LM.plSportDwa medale judoków z Tuliszkowa na zawodach w Kątach

Dwa medale judoków z Tuliszkowa na zawodach w Kątach

Czwórka reprezentantów UKS Judo Tuliszków walczyła w sobotę w III Turnieju Przyszłych Olimpijczyków Dzieci i Młodzików zaliczanych do International Judo League w Kątach Wrocławskich.

Sekcje tuliszkowskich judoków reprezentowali Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Norbert Tomaszewski i Jan Antoniewicz. Najlepsze wyniki osiągnął Norbert Tomaszewski, który ukończył zawody na drugim miejscu w swojej kategorii. Drugi medal zdobyła Natalia Poprawska, przywożąc do Tuliszkowa brąz. Piąte miejsce zajęła Julia Kocimska, a Jan Antoniewicz był siódmy.

W zawodach brało udział 333 judoków z 39 klubów. Impreza rozpoczęła się od ceremonii zapalenia znicza. Łącznie na matach hali GOKiS w Kątach Wrocławskich odbyło się 510 walk.