Dzisiaj jest sobota 27 maja 2017, imieniny: Jana, Juliusza, Radowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (30041) SPORT FORUM FIRMY (5432) PRACA (48) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
25 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Od maluszka do staruszka, czyli rodzinne "Zdrowie to po ... (1)2014, 2015, 2016, 2017. Medyk znowu mistrzem! (15)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSpecjalny autobus zawiezie na "Noc w muzeum". Rozk ...

Specjalny autobus zawiezie na "Noc w muzeum". Rozkład jazdy

Dodano: 18.05.2017 09:46

Na wniosek dyrekcji Muzeum Okręgowego w Koninie - Gosławicach, w sobotę, 20 maja 2017 roku, uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa „NOC W MUZEUM” Obowiązują bilety: normalny 2,80 zł, ulgowy 1,40 zł 

Dzięki temu mieszkańcy, którzy zechcą wziąć udział w konińskich obchodach Europejskiej Nocy Muzeów, będą mogli sprawnie dojechać do wielu usytuowanych na trasie instytucji kultury, w tym również do Muzeum Okręgowego w Koninie, które dotąd, z uwagi na swoją lokalizację w Gosławicach, pozostawało niedostępne dla części mieszkańców.

Pojazd linii „NOC W MUZEUM” będzie kursował 20 maja w godzinach otwarcia muzeum. Na przejazd nim obowiązywały będą bilety. Organizatorzy liczą, że dzięki uruchomieni specjalnej linii, oferta kulturalna miasta oraz muzeum staną się dostępne dla większej liczby koninian.

Autobus linii „NOC W MUZEUM” będzie kursował według poniższego rozkładu.

Kierunek: Bernardynka, godziny odjazdu

  • Topazowa 18:20, 20:35, 22:45
  • Szpitalna – środkowy 18:21, 20:36, 22:46
  • Szpitalna – szpital 18:23, 20:38, 22:48
  • Szpitalna – rondo 18:24, 20:39, 22:49
  • Szpitalna – Józefa Bema 18:25, 20:40, 22:50
  • Kolska – klasztor 18:27, 20:42, 22:52
  • Wał Tarejwy 18:29, 20:44, 22:54
  • Wał Tarejwy – Kościelna 18:30, 20:45, 22:55
  • Szarych Szeregów 18:31, 20:46, 22:56
  • Szarych Szeregów – targowisko 18:32, 20:47, 22:57
  • Warszawska 18:36, 20:51, 23:01
  • Dworcowa 18:38, 20:53, 23:03
  • Dworzec PKP 18:40, 20:55, 23:05
  • Aleje 1 Maja – Powstańców Wielkopolskich 18:42, 20:57, 23:07
  • Przemysłowa – rondo Solidarności 18:44, 20:59, 23:09
  • Przemysłowa – Okólna 18:46, 21:01, 23:11
  • Przemysłowa – Gajowa 18:47, 21:02, 23:12
  • Przemysłowa – Gajowa 18:48, 21:03, 23:13
  • Przemysłowa – Marantów 18:50, 21:05, 23:15
  • Przemysłowa – Maliniec 18:55, 21:10, 23:20
  • Przemysłowa – Maliniec 18:56, 21:11, 23:21
  • Przemysłowa – Gosławice Elektrownia 18:59, 21:14, 23:24
  • Jędrzejewskiego 19:01, 21:16, 23:26
  • Muzealna 19:02, 21:17, 23:27
  • Gosławicka 19:03, 21:18, 23:28
  • Przemysłowa – działki 19:04, 21:19, 23:29
  • Przemysłowa – Gaj 19:06, 21:21, 23:31
  • Przemysłowa – Pątnów Rondo 19:07, 21:22, 23:32
  • Ślesińska 19:08, 21:23, 23:33
  • Ślesińska – plaża 19:09, 21:24, 23:34
  • Ślesińska – Łężyńska 19:10, 21:25, 23:35
  • Honoratka 19:15, 21:30, 23:40
  • Nowiny 19:17, 21:32, 23:42
  • Bernardynka – Mostowa 19:18, 21:33, 23:43
  • Bernardynka – końcowy 19:19, 21:34, 21.34, 23.44

