Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17778) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 8oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (6)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Konin. Rytmix kończy rok artystyczny. Mamy dla Was zaproszenia!

Dodano: 19.06.2017 12:06
Źródło: LM.pl

Kończy się rok szkolny i rok artystyczny. Koncert podsumowujący osiągnięcia Studia Tańca „Rytmix” odbędzie się w najbliższą środę.

Na to wydarzenie młodzi tancerze czekają cały rok. Podczas koncertu mogą nie tylko zaprezentować zdobyte umiejętności, ale też pochwalić się sukcesami. A jest czym! Studio Tańca „Rytmix” w tym sezonie zdobyło siedem tytułów Mistrzów Polski i złotych medali, cztery tytuły wicemistrzów Polski i srebrnych medali, dziewięć tytułów drugiego wicemistrza Polski i brązowych medali, siedem finałowych czwartych miejsc i cztery finałowe piąte miejsca. Tancerzom udało się też zdobyć Brązowy Aplauz na 38. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Koncert będący zwieńczeniem sukcesów odbędzie się 21 czerwca o godz. 17 w CKiS DK „Oskard”. Na to wydarzenie mamy dla Was zaproszenia! Zdobędzie je pierwszych sześć osób, które przyjdą do naszej redakcji (pl. Wolności 2). 

  • Konin. Rytmix kończy rok artystyczny. Mamy dla Was zaproszenia!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W tym samym czasie ma koncert szkoła tańca fart:)
Dodano: 20.06.2017 06:47    Przez: ~Lili
może chwaląc się podać należałoby ile z tych" tytułów " jest w kategorii step gdzie konkurencja jest mikroskopijna tzn; vicemistrz czyli srebro jest jednoczesnie ostatnim miejscem w kategorii , lub mistrz czyli złoto również jest pierwszym a jednocześnie ostatnim miejscem, wśród tych tytułów wymienionych takie chyba są..... należałoby sprawdzić w wynikach pzt ,co do fartu to widac bardzo duży rozwój i postęp ,wystarczy spojrzec w wyniki...... a koncerty na zakończenie mają chyba 3
Dodano: 20.06.2017 10:14    Przez: ~piąte oś.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.