Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19674) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (4)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (0)

Brzeźno. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana

Dodano: 28.04.2017 22:45
Źródło: LM.pl

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w miniony piątek, tuż przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 92 w Brzeźnie, w gminie Krzymów.

- Doszło tam do zderzenia trzech samochodów, w tym dwóch osobowych: audi i opla oraz dostawczego iveco. Uszkodzone samochody blokowały pas drogi w kierunku Konina. W wyniku zderzenia, audi się zapalił. Z obrażeniami ciała do szpitala przetransportowano pasażerkę opla – poinformował Sebastian Andrzejewski, rzecznik PSP w Koninie.

W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Brzeźno.

Dziękujemy internaucie za zdjęcia

Brzeźno. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana
Slajd 1/8

Brzeźno. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana

slajd 1 z 8

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w miniony piątek, tuż przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 92 w Brzeźnie, w gminie Krzymów.

Brzeźno. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana

slajd 2 z 8

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w miniony piątek, tuż przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 92 w Brzeźnie, w gminie Krzymów.

Brzeźno. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana

slajd 3 z 8

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w miniony piątek, tuż przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 92 w Brzeźnie, w gminie Krzymów.

Brzeźno. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana

slajd 4 z 8

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w miniony piątek, tuż przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 92 w Brzeźnie, w gminie Krzymów.

Brzeźno. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana

slajd 5 z 8

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w miniony piątek, tuż przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 92 w Brzeźnie, w gminie Krzymów.

Brzeźno. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana

slajd 6 z 8

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w miniony piątek, tuż przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 92 w Brzeźnie, w gminie Krzymów.

Brzeźno. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba poszkodowana

slajd 7 z 8

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w miniony piątek, tuż przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 92 w Brzeźnie, w gminie Krzymów.

następny slajdpoprzedni slajd

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tak się kończy wyprzedzanie za wszelką cenę żeby przeskoczyć o jedno auto jak się uda to o dwa ..... Tym razem nie udało się....
Dodano: 29.04.2017 02:56    Przez: ~Trw
avatar Dokładnie tak, nie dalej jak wczoraj na wylotówce z Kalisza kierujący autem na konińskich numerach wyprzedził mnie na ciągłej i zrobił wcinkę, ponieważ jechałem w kolumnie i inne auto było przede mną. Potem zrobił jeszcze kilka takich wcinek, raz zmuszając jadącego z przeciwka do gwałtownego hamowania. Ja nie wyprzedzałem, ponieważ w ten wyjątkowy przed-długo weekendowy dzień o godzinie 16:00 był taki ruch, że nie miało to sensu. Po 45 minutach był na przeprawie 4 samochody przede mną a na światłach na Kleczewskiej staliśmy obok siebie. Niestety niektórzy nie mają za grosz wyobraźni za to mają za dużo agresji i chęci niezdrowej rywalizacji.
Dodano: 29.04.2017 09:12    Przez: Urlich von Jungingen
Policja ma dziś akcję. Suszy jak szalona a tu taki wypadek. Więc czy te alcje są skuteczne?
Dodano: 29.04.2017 06:26    Przez: ~Zofia Lorenc
Kilka godzin od zdarzenia mógłby już zostać zaktualizowany artykuł. Chyba, że jeszcze droga jest zablokowana...
Dodano: 29.04.2017 04:21    Przez: ~brzeziniak
tak na tej trasie ostatnio tir mnie wyprzedzal bylo ograniczenie 60 ale tira nie obowiazuje i na CB wyzywal jak to osobówki sie wleką, prawie do rowu mnie zepchnął. wiecej nie oznakowanych radiowozów na tej trasie.
Dodano: 29.04.2017 08:02    Przez: ~Jacek

