Dzisiaj jest piątek 18 sierpnia 2017, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23385) SPORT FORUM FIRMY (5049) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
29 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Burze z gradem z porywami wiatru do 100 km/h. Od godz. 19.00 do 5.00

jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSzósty mecz bez zwycięstwa. Sokół pikuje w końcówc ...

Szósty mecz bez zwycięstwa. Sokół pikuje w końcówce sezonu

Dodano: 10.06.2017 22:20

Nie było przełamania, a kiepska seria trwa dalej. Sokół Kleczew uległ na własnym terenie KKS 1925 Kalisz 1:2, a decydująca bramka padła w 82. minucie meczu.

Sobotnie starcie mogło rozpocząć się dla kleczewian świetnie, ale sytuację sam na sam zmarnował Arkadiusz Bajerski. W odpowiedzi goście wyszli na prowadzenie. Po przerzucie piłki na prawą stronę uderzeniem z dystansu popisał się Jakub Budrowski. Gospodarze dość szybko wyrównali. W jedenastej minucie dośrodkowanie z lewej strony posłał Emile Thiakane, a na długim słupku głową zamknął je Łukasz Cichos.

Do przerwy to Sokół mógł prowadzić. W 34. minucie kolejną dobrą okazję miał Arkadiusz Bajerski, ale piłkę po jego uderzeniu sparował Artur Melon. To na pewno nie był dzień skrzydłowego Sokoła. W 66. minucie Bajerski znów powinien strzelić, tym razem jednak minął się z piłką po zagraniu Emile Thiakane.

KKS 1925 Kalisz natomiast w sobotę był niezwykle skuteczny. W 82. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego do siatki Sokoła trafił Rafał Jankowski. To był ostatni gol w sobotnim starciu. KKS 1925 Kalisz wygrał 2:1 i wywiózł z Kalisza komplet punktów.

Sokół jak na razie wciąż zajmuje szóste miejsce w tabeli III ligi z dorobkiem 52 punktów, ale dopiero w niedzielę swój mecz zagra ósmy GKS Przodkowo. Jeżeli drużyna z Przodkowa pokona Leśnika Manowo, zespół Marcina Woźniaka spadnie na siódme miejsce w lidze.

A przed kleczewianami jeszcze dwa mecze. W czwartek Sokół podejmie Świt Skolwin, a w przyszłą niedzielę zakończy sezon wyjazdowym starciem z Leśnikiem Manowo.

Sokół Kleczew – KKS 1925 Kalisz 2:1 (14’ Łukasz Cichos – 6’ Jakub Budrowski, 82’ Rafał Jankowski)

Sokół Kleczew: Daniel Szczepankiewicz – Wiktor Patrzykąt, Sebastian Śmiałek, Robert Jędras, Marcel Koziorowski, Arkadiusz Widelski, Piotr Kasperkiewicz (90’ Jakub Kwaśny), Arkadiusz Bajerski (72’ Przemysław Kędziora), Emile Thiakane, Sebastian Antas (46’ Wojciech Antczak), Łukasz Cichos.

