Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21483) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. W niedzielę przejdzie Marsz Pamięci Żołnier ... (1)Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a b ... (0)

Konin 2017. XIX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Materiał promocyjny

Dodano: 17.05.2017 11:40

W dniach 19-20 maja, już po raz dziewiętnasty zostanie zorganizowany Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa, największa impreza biegowa w naszym mieście, której organizatorami są Urząd Miejski w Koninie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wydarzenie organizowane jest pod Honorowym Patronatem Józefa NOWICKIEGO,  Prezydenta Miasta Konina. Jego celem są popularyzacja biegania jako jednej z form zdrowego stylu życia, integracja osób aktywnych ruchowo oraz promocja miasta.

W piątek, 19 maja na Stadionie MOSiR, przy ul. Dmowskiego, pomiędzy godzinami 9.00 a 15.30 rywalizować będą najmłodsi uczestnicy - dzieci i młodzież, pokonując trasy: 150, 1000 i 2000 metrów, w zależności od wieku.

W sobotę, 20 maja miłośnicy biegania będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów. Zawodnicy rozpoczną i zakończą rywalizację na Placu Wolności, gdzie znajdować się będą Start i Meta Biegu głównego. Trasa tradycyjnie prowadzić będzie ulicami Starego Konina.

Sponsorem Biegu od wielu lat jest Przedstawicielstwo UNIQA TU S.A. w Koninie, lider firm ubezpieczeniowych na rynku lokalnym od 25 lat, oferujące szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie i gospodarczych, profesjonalną obsługę także – co bardzo ważne – posprzedażową.

Charakter współpracy w organizacji biegu, to nie tylko polisa ubezpieczeniowa zapewniająca organizatorom i uczestnikom poczucie bezpieczeństwa, nie tylko udział finansowy, ale przede wszystkim czynne uczestnictwo w imprezie – na starcie biegu staną dyrekcja i pracownicy konińskiej jednostki obok Prezesów Zarządu UNIQA TU S.A.

Sporo atrakcji czeka na uczestników i kibiców tegorocznego Biegu Milowego Słupa. Wraz z partnerami przygotowaliśmy na sobotę, 20 maja od godziny 14.00 stoiska, na których będzie można zasięgnąć fachowej porady fizjoterapeuty, dietetyka czy trenera personalnego lub skorzystać z konsultacji żywieniowej i dietetycznego poczęstunku. Wraz z Personą Sport i innymi siłowniami z Konina, w jednym miejscu stworzyliśmy małe miasteczko fitnessu w celu uświadomienia uczestnikom i obserwatorom biegu, jak ruch i sport są ważne w naszym zdrowiu i życiu. Tego dnia oczywiście najważniejsza będzie aktywność fizyczna i dobra zabawa. Przed biegiem zaplanowaliśmy profesjonalną, wspólną rozgrzewkę, ponadto uczestnicy skorzystać będą mogli z usług masażystów.

W trakcie wydarzenia, w wielu konkursach - dzięki organizatorom, hojności sponsorów i partnerów Biegu można będzie zdobyć atrakcyjne nagrody. Prezentującymi szerokiej grupie biegaczy, kibiców i uczestników swoje produkty oraz inne usługi będą sponsor i partnerzy: UNIQA TU S.A., proARTi, MediaMarkt, Kupiec, PWiK, MPEC, WORD, Impexmetal S.A., Aluminium Konin, Natalia Przyprawy, WSCKZ i U w Koninie Zespół Szkół Medycznych, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie, Persona Sport, Strefa Sport & Fitnes, Forma Klub Fitnes, Poradnia Dietetyczna Od Nowa, Dr Desox, Tryton Pirotechnika, La PerleGabinet Dermokosmetyki Estetycznej i gabinety podologiczne Zdrowe Nogi, Hotel Atut, Marzena Pałasz Poradnictwo Dietetyczne, ZOZ i MP MED-ALKO.

Wiosna, to doskonały moment na wyznaczanie sobie sportowych celów na nowy sezon. Jednym z nich może być start w Ogólnopolskim Biegu Milowego Słupa. Dlatego zapraszamy Państwa do uczestnictwa i zapoznania się z informacjami o Biegu na stronie internetowej www.mosirkonin.pl.

  • Konin 2017. XIX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa
  • Konin 2017. XIX Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sport,   zdrowie,   bieganie,   bieg milowego słupa

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.