Kierunek: Topazowa, godziny odjazdu

  • Bernardynka 19:30, 21:40, 00:00
  • Bernardynka - Mostowa 19:31, 21:41, 00:01
  • Nowiny 19:32, 21:42, 00:02
  • Nowiny – cmentarz 19:33, 21:43, 00:03
  • Ślesińska – Łężyńska 19:35, 21:45, 00:05
  • Ślesińska – plaża 19:36, 21:46, 00:06
  • Ślesińska 19:37, 21:47, 00:07
  • Przemysłowa – Pątnów Rondo 19:38, 21:48, 00:08
  • Przemysłowa – Gaj 19:39, 21:49, 00:09
  • Przemysłowa – działki 19:41, 21:51, 00:11
  • Gosławicka 19:42, 21:52, 00:12
  • Muzealna 19:43, 21:53, 00:13
  • Jędrzejewskiego 19:44, 21:54, 00:14
  • Przemysłowa – Gosławice Elektrownia 19:46, 21:56, 00:16
  • Przemysłowa – Maliniec 19:47, 21:57, 00:17
  • Przemysłowa – Maliniec 19:48, 21:58, 00:18
  • Przemysłowa – Marantów 19:53, 22:03, 00:23
  • Przemysłowa – Niesłusz 19:55, 22:05, 00:25
  • Przemysłowa – Okólna 19:58, 22:08, 00:28
  • Przemysłowa – rondo Solidarności 20:00, 22:10, 00:30
  • Aleje 1 Maja – Błaszaka 20:03, 22:13, 00:33
  • Aleje 1 Maja 20:04, 22:14, 00:34
  • Dworzec PKP 20:07, 22:17, 00:37
  • Dworcowa 20:10, 22:20, 00:40
  • Warszawska 20:13, 22:23, 00:43
  • Grunwaldzka 20:15, 22:25, 00:45
  • Wał Tarejwy – Szarych Szeregów 20:17, 22:27, 00:47
  • Wał Tarejwy 20:18, 22:28, 00:48
  • Kolska – klasztor 20:20, 22:30, 00:50
  • Szpitalna – Józefa Bema 20:22, 22:32, 00:52
  • Szpitalna – rondo 20:23, 22:33, 00:53
  • Szpitalna – szpital 20:24, 22:34, 00:54
  • Szpitalna – środkowy 20:26, 22:36, 00:56
  • Topazowa – końcowy 20:27, 22:37, 00:57

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:noc w muzeum,   Muzeum Oręgowe w Koninie,   specjalny autobus,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

I dobrze bo autobus to najlepszy środek środek transportu.
Dodano: 18.05.2017 16:05    Przez: ~BUSOMAT PL

KOMENTARZE

a jak mam miesięczny na wszystkie linie to muszę płacić czy nie???
Dodano: 18.05.2017 14:00    Przez: ~MZK INFO PLIZZZ
Nie
Dodano: 18.05.2017 15:06    Przez: ~Kierowca Paweł
I dobrze bo autobus to najlepszy środek środek transportu.
Dodano: 18.05.2017 16:05    Przez: ~BUSOMAT PL
"Muzeum Okręgowego w Koninie, które dotąd, z uwagi na swoją lokalizację w Gosławicach, pozostawało niedostępne dla części mieszkańców" - jak to przecież kursują tam autobusy MZK
Dodano: 19.05.2017 09:31    Przez: ~hela
...ale nie po 22, kiedy ostatni autobus odjeżdża z Gosławic. Teraz aż do końca trwania Nocy Muzeów będzie się tam można dostać i wrócić ;)
Dodano: 19.05.2017 14:27    Przez: ~muzealniczka
Tak tak,tylko miejcie odliczone drobne na bilety.ale nie takie po 10,20 gr.bo takimi kierowcy MPK gardzą,jak zresztą było opisane ostatnio w PK
Dodano: 20.05.2017 10:25    Przez: ~konin 007
Kup sobie w kiosku na zapas kilka i nie będziesz miał problemów
Dodano: 20.05.2017 10:58    Przez: ~Sw
Kolego,gdyby każdy kiosk w Koninie,i punkt powiedzmy totolotka miał bilety i gdyby w każdym autobusie były biletomaty jak to w innych miastach to wtedy nie miałbym problemu.A Twoja odpowiedź była poprostu drętwa.A tak wsiadam do autobusu , chcąc kupić bilet i nie wiem na jakiego kierowce i z jakim humorem sie natknę.
Dodano: 20.05.2017 11:07    Przez: ~konin 007
To jak znajdziesz punkt w którym te bilety są to kup sobie na ZAPAS
Dodano: 20.05.2017 15:06    Przez: ~sw

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.