Dzisiaj jest środa 26 lutego 2020, imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20680) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
4 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stadion za ileś lat, nowe boiska treningowe już te ... (0)Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)

Konin. Wielkopolska młodzież walczyła w turnieju motoryzacyjnym

Dodano: 28.05.2017 11:45
Źródło: LM.pl

Techniku Mechanizacji Rolnictwa z Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu w Poznaniu zwyciężyło w wojewódzkim finale XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się w Koninie.

Aż 22 drużyny reprezentujące powiaty z całej Wielkopolski pojawiły się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Koninie. To tutaj młodzież rywalizowała w siedmiu konkurencjach. Nie zabrakło sprawdzianu ze znajomości zasad i przepisu ruchu drogowego, historii polskiej motoryzacji, a także udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, przygotowania pojazdu i jazdy sprawnościowej. Zawodnicy mieli również okazję skorzystać z jazdy samochodem z zamontowanymi tzw. trolejami, zapoznać się z samochodami konińskiej policji i Inspektoratu Transportu Drogowego i zobaczyć pokaz „łańcucha przeżycia”, czyli czynności ratowniczych podczas wypadku.

Pierwsze miejsce i przywilej reprezentowania województwa w etapie krajowym zdobyła drużyna Technikum Mechanizacji Rolnictwa z Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu w Poznaniu. Drugie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie, a trzecie Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie. Puchar dyrektora WORD w Koninie, dla najlepszego zawodnika zdobył Grzegorz Filoda z Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu w Poznaniu.

fot. WORD Konin

  • Konin. Wielkopolska młodzież walczyła w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Wielkopolska młodzież walczyła w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Wielkopolska młodzież walczyła w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Wielkopolska młodzież walczyła w turnieju motoryzacyjnym
  • Konin. Wielkopolska młodzież walczyła w turnieju motoryzacyjnym

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Cenię młodych kierowców płci obojga, którzy jeżdżą przepisowo, a i na pasach mnie przepuszczają grzecznie.
Dodano: 28.05.2017 17:46    Przez: ~Pieszy
Wielkopolska młodzież . To jest to. Nie jest zza wschodniej strony Wisły.
Dodano: 28.05.2017 22:11    Przez: ~Pleban
My w Koninie to dopiero mamy "MŁODZIEŻ" trzymającą władzę od dziesięcioleci !!!! Nowicki i reszta kolesi z aparatu PZPR skutecznie ,z POmocą Platformersów POgrąŻYLI to miasto.
Dodano: 29.05.2017 14:18    Przez: ~MOSKWA

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.