Dzisiaj jest wtorek 12 listopada 2019, imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19125) SPORT FORUM FIRMY (5411) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
7 / 7oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hejosz przechodzi na zawodowstwo. Celuje w mistrzo ... (0)Premier przyjął rezygnację wojewody Zbigniewa Hoff ... (0)

Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym

Dodano: 21.04.2017 08:52
Źródło: LM.pl

Dziesięć drużyn wzięło udział w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Zwyciężyli przedstawiciele jednej ze szkół w Słupcy.

Turniej odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Koninie. W jego organizacji współuczestniczyła Komenda Miejska Policji w Koninie, OSP Konin Chorzeń i Inspekcja Transportu Drogowego. Uczestnicy zawodów musieli napisać test z zasad i przepisów ruchu drogowego oraz historii motoryzacji. Poza tym wzięli udział w jeździe sprawnościowej na torze samochodowym i motorowerowym, a ponadto z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Z dziesięciu startujących w turnieju drużyn, najlepsi okazali się reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych im. gen. W. Sikorskiego w Słupcy. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie, a trzecie II LO w Koninie.

W finale wojewódzkim wystartuje pięć szkół z Konińskiego: Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, Zespół Szkół Zawodowych w Słupcy, Zespół Szkół Technicznych w Turku i Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Finałowe zmagania już 25 maja w WORD Konin.  

 

fot. WORD Konin

  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.