Dzisiaj jest piątek 28 lipca 2017, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23832) SPORT FORUM FIRMY (5043) PRACA (48) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 15oC
Jutropogoda
22 / 18oC
Pojutrzepogoda
27 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejny zawodnik KLTC Konin powołany na mistrzostwa Europy (3)Będzie zmiana granic Konina i gminy Stare Miasto. Stopniowo (27)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNarkotyki znalezione podczas kontroli drogowej, a ...

Narkotyki znalezione podczas kontroli drogowej, a potem w domu

Dodano: 18.05.2017 13:20

Konińscy policjanci podczas kontroli drogowej znaleźli u 33-letniego pasażera opla vectry ponad 16 gramów marihuany.

Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej opla vectrę. Kierował nią 24-letni mieszkaniec Konina, a pasażerem był 33-letni mężczyzna, także z Konina. O ile do kierującego policjanci nie mieli uwag, to zachowanie pasażera wzbudziło ich podejrzenia. Zza paska mężczyzna wyciągnął dwie torebki foliowe z suszem roślinnym. Badanie wskazało obecność składnika marihuany.

Do jego domu udali się policjanci z wydziału kryminalnego i podczas przeszukania znaleźli 11 roślin konopi, z których uzyskuje się marihuanę oraz blisko 165 gramów gotowego narkotyku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zostały mu już ogłoszone zarzuty posiadania narkotyków, uprawy konopi indyjskich oraz przetwarzania środków odurzających, za co grozi do 8 lat więzienia. Mężczyzna przyznał się do winy. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   kontrola drogowa,   narkotyki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Też jestem przeciwnikiem narkotykow... Ale zanim sie wypowiem to lepiej mieć jakąś wiedzę na ten temat, bo marihuanę się pali a nie ,, wstrzykuje'' :)
Dodano: 18.05.2017 14:00    Przez: ~LOL abc
Waldek S. i Piotr M. na wolności jeszcze są hmmmm
Dodano: 18.05.2017 13:48    Przez: ~łada
Właśnie lepiej mieć jakąś tą wiedzę... A jeśli chodzi o narkotyki to najgorszy jest alkohol...
Dodano: 18.05.2017 15:35    Przez: ~Cdn
sam nie pale a jak juz to raz na rok ale jak tobie urodzi sie dziecko z padaczka sam bedziesz latal po osiedlach za " paleniem" a eliminowac do gamoni co prowadza po pijaku pala fajki za kółkiem i rozmawiaja przez telefon !
Dodano: 18.05.2017 22:08    Przez: ~xyz
Co policja zrobi ze skonfiskowanym towarem ? Spali 😂
Dodano: 18.05.2017 15:33    Przez: ~😂

