LM.plWiadomościKonin. Puchary i dyplomy za VII Piknik Patriotyczno-Sportowy

Konin. Puchary i dyplomy za VII Piknik Patriotyczno-Sportowy

W konińskim „Oskardzie” podsumowano VII Piknik Patriotyczno-Sportowy, który odbył się z okazji Dnia Flagi.

Na stadionie przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie miłośnicy biegania spotkali się 2 maja. W teście Coopera najlepsi okazali się Klaudia Bandowska (2920m) i Jakub Wawrzyniak (3510m). W kategorii drużynowej kobiet zwyciężyli przedstawiciele Zespołu Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Koninie, a wśród mężczyzn najlepsza była drużyna Frydrychowski Team. W kategorii wielobój kobiet zwyciężyła Klaudia Olejniczak , a w wieloboju mężczyzn pierwsze miejsce zajął Jakub Wiśniewski.

Po uhonorowaniu zwycięzców dyplomami i pucharami, uczestnicy spotkania obejrzeli film pod tytułem „Strażnicy Galaktyki 2”.