Dzisiaj jest piątek 13 grudnia 2019, imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20500) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 1oC
Jutropogoda
3 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młoda Prawica charytatywnie. Pomoc dla konińskiego ... (1)Siatkarska kolejka: Derby regionu. Czy SPS zrewanż ... (0)

Jakie korzyści mają stali klienci firm pożyczkowych?

Materiał promocyjny

Dodano: 19.04.2017 13:08

Przeglądając oferty pożyczek online można odnieść wrażenie, że na najwięcej korzyści mogą liczyć nowi klienci, ponieważ niemal każda firma oferuje im tzw. pożyczki za darmo. Warunki drugiej pożyczki nie są już aż tak atrakcyjne, dlatego pojawia się pytanie, czy zaciągając kolejne zobowiązania w tej samej firmie, można liczyć na jakiekolwiek korzyści? Jak się okazuje, jak najbardziej. Większość firm docenia swoich stałych i rzetelnych klientów, w zamian za lojalność oferując im szereg korzyści przy zaciąganiu każdej kolejnej pożyczki.


Wyższa kwota kolejnej pożyczki

Choć większość pożyczkodawców oferuje swoim nowym klientom darmowe pożyczki, to jednak są one w ograniczonej wysokości. Dopiero przy zaciąganiu kolejnej pożyczki można liczyć na większą kwotę. Taka polityka firm pożyczkowych jest zrozumiała, ponieważ pierwsza pożyczka jest swego rodzaju testem dla obu stron: pożyczkobiorca ma okazję przekonać się jak działa pożyczka online w danej firmie, natomiast pożyczkodawca sprawdzić rzetelność swojego nowego klienta.

Poniżej przedstawiamy, jak wyglądają maksymalne kwoty pierwszych i kolejnych pożyczek w wybranych firmach:

Nazwa firmy Maksymalna kwota
I pożyczki
Maksymalna kwoty
kolejnych pożyczek
Lendon 2500 zł 5000 zł
NetCredit 2000 zł 4000 zł
Extraportfel 2000 zł 5000 zł
Pożyczkomat 1500 zł 4000 zł
Alfa Kredyt 1500 zł 3000 zł

 W niektórych firmach wzrost kwoty następuje z każdą kolejną pożyczką. Takie poziomy pożyczkowe dla stałych klientów stosuje np. Filarum:

  • I pożyczka – do 1000 zł
  • II pożyczka – do 2000 zł
  • III pożyczka – do 2500 zł
  • IV pożyczka – do 3000 zł
  • V pożyczka – do 3500 zł
  • VI i kolejna pożyczka – do 4000 zł


Dłuższy termin spłaty

Wśród pożyczkodawców są również takie firmy, które dla swoich lojalnych klientów oferują oprócz wyższej kwoty każdej kolejnej pożyczki, także dłuższy termin jej spłaty. Przykładem takiej firmy jest Money Man.

Firma proponuje swoim klientom każdą następną pożyczkę w wyższej kwocie, a przy osiągnięciu czwartego Poziomu także możliwość spłaty ratalnej.

Pożyczka Poziom Start – od 100 do 1000 zł na okres do 61 dni

Pożyczka Poziom Super Start – od 1050 do 1500 zł na okres do 61 dni

Pożyczka Poziom Mega – od 1550 do 2000 zł na okres do 61 dni

Pożyczka Poziom Turbo – od 2050 zł do 4000 zł na okres od 2 do 4 miesięcy

Pożyczka Poziom Superturbo – od 4050 zł do 5000 zł na okres od 5 do 6 miesięcy

Warunkiem skorzystania z preferencyjnych warunków przy kolejnej pożyczce jest terminowa spłata poprzedniej.


Atrakcyjne zniżki na kolejną pożyczkę

Szybka Gotówka

Stali klienci tej firmy mogą korzystać z jednego z najlepszych obecnie programów lojalnościowych, ponieważ wiążą się one z konkretnymi korzyściami finansowymi. Najważniejszy program dla stałych klientów nazywa się „Co piąta pożyczka za darmo” i jest przeznaczona dla osób, które regularnie co miesiąc zaciągają pożyczkę w Szybkiej Gotówce oraz spłacają ją w wyznaczonym terminie. Dzięki temu ich 5, 10, 15, 20 i każda kolejna co piąta pożyczka jest darmowa.

Dodatkowe zniżki na kolejną pożyczkę można otrzymać za polecenie Szybkiej Gotówki znajomemu. Za każdego znajomego otrzymuje się 40 zł zniżki, a więc im więcej znajomych skorzysta z Szybkiej Gotówki, tym tańszą kolejną pożyczkę może zaciągnąć osoba polecająca.

Wonga

Wonga proponuje swoim klientom tzw. Program Korzyści. Aby móc z niego skorzystać należy:

  • spłacać kolejne pożyczki w terminie,
  • dbać o dobrą historię kredytową w BIK i Biurach Informacji Gospodarczej,
  • brać udział w kursach edukacyjnych na platformie Kapitalni.org.

Spełniając powyższe warunki można awansować do wyższego segmentu w Programie Korzyści i tym samym korzystać z preferencyjnych warunków kolejnych pożyczek. Zniżki z tego tytułu wyglądają następująco:

Segment Plus -26%

Segment Premium -38%

Segment Max -45%

Jak widać, stali i rzetelni klienci są doceniani przez wiele firm pożyczkowych, ale trzeba uczciwie przyznać, że tak naprawdę tylko w nielicznych można za lojalność mieć korzyści finansowe w postaci zniżek lub darmowej pożyczki.

  • Jakie korzyści mają stali klienci firm pożyczkowych?

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pieniędze,   pożyczka,   finanse,   kredyt

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Te parabanki i szybkie pożyczki...największe g...o!można się w taką spiralę wkręcić że masakra. Powinni tego zakazać i promować. Najpewniejsza firma to iść do normalnego Banku.
Dodano: 19.04.2017 14:08    Przez: ~filip
Do czego doprowadzili rządzący w tym kraju?! Jak można pożyczać 1500 zł??!! Tyle to powinien mieć każdy przeciętnie zarabiający obywatel po opłaceniu wszystkich rachunków! Problem w tym, że my tyle zarabiamy...a żydowskie banki żywią się tym
Dodano: 19.04.2017 17:43    Przez: ~obywatel

KOMENTARZE

Te parabanki i szybkie pożyczki...największe g...o!można się w taką spiralę wkręcić że masakra. Powinni tego zakazać i promować. Najpewniejsza firma to iść do normalnego Banku.
Dodano: 19.04.2017 14:08    Przez: ~filip
Do czego doprowadzili rządzący w tym kraju?! Jak można pożyczać 1500 zł??!! Tyle to powinien mieć każdy przeciętnie zarabiający obywatel po opłaceniu wszystkich rachunków! Problem w tym, że my tyle zarabiamy...a żydowskie banki żywią się tym
Dodano: 19.04.2017 17:43    Przez: ~obywatel
Witam! Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią 22 388 88 88* lub chataW razie pytań jestem do dyspozycjiTomasz | Ekspe ...
Dodano: 18.05.2017 19:22    Przez: ~oewonga
Nie wszyscy mogą wziąć kredyt w banku, a czasem kiedy pieniążki potrzebne na krótki czas to wogóle bez sensu. Najlepiej darmowa pożyczka, ofert takich nie brakuje jak tu widać - , oddajesz w terminie i żadnych kłopotów
Dodano: 24.01.2018 17:15    Przez: ~lol

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.