źródło: sokol.kleczew.pl

  • Szósty mecz bez zwycięstwa. Sokół pikuje w końcówce sezonu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Sokół Kleczew,   KKS 1925 Kalisz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Nie wiem czy dobrze przeczytalem....pikuje czy handluje ?
Dodano: 11.06.2017 11:21    Przez: ~:)
Co ten trener wogole robi w tym kleczewie
Dodano: 11.06.2017 13:10    Przez: ~Kibol
Trzeba dawać szanse młodym a nie trzymać pinokia na boisku
Dodano: 11.06.2017 13:12    Przez: ~Sokół
Chińczyk kończ bo wstyd wyniki ....do A klasy
Dodano: 11.06.2017 21:07    Przez: ~Kibic
sokól handluje , dzis Grajewski na trybunach co sprzedajemy?chyba tylko Emil sie nadaje w polske
Dodano: 15.06.2017 18:00    Przez: ~kleczew
Brak słów na grę Sokoła.Wygląda to tragicznie , każda formacja jest bez formy.Trener ma zero pomysłu na grę, potwierdza się że nie umie przygotować drużyny na rundę wiosenną. A zawodnik nr 20 - ILE PŁACI PREZESOWI i TRENEROWI ŻE "GRA" Prezesie do pracy !!! Kibice dobrze krzyczą - zwolnić trenera
Dodano: 11.06.2017 21:07    Przez: ~byłem i widziałem
Kalisz zabił kleczew przygotowaniem motorycznym prowadził grę ale trenerek z Chin gra cały czas tą samą 11 bez zmian bez świeżej krwi ... wole młodego głodnego gry nóż pinokia. Zero rotacji zero pomysłu żeby przejść na dwóch napastników jak się przegrywa zero ryzyka nic do Chin ....
Dodano: 11.06.2017 21:11    Przez: ~Sokol
Kasperkiewicz nowy Trałka ale w A klasie !!!
Dodano: 11.06.2017 21:13    Przez: ~Pim
Bajer zmęczony Emil tez Antas i Antczak bez formy Cichy bez zmiennika ciężko biegają bo zmęczeni a Chińczyk w okularach z Chin nic nie widzi
Dodano: 11.06.2017 21:18    Przez: ~Sk
Prezesie wyjeb tego trenera z takim składem taki wstyd
Dodano: 11.06.2017 21:23    Przez: ~Sokol
Nieobecnosci zrobily swoje... Dębowski i Kowalczuk to 50 % tego zespołu. Z pustego to i Salomon nie naleje !
Dodano: 11.06.2017 21:48    Przez: ~kleczew
Chińczyk wont z Kleczewa jesteś słabym trenerem nie potrafisz przygotować druzyny
Dodano: 11.06.2017 22:32    Przez: ~swoj
Zwalacie winę na trenera a niewykorzystane sytuacje należały do Bajera i reszty zespołu to chyba bardziej świadczy o zawodnikach niż trenerze...On za nich po boisku nie biega oni biorą niemałą kasę za to kopanie się po czole.
Dodano: 12.06.2017 08:15    Przez: ~Obserwator
Bajer po imprezie , jeszcze do siebie nie doszedł brawo !!!!!!!!
Dodano: 13.06.2017 02:01    Przez: ~bajer
Ten niby trener to jest jakaś tragedia wy....ć go.
Dodano: 12.06.2017 08:40    Przez: ~ziom
Ale to nie chodzi o jeden mecz ostatni tylko 7 kolejek bez zwycięstwa i żadnych zmian w składzie jak nie idzie to ślepy by zobaczył .. trzeba coś zmienić jsk nie idzie
Dodano: 12.06.2017 09:41    Przez: ~Sokol
NIE MACIE CHOĆ KRZTY WSTYDU I HONORU !!!! , CO WY WYPISUJECIE PROSTAKI POD ADRESEM NAJLEPSZEGO TRENERA W OKRĘGU !!! WY KOMPLETNIE SIĘ NIE ZNACIE NA ISTOCIE PROBLEMU ! TO NIE JEST WINA TRENERA ! TO JEST PO STRONIE ZAWODNIKÓW PROBLEM ; higiena życia : ITP; WY PROSTAKI !!!!!!!!
Dodano: 13.06.2017 01:58    Przez: ~!!!!!!
...napisał (a) najlepszy (a) trener (ka) w okręgu:)))
Dodano: 13.06.2017 07:28    Przez: ~jestemstondiznamsienatym
7 kolejek bez zwycięstwa.Kara musi być adekwatna - 50-lecia Kopalni Konin 20A
Dodano: 12.06.2017 15:56    Przez: ~ToMusiJechać
Na taką wioskę jak Kleczew to III liga to bardzo dużo i utrzymanie....