Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19182) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 

Dodano: 22.05.2017 11:50

W Sługocinie, w gminie Lądek, doszło do zderzenia samochodów osobowych VW Golf i VW Passat.

Na miejsce zdarzenia wysłano zastępy strażackie JRG PSP ze Słupcy i OSP Lądek. VW Passat znajdował się na środku skrzyżowania, natomiast VW Golf w przydrożnym rowie. Droga wojewódzka była zablokowana. Osoby podróżujące opuściły auta o własnych siłach. 

W samochodach odłączono zasilanie oraz dokonano neutralizacji wyciekłych płynów eksploatacyjnych.

Zdjęcia: KP PSP Słupca

  • Sługocin. Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej
  • Sługocin. Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej
  • Sługocin. Zderzenie samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Słupca,   wypadek w Sługocinie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bycie Januszem to styl życia... Nikt normalny tego nie ogarnie... A tu ich pełno...
Dodano: 22.05.2017 12:23    Przez: ~Gogh
Spotkał sie Janusz z passata i Grażyną z Gulfa. Oboje na pe ka en ach...
Dodano: 22.05.2017 12:49    Przez: ~bmw

KOMENTARZE

Te VW...
Dodano: 22.05.2017 12:03    Przez: ~VW
To w koniowie było .....
Dodano: 22.05.2017 15:35    Przez: ~hdheheheheuahahaha
Dwa opękane przez Januszy klamoty się spotkały. Pewnie je razem w Stralen kupowali.
Dodano: 23.05.2017 20:56    Przez: ~Duży Benek
O jaką cisza bo to tylko VW nic takiego, natomiast gdyby uczestniczyło tutaj BMW to by się rozpoczęło gradobicie.....
Dodano: 22.05.2017 12:09    Przez: ~Mario Bros
Bycie Januszem to styl życia... Nikt normalny tego nie ogarnie... A tu ich pełno...
Dodano: 22.05.2017 12:23    Przez: ~Gogh
Ten pastuch był już po gradobiciu,wiem bo sam go sprowadzałem.
Dodano: 22.05.2017 12:25    Przez: ~handlarz cudów
Pół samochodu nie ma ? Tam nawet błotniki są całe,za 2 dni będzie naprawiony,przód kompletny od anglika i tylko przykręcić. Jaśki zaślepić ,bo kokpitu nie opłaca się wymieniać i jazda na wiochę z powrotem.
Dodano: 22.05.2017 12:29    Przez: ~Mechanik
Spotkał sie Janusz z passata i Grażyną z Gulfa. Oboje na pe ka en ach...
Dodano: 22.05.2017 12:49    Przez: ~bmw
Janusz ze wiesi Smólnik i Kunegunda ze wiesi Dobrosołowo
Dodano: 22.05.2017 15:03    Przez: ~Damian cieślak
Jeszcze w oddali mogło stac audi a4/a6 a na poboczu BMW e61 i juz wiadomo ze akcja odbywa sie na wsi:D i tekst w artykule niepotrzebny
Dodano: 22.05.2017 12:56    Przez: ~januszek
I twoja stara w tle i już w ogóle heh
Dodano: 23.05.2017 10:11    Przez: ~O
do O. nie moja tylko twoja stara na taborecie siedząca na poboczu plus to co wyzej i masz obraz wioski 2017:D
Dodano: 23.05.2017 10:46    Przez: ~januszek
Ale piochu naj eba li Golf twardy ale obydwa się Wyklepie i na giełdę
Dodano: 22.05.2017 15:40    Przez: ~Kon
Co o wypadku na Modle, zyja motocyklisci?
Dodano: 22.05.2017 17:35    Przez: ~Stas
Dwa niemieckie, brakuje mi BMW.
Dodano: 22.05.2017 18:00    Przez: ~Sławek
A ten z golfa to w ogóle był trzeźwy?
Dodano: 22.05.2017 22:09    Przez: ~Kolega
A ten w golfie to nie gruby z chrustow przypadkiem?bo on lubi masakrowac auta .Skladaka miał sobie kupic no tak ale do tego musialby dokupic jeszcze przyczepke dla swojej niuni bo na bagaznik nie bardzo.
Dodano: 22.05.2017 23:08    Przez: ~Joł