Dzisiaj jest środa 22 listopada 2017, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23758) SPORT FORUM FIRMY (5102) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 5oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wyciskali ponad 260 kg. I Mistrzostwa Konina Bench ... (4)Konin. Platforma Obywatelska chce swojego prezyden ... (70)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPogoda wg Kazimierza Gmerka. W weekend będzie pięk ...

Pogoda wg Kazimierza Gmerka. W weekend będzie piękniej?

Dodano: 12.05.2017 14:32

W końcu przyszło długo oczekiwane ocieplenie. Zobaczcie jaka czeka nas pogoda w weekend!

Zgodnie z zapowiedziami meteorologa – Kazimierza Gmerka, zaczęła się prawdziwa wiosna. W związku z tym, że mamy do czynienia z wyżem, legendarny nauczyciel geografii założył dziś czerwoną bluzkę. Pogoda potrafi jednak płatać figle. Sprawdźcie co będzie się działo w najbliższych dniach i jak wszystkie zjawiska tłumaczy nasz synoptyk!

Życzymy udanego weekendu! 

  • Pogoda według Kazimierza Gmerka. W weekend będzie piękniej?

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Ja też stwierdzam, że dzisiaj jest ciepło
Dodano: 12.05.2017 15:53    Przez: ~Baca
Więcej P. Gmerka ! Najlepszy nauczyciel geografii EVER!!!
Dodano: 12.05.2017 19:23    Przez: ~Uczeń
A w nocy będzie ciemno.
Dodano: 12.05.2017 20:36    Przez: ~wrozbitamaciej
Z pogodą jak z kobietą, zmienna jest. Dziś wiemy, że jest ładnie, jak będzie jutro, pojutrze, możemy prognozować bez pewności. Duża ilość opadów albo susza, silne, częste wiatry, zimny mokry maj, a i lato może być krótkie i chłodne. Klimat się zmienia na gorsze, będzie następowało stopniowe ochłodzenie klimatu, widać to już po zimnych nocach no i te gwałtowne zjawiska atmosferyczne.
Dodano: 12.05.2017 16:54    Przez: ~Meteo

KOMENTARZE

Ja też stwierdzam, że dzisiaj jest ciepło
Dodano: 12.05.2017 15:53    Przez: ~Baca
Nie wiem czy LM powinien mówić o pogodzie. Na głównej stronie portalu jest info o trzydniowej pogodzie zaczerpnięte od portalu "Twoja pogoda". Bardziej nie trafnej pogody nie widziałem. Tu chyba nigdy nie była trafnie podana
Dodano: 12.05.2017 23:37    Przez: ~pogodynek
Ważne ze wekend u nas wrescie ładny będzie.
Dodano: 12.05.2017 16:00    Przez: ~filip
Z pogodą jak z kobietą, zmienna jest. Dziś wiemy, że jest ładnie, jak będzie jutro, pojutrze, możemy prognozować bez pewności. Duża ilość opadów albo susza, silne, częste wiatry, zimny mokry maj, a i lato może być krótkie i chłodne. Klimat się zmienia na gorsze, będzie następowało stopniowe ochłodzenie klimatu, widać to już po zimnych nocach no i te gwałtowne zjawiska atmosferyczne.
Dodano: 12.05.2017 16:54    Przez: ~Meteo
Więcej P. Gmerka ! Najlepszy nauczyciel geografii EVER!!!
Dodano: 12.05.2017 19:23    Przez: ~Uczeń
Pogoda lubi płatać figle
Dodano: 12.05.2017 20:30    Przez: ~Nnn
A w nocy będzie ciemno.
Dodano: 12.05.2017 20:36    Przez: ~wrozbitamaciej
Uwielbiam Profesora Gmerka, duuużo zdrowia!
Dodano: 12.05.2017 21:03    Przez: ~Osiedlowy
Serdeczne pozdrowienia Panie Profesorze!
Dodano: 12.05.2017 21:20    Przez: ~Absolwent - rocznik 92
Kaziu jest katem ! Mega ! :D
Dodano: 12.05.2017 23:24    Przez: ~Jego fan :)
a kiedy upały proszę pana z burzami derecho daj znać
Dodano: 13.05.2017 06:22    Przez: ~synoptyk
Też miałam przyjemność być uczennicą p.Gmerka. Pozdrawiam
Dodano: 13.05.2017 09:00    Przez: ~uczennica1
To nie koncert życzeń i pozdrowień.
Dodano: 13.05.2017 16:26    Przez: ~Marian
1 z 2
12>>