KOMENTARZE

I bardzo dobrze , brawo panowie policjanci przynajmniej żadne dziecko nie będzie sobie tego dziadostwa wstrzykiwać
Dodano: 18.05.2017 13:39    Przez: ~stop dilerom
Też jestem przeciwnikiem narkotykow... Ale zanim sie wypowiem to lepiej mieć jakąś wiedzę na ten temat, bo marihuanę się pali a nie ,, wstrzykuje'' :)
Dodano: 18.05.2017 14:00    Przez: ~LOL abc
Właśnie lepiej mieć jakąś tą wiedzę... A jeśli chodzi o narkotyki to najgorszy jest alkohol...
Dodano: 18.05.2017 15:35    Przez: ~Cdn
Marihuana powinna być zalegalizowania już dawno temu na własny użytek w ilosci dozwolonej to raz dwa ma ona właściwości lecznicze,moze zmniejszyć lub zatrzymać guz np glejak skutecznie też działa na padaczke itd marihuana leczyli się indianie również.to jest zioło którego nie można nadużywać to prawda ale pijąc kawę też się od niej uzalezniamy.Oczywiscie 33latek przegial jak wynika z tego miał tez większe ilości w domu i Bog wie ile tego wypalił. a na pewno ju z nie powinien wsiadać do samochodu.
Dodano: 18.05.2017 16:34    Przez: ~Rfc
To żołnierz/kibol wyklęty oni bardzo lubią sobie zapalić Marysieńke a jak wiadomo oni są wzorem dla wszystkich, są nienaganni, po prostu świeci , dzięki nim istnieje nasz kraj więc jakim prawem policją ich zatrzymuje, będę ich bronić jak Misiewicza
Dodano: 18.05.2017 16:42    Przez: ~Antoni Macierewicz
Waldek S. i Piotr M. na wolności jeszcze są hmmmm
Dodano: 18.05.2017 13:48    Przez: ~łada
Co policja zrobi ze skonfiskowanym towarem ? Spali 😂
Dodano: 18.05.2017 15:33    Przez: ~😂
Tobie sprzeda, co za pytanie.
Dodano: 18.05.2017 17:16    Przez: ~Nie ćpam
Jeśli tak to biere !
Dodano: 18.05.2017 20:53    Przez: ~😂
Sam mężczyzna 33 lata wyciągną 2 foliowe torebki z suszem? Dziwne? Czy policjanci dokonali przeszukania? a jeśli dokonali przeszukania czy było one zgodne z prawem?
Dodano: 18.05.2017 15:58    Przez: ~dziwne?
Jak kiedyś taki 33-latem przyniesie ,,towar,, do Twojego dziecka to wtedy zapytaj się czy to zgodne z prawem. Brawo policjanci tępić chwasty na każdym kroku!!!!
Dodano: 18.05.2017 16:24    Przez: ~B@rtez
o.O wszyscy zginiemy!
Dodano: 18.05.2017 16:25    Przez: ~M.
To się nazywa, mieć policyjny nos, brawo Panowie Policjanci, eliminować element ze społeczeństwa.
Dodano: 18.05.2017 17:12    Przez: ~Mieszkaniec
sam nie pale a jak juz to raz na rok ale jak tobie urodzi sie dziecko z padaczka sam bedziesz latal po osiedlach za " paleniem" a eliminowac do gamoni co prowadza po pijaku pala fajki za kółkiem i rozmawiaja przez telefon !
Dodano: 18.05.2017 22:08    Przez: ~xyz
marihuana to roślina, można ja zaliczyć do ziół jak melisę, rumianek, szałwie itp. Wykresie ja wreszcie z substancji zakazanych i uwolnijcie ludzi z wiezień za coś co nie ma żadnej szkodliwości społecznej. A winne za to ponoszą również dziennikarze którzy zawsze w tej sprawie stoja po stronie wymiaru niesprawiedliwości i oprawców a nie po stronie społecznej i ich ofiar.
Dodano: 18.05.2017 17:33    Przez: ~bakunin
Marihuana to trucizna jak każdy narkotyk i prowadzi do uzależnienia. Nie pal żadnego zielska ani papierosów, nie nadużywaj alkoholu, a będziesz człowiekiem.
Dodano: 18.05.2017 18:15    Przez: ~Pij herbatę
Kawa i cukier to również używka to też nie pij, nie żryj bo nie będziesz człowiekiem. Jak można napisać taki kom ? Chyba za dużo herbatki😂
Dodano: 18.05.2017 23:06    Przez: ~😂
Dozór za takie coś hahaha to ładnie musiał z pukawy zapodac pozdrawiam :)
Dodano: 18.05.2017 19:31    Przez: ~Śmieszne
malaga ma układ dobry z psami nie do ruszenia na ta chwile
Dodano: 18.05.2017 20:16    Przez: ~w temacie
a tikitaki i kasztanki maja lepszy!
Dodano: 18.05.2017 20:29    Przez: ~nedel
Trzeba zgłosić CBŚ w Poznaniu. Zero tolerancji dla zbiorów