11:09    Przez: ~gieniu
i zamiast odpowiedziec to minusy. Minusujecie bo sie wstydzicie napisac, czy poprostu lubicie czerwony kolor?
Dodano: 28.03.2017 11:30    Przez: ~gieniu
Dobrze wiesz, że jest bezpartyjny. Wiec Twoje pytanie jest głupie. Gdybyś zapytał z z jaką opcją obecnie sympatyzuje, jaką wspiera i jaka wspiera jego to byłoby nad czym dyskutować. Ale dyskutowanie z marną prowokacją?
Dodano: 28.03.2017 11:44    Przez: ~Piesek preriowy
gieniu, mieszkasz w Polsce, jesteś Polakiem ?
Dodano: 28.03.2017 11:46    Przez: ~Gienia
Niestety Konin nie ma szczęścia do dobrych gospodarzy / prezydentów i zastępców/. Czas po roku 89 to czas stracony dla miasta. Brak szerszego spojrzenia na gospodarkę, brak wizji rozwoju regionu zaskutkował tym w jakim miejscu jesteśmy. Energetyka z kopalnią leżą, brak przemysłu lekkiego, motoryzacyjnego, przy takim położeniu nie pomyślano o bazie magazynowej. Nie poszukano niczego alternatywnego dla kopalni i elektrowni. Najzdolniejsza młodzież odpływa z miasta. Władza ożywiała się pod koniec kadencji inwestując tak naprawdę tylko w kiełbasę wyborczą / świecidełka i duperele dawały głosy wyborców/. Idea jest taka : wygrać i przetrzymać kadencję za dobrą pensję.
Dodano: 28.03.2017 11:23    Przez: ~Andy
Popieram mądre komentarze.
Dodano: 28.03.2017 11:50    Przez: ~Władek
avatar Mieszkańcy Konina i włodarze tego miasta myślą w identyczny sposób więc po co władza ma się przeciwstawiać się mieszkańcom? Jesteśmy zapatrzeni w kopalnie jak w Boga. Wystarczy poczytać komentarze przy artykułach o kopalni. Nikt tam nie martwi się, że Ościsłowo ma tak marne złoża które starczą na 10 lat. Nikt się nie martwi co będzie za kolejne 10 lat. Dziura ma być i już a 10 lat to wieczność. A dziesięć lat przeleci nie wiadomo kiedy i znowu będą żenujące teksty o zabieraniu dzieciom „górników” chleba? Nikt z komentujących obrońców kopalni nie zaapelował o szukanie innych rozwiązań, inwestorów, aby za 10 lat nie być w podobnej sytuacji. Konin żyje jak menel- z dnia na dzień i nie tylko mityczna władza jest winna, ale głównie zwykli mieszkańcy mieszkańcy.
Dodano: 28.03.2017 12:41    Przez: Urlich von Jungingen
Chleba naszego powszedniego .Amen. Andy i Urlich dzięki za merytoryczne komentarze.
Dodano: 28.03.2017 12:54    Przez: ~benson
avatar Te 155 zł do ZUS to twoja przyszła emerytura żeby ci dzieci przymusowej eutanazji kretynie niezrobiły
Dodano: 28.03.2017 16:28    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki, znowu masz loty jak Antoni? Do którego wpisu się odnosisz, w żadnym nie ma mowy o jakimś 155 zł
Dodano: 28.03.2017 17:05    Przez: ~Piesek preriowy
Widzisz Kobrzycki jak ty nie rozumiesz lub nie chcesz rozumieć...to co ja płacę teraz do zusu to idzie na obecne emerytury ,a nie na moją,bo w Polsce istnieje system emerytalny pokoleniowy,na moją emeryturę miało płacić 3 miliony młodych ludzi którzy wyjechali z tego kraju. Zus jest bankrutem a ja płacę pod przymusem,bo z miłą chęcią bym się wypisał z zusu i sam zadbał o swoją przyszłość na starość,ale takiej opcji nie ma.Poza tym jak umrę w wieku 65 lat to wszystkie składki co płaciłem przez 30 lat zabierze państwo,o moje dziecko się nie martw ma się dobrze. Za to ty nie masz dzieci ,podejrzewam ,że nawet nie pracujesz tylko mamusia Ciebie utrzymuje,po prostu sobie żyjesz i jesteś ...może to i dobrze ,że genów nie przekażesz.
Dodano: 28.03.2017 20:04    Przez: ~benson
Startuj Andy! Zamiast wymadrzać się anonimowo na LM. Jak żeś taki mądry rządź i dziel...
Dodano: 28.03.2017 20:07    Przez: ~Wyborca
PIS ,WIECEJ UKRADL PRZEZ ROK NIZ PO PRZEZ OSIEM LAT
Dodano: 28.03.2017 12:07    Przez: ~OKI
Z matematyką kłopot?
Dodano: 28.03.2017 12:23    Przez: ~Janek
Co Ci ukradł ? Dał matkom po 500 zł na dziecko, PO nie dało złotówki. 8 lat pazernej prywatyzacji sektora państwowego, ile ludzi poszło na bruk ?
Dodano: 28.03.2017 12:30    Przez: ~Sowa i przyjaciele
Żeby komuś dać, trzeba komuś zabrać(zabieranie to też kradzież,tylko zgodna z przepisami) ,rząd nie ma swoich pieniędzy.Zabiera ludziom w podatkach.Od stycznia przedsiębiorcy płacą do Zusu o 155zł więcej niż rok temu. Ale ty tego i tak nie zrozumiesz.
Dodano: 28.03.2017 14:12    Przez: ~benson
Najwyzszy czas przewietrzyc Konin od POstkomuny skonczyc z chamstwem cynizmem itp. Juz wybory nie beda falszowane gdzie nedzne PSL z POparciem zaledwie 5% w wyborach nagle mialo 21% najciezsza i najbardzjej bolesna operacja to odrywanie ryji od koryta PRECZ Z CZERWONYMI NIECH ZYJE POLSKA
Dodano: 28.03.2017 12:25    Przez: michal krol
a może konin oddać we władanie tej klerykalno-kołtuńskiej siczy z pod konińskiej miejscowości.
Dodano: 28.03.2017 20:59    Przez: ~rokita
Szanowny Panie skoro mowa o fałszowaniu wyborów to niech pan przedstawi dowody, a nie schowany za monitor komputera wypisuje brednie wyssane z palca oraz propagandę, partii która też nie dowiodła o fałszerstwie wyborów. widząc formę, Pana wypowiedzi, to jest to jeszcze, na etapie szkoły podstawowej lub gimnazjum, całe życie jeszcze przed Panem które przyniesie chwile radości ,smutku i podejmowania życiowych decyzji.
Dodano: 29.03.2017 10:49    Przez: ~Rozsądny
1 z 2
12>>