Dzisiaj jest poniedziałek 23 kwietnia 2018, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (26412) SPORT FORUM FIRMY (5168) PRACA (92) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piknik patriotyczny - sportowy. Same ważne i rados ... (20)Stare Miasto. Poszukiwanie dialogu podczas debat o ... (8)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju mot ...

Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym

Dodano: 21.04.2017 08:52
Źródło: LM.pl

Dziesięć drużyn wzięło udział w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Zwyciężyli przedstawiciele jednej ze szkół w Słupcy.

Turniej odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Koninie. W jego organizacji współuczestniczyła Komenda Miejska Policji w Koninie, OSP Konin Chorzeń i Inspekcja Transportu Drogowego. Uczestnicy zawodów musieli napisać test z zasad i przepisów ruchu drogowego oraz historii motoryzacji. Poza tym wzięli udział w jeździe sprawnościowej na torze samochodowym i motorowerowym, a ponadto z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Z dziesięciu startujących w turnieju drużyn, najlepsi okazali się reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych im. gen. W. Sikorskiego w Słupcy. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie, a trzecie II LO w Koninie.

W finale wojewódzkim wystartuje pięć szkół z Konińskiego: Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, Zespół Szkół Zawodowych w Słupcy, Zespół Szkół Technicznych w Turku i Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Finałowe zmagania już 25 maja w WORD Konin.  

 

fot. WORD Konin

  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Młodzież z czterech powiatów w turnieju motoryzacyjnym

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.