KOMENTARZE

Zabrać im prawa jazdy
Dodano: 28.04.2017 23:21    Przez: ~Filip
a co mu dałeś prawo jazdy !!! debil
Dodano: 29.04.2017 02:30    Przez: ~jag
Policja ma dziś akcję. Suszy jak szalona a tu taki wypadek. Więc czy te alcje są skuteczne?
Dodano: 29.04.2017 06:26    Przez: ~Zofia Lorenc
Na szczęście to tylko ćwiczenia były.
Dodano: 29.04.2017 16:14    Przez: ~Nowak
Tak się kończy wyprzedzanie za wszelką cenę żeby przeskoczyć o jedno auto jak się uda to o dwa ..... Tym razem nie udało się....
Dodano: 29.04.2017 02:56    Przez: ~Trw
avatar Dokładnie tak, nie dalej jak wczoraj na wylotówce z Kalisza kierujący autem na konińskich numerach wyprzedził mnie na ciągłej i zrobił wcinkę, ponieważ jechałem w kolumnie i inne auto było przede mną. Potem zrobił jeszcze kilka takich wcinek, raz zmuszając jadącego z przeciwka do gwałtownego hamowania. Ja nie wyprzedzałem, ponieważ w ten wyjątkowy przed-długo weekendowy dzień o godzinie 16:00 był taki ruch, że nie miało to sensu. Po 45 minutach był na przeprawie 4 samochody przede mną a na światłach na Kleczewskiej staliśmy obok siebie. Niestety niektórzy nie mają za grosz wyobraźni za to mają za dużo agresji i chęci niezdrowej rywalizacji.
Dodano: 29.04.2017 09:12    Przez: Urlich von Jungingen
Bycie w tych czasach debilem to przywilej ;)
Dodano: 01.05.2017 00:17    Przez: ~Dołącz do nas
Zgadzam się że agresja za kierownicą niczego dobrego nie daje, agresywna jazda także. Natomiast jadąc w kolumnie samochodów warto mieć na uwadze że skoro ktoś chce jechać szybciej to trzeba mu zostawić miejsce żeby miał gdzie się wkleić, jadąc zderzak w zderzak nie ma możliwości płynnego wyprzedzania, wystarczy jeden zawalidroga i tworzy się korek. To nie szybka jazda powoduyje wypadki tylko kiepscy kierowcy!
Dodano: 04.05.2017 07:38    Przez: ~uprzejmość na drodze przed
Kilka godzin od zdarzenia mógłby już zostać zaktualizowany artykuł. Chyba, że jeszcze droga jest zablokowana...
Dodano: 29.04.2017 04:21    Przez: ~brzeziniak
To chyba jasne, że kiedyś muszą odblokować. W przypadku wypadku z ofiarami śmiertelnymi gdzie trzeba zbierać nadobniejsze dowody blokowanie drogi trwa do 4 godzin
Dodano: 29.04.2017 10:52    Przez: ~Mysleć, myślleć
tak na tej trasie ostatnio tir mnie wyprzedzal bylo ograniczenie 60 ale tira nie obowiazuje i na CB wyzywal jak to osobówki sie wleką, prawie do rowu mnie zepchnął. wiecej nie oznakowanych radiowozów na tej trasie.
Dodano: 29.04.2017 08:02    Przez: ~Jacek
TO czemu się wleczesz? Ograniczenie do 60 a ty jedziesz 38! Blokowanie drogi to też wykroczenie, Leśny dziadku
Dodano: 29.04.2017 08:47    Przez: ~Janusz, typowy
Koninscy kierowcy jeżdżą jak po polu , zero kultury ,zasad bezpieczeństwa ,a o zaniżonej prędkości na przeprawie np to już nie wspomnę
Dodano: 29.04.2017 09:23    Przez: ~Tak
A później narzekasz idąc do sklepu , że nie ma w nim jakiegoś produktu ...
Dodano: 29.04.2017 11:44    Przez: ~Ehh
jest mnóstwo kierowców którzy jadą poniżej dopuszczalnej prędkości i tamują ruch, przykład ul. Kolejowa, gigantyczne korki albo przejazd z prędkością max. 35km/h przy dozwolonym 50 km/h nie dziwie się że niektórzy nie wytrzymują i wyprzedzają - później są określani mianem wariatów ale nikt nie widzi przyczyny takiego zachowania a jest nią wlekący się gruchot ze ślimakiem za kierownicą.
Dodano: 04.05.2017 07:42    Przez: ~Powolna jazda rozprasza
Powinni wyłapać tych cwaniaków co myślą że droga jest ich
Dodano: 29.04.2017 12:37    Przez: ~bobek
Że co, jakie 5 złotych
Dodano: 29.04.2017 16:48    Przez: ~Marian Dupa.
Dobrze ze nie w starej rudej
Dodano: 29.04.2017 17:39    Przez: ~Onn
Brakuje Policjantów, na Polaka tylko bat, albo wysoka kara, inaczej się nie nauczy. Bierzmy przykład z takich państw jak np. Szwecja, Niemcy.
Dodano: 29.04.2017 17:56    Przez: ~Zenon
Wysoka kara w Niemczech? Dobre sobie. Może dla polaczka zarabiającego w PLN.
Dodano: 30.04.2017 22:54    Przez: ~jedź, zobacz.
Gienek, zejdź na lewy pas, bo za 15 kilometrów skręcamy w lewo. I nie jedź mi za szybko. Mistrzowie lewego pasa jadący 40 km/h.
Dodano: 29.04.2017 18:10    Przez: ~Xyz
pisaliscie ze cztery tz jednego ukradli