Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18315) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (21) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 8oC
Jutropogoda
18 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

Konin. Sprzedawała nielegalne papierosy na miejskim targowisku

Dodano: 12.05.2017 13:20
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci zatrzymali 24-latkę, która sprzedawała nielegalne papierosy na miejskim targowisku.

Mieszkanka Konina handlowała legalnie na targowisku przy ul. 11 Listopada. W czasie kontroli punktu handlowego, mundurowi znaleźli 4060 papierosów bez polskich znaków akcyzy i 2 kg krajanki tytoniowej. Na tym się nie skończyło. W mieszkaniu 24-latki policjanci znaleźli kolejnych 7720 papierosów.

Na działalności koninianki, Skarb Państwa stracił ponad 11,5 tys. zł. Kobiecie grozi do 3 lat więzienia, lub wysoka grzywna.  

fot. KMP Konin

  • Konin. Sprzedawała nielegalne papierosy na miejskim targowisku

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

jeszcze droższe niech będą te polskie to wszyscy będą u takich kobitek kupować
Dodano: 12.05.2017 14:01    Przez: ~qaz
Za przekręty milionowe się nie biorą, tylko za tych co 200, 300 zł sobie dorobią. Wstydzcie się łobuzy !!!
Dodano: 12.05.2017 20:14    Przez: ~Luniu
tylko za uczciwa prace zaplaca ci tyle ze na zycie ci braknie
Dodano: 12.05.2017 19:21    Przez: ~antykatolik
"....Na działalności koninianki, Skarb Państwa stracił ponad 11,5 tys. zł." Ciekawe jak to wyliczyli?
Dodano: 12.05.2017 13:46    Przez: ~xXx
Pod urzedem czuć smród tych ruskich petów. Bogaci tez kupuja taki syf.
Dodano: 12.05.2017 15:00    Przez: ~Tyfus

KOMENTARZE

"....Na działalności koninianki, Skarb Państwa stracił ponad 11,5 tys. zł." Ciekawe jak to wyliczyli?
Dodano: 12.05.2017 13:46    Przez: ~xXx
No wlasnie jak to policzyli, i tzn że jest jakies polowanie na papierosy bez akcyzy
Dodano: 12.05.2017 13:54    Przez: ~Tyk
jeszcze droższe niech będą te polskie to wszyscy będą u takich kobitek kupować
Dodano: 12.05.2017 14:01    Przez: ~qaz
Papierosy to trucizna, mądry się nie truje, tylko głupi sięga po truciznę.
Dodano: 12.05.2017 16:29    Przez: ~Anty
Pod urzedem czuć smród tych ruskich petów. Bogaci tez kupuja taki syf.
Dodano: 12.05.2017 15:00    Przez: ~Tyfus
A co niektorzy handluja od dawna ruskimi papierosami pseudo spritem tak naprawde rozpuszczalnikiem i oni jakos sa nie tykalni
Dodano: 12.05.2017 15:13    Przez: ~AA
bo wala z dupy i liza policjantom ;)
Dodano: 12.05.2017 15:19    Przez: ~shadow
To nie są papierosy ruskie, lecz białoruskie. Wiem, bo kupuję :-)
Dodano: 12.05.2017 21:11    Przez: ~Palący
picek walil i wali z dupy tak jak jego cala rodzinka handlarzy sprytu i tytoniu ale za to spokoj maja
Dodano: 12.05.2017 22:51    Przez: ~ wodniak
a kiedy policja sie wezmie za handel i dilerke na nadrzecznej i dabrowskiej????????
Dodano: 12.05.2017 15:19    Przez: ~ojciec chrzestny
ojciec na nadrzecznej to ty nie tykaj zawsze bierz ja w nawiasie i cudzyslowiu a z dupy walic umiesz zal ci dup sko sciska bo oni sobie "jakos" radza niech sobie radza zawsze tak jest zazdrosci drugiemu to z du py wali
Dodano: 12.05.2017 15:33    Przez: ~shadow starak
szkoda kobitka chciala dorobic w kuniowie ciezko o grosz to sprzedawala niestety bedzie coraz wiecej takich lewych fajek spojrzmy prawdzie w oczy
Dodano: 12.05.2017 15:20    Przez: ~shadow
juz nie licza na paczki tylko na sztuki, wieksza ilosc wiec wiekszy powod do chwaly, jeszce bardziej beda wachacze zadowoleni jak przelicza ile w papierosie jest zdzbel tytoniu, to dopiero wyjdzie suma, to sie beda prezyc ile to milionow zdzbel tytoniu nielegalnego odkryli. pisze nielegalnego, czyzby ukradla ten tyton, to jest pojecie stosowane w zbojeckim kraju..to jest haracz dla tych niepracujacych pasozytow w psu na bude potrzebnych urzedach..
Dodano: 12.05.2017 15:56    Przez: ~janosik
Popieram Policję w tym względzie, ścigać i karać handlujących trucizną. Do uczciwej pracy się nie chce.
Dodano: 12.05.2017 16:36    Przez: ~Katolik
tylko za uczciwa prace zaplaca ci tyle ze na zycie ci braknie
Dodano: 12.05.2017 19:21    Przez: ~antykatolik
Ale szał normalnie macie się czym szczycić
Dodano: 12.05.2017 19:20    Przez: ~xxx
Za przekręty milionowe się nie biorą, tylko za tych co 200, 300 zł sobie dorobią. Wstydzcie się łobuzy !!!
Dodano: 12.05.2017 20:14    Przez: ~Luniu
1 z 2